Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 121 - 180 / 501

Tuotteet 121 - 180 / 501

Järjestä:

Järjestä:

Foodin Luomu 500 g parapähkinä
21,95 €
(43,90 / kg)
Foodin Coconut Milk 40 g raakasuklaa
2,99 €
(74,75 / kg)



Borges 500ml luomu neitsytoliviöljy
11,65 €
(23,30 / l)







Yogi Tea Relax Luomu 17 pss tee
5,70 €
(183,87 / kg)






Aduki Luomu 35g minttu
5,55 €
(158,57 / kg)

Ginger People Bottoms Up Organic 330 ml luomu inkivääriolut
2,59 €
sis. 0,10 € pantti(7,55 / l)


Foodin Luomu 300g Mulperi-marja
8,75 €
(29,17 / kg)


Foodin Luomu 330 ml kookosmaito
2,15 €
(6,52 / l)

Foodin Sultana Luomu 300g rusina
4,29 €
(14,30 / kg)

Foodin  Luomu 18g rosmariini
1,69 €
(93,89 / kg)


Foodin Luomu 60g raakasuklaacashew
3,15 €
(52,50 / kg)






Foodin Luomu 250ml umamikastike
3,89 €
(15,56 / kg)

Foodin 230g luomu kookossokeri
2,55 €
(11,09 / kg)


Forsman Mustikka 60 g pakuritee
3,99 €
(66,50 / kg)

Dig Luomu 35g suklaacrumble
2,49 €
(71,14 / kg)




Voi Hyvin 350g luomu hunaja
8,99 €
(25,69 / kg)

Yano Luomu 500 g macadamiapähkinä
23,90 €
(47,80 / kg)


Aduki Luomu 7g ruiskaunokki
4,95 €
(707,14 / kg)




Saltlife Luomu 100g kurkuma
5,69 €
(56,90 / kg)




Urtekram 280 g luomu kookossokeri
5,09 €
(18,18 / kg)







Oliiviöljy, extraneitsyt 1 l
17,95 €
(17,95 / kg)

Tuotteet 121 - 180 / 501