Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 181 - 240 / 493

Tuotteet 181 - 240 / 493

Järjestä:

Järjestä:

SAM 1,5 kg luomu juokseva hunaja
17,99 €
(11,99 / kg)



Alter Eco 90 % 100 g suklaalevy
5,55 €
(55,50 / kg)

Foodin Luomu 120 g cashew bruschetta
3,89 €
(32,42 / kg)


Foodin Raaka Luomu 400g tumma Tahini
6,29 €
(15,73 / kg)






Aduki 500 g pieni valkoinen papu
3,49 €
(6,98 / kg)

Helmi Luomu 500 g perunajauho
2,29 €
(4,58 / kg)

Foodin Luomu 500g vihreä linssi
3,19 €
(6,38 / kg)

Puhdistamo Luomu Inkivääri-Sitruuna 400 ml kombucha
2,99 €
sis. 0,20 € pantti(6,98 / l)

Dig Luomu 35g vadelmacrumble
2,49 €
(71,14 / kg)


Foodin Strawberry 40 g raakasuklaa
3,15 €
(78,75 / kg)



Kinnusen Mylly 2 kg luomuruisjauho
3,65 €
(1,83 / kg)

Yano Luomu 500g mangoviipale
11,99 €
(23,98 / kg)

Clipper Luomu 20 pussia rooibostee
3,79 €
(94,75 / kg)


The Gutsy Captain Raspberry Luomu 950 ml kombucha
5,31 €
sis. 0,20 € pantti



Yano Luomu 1 kg kurpitsansiemen EU
18,99 €
(18,99 / kg)

Foodin Luomu 80g valkosuklaarusina
2,19 €
(27,38 / kg)

Foodin Luomu 80g raakasuklaarusina
2,29 €
(28,63 / kg)

Aduki Luomu 500g valkoinen papu
4,50 €
(9,00 / kg)


Pukka Berry Luomu 20p / 24g yrttitee
6,50 €
(270,83 / kg)


Puhdas+ Raikas Omena-Lime Luomu 330 ml kombucha
2,50 €
sis. 0,15 € pantti(7,12 / l)


Foodin Luomu 200 g kookoshiutale
2,19 €
(10,95 / kg)




Nordqvist 80 g Uni-Jukka tee
5,25 €
(65,63 / kg)


Pukka Three Mint Luomu 20ps yrttitee
6,50 €
(0,33 / kpl)

SAM Luomu 450 g kiteinen hunaja
5,69 €
(12,64 / kg)





Moya Matcha Daily Luomu 100g matcha-tee
22,95 €
(229,50 / kg)



Foodin Peppermint 40 g raakasuklaa
3,15 €
(78,75 / kg)

Foodin Luomu 400ml kookosmanna
8,29 €
(20,73 / l)




Foodin Luomu 60 g valkosuklaacashew
2,99 €
(49,83 / kg)

Tuotteet 181 - 240 / 493