Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Luomu karkit

Tuotteet 1 - 49 / 49

Tuotteet 1 - 49 / 49

Järjestä:

Järjestä:











Foodin Coconut Milk 40 g raakasuklaa
2,99 €
(74,75 / kg)


Panda 145 g salmiakkivalkosuklaa
2,68 €
(18,48 / kg)




Foodin Orange 40 g raakasuklaa
3,15 €
(78,75 / kg)





Foodin Ginberbread 40 g raakasuklaa
2,99 €
(74,75 / kg)



Dammenberg 90 g tummasuklaanappi
6,49 €
(72,11 / kg)


Foodin Strawberry 40 g raakasuklaa
3,15 €
(78,75 / kg)











Alter Eco 90 % 100 g suklaalevy
5,55 €
(55,50 / kg)




Foodin Peppermint 40 g raakasuklaa
3,15 €
(78,75 / kg)

Alter Eco 85 % 100 g suklaalevy
5,55 €
(55,50 / kg)





Tuotteet 1 - 49 / 49