Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 241 - 300 / 496

Tuotteet 241 - 300 / 496

Järjestä:

Järjestä:

Voi Hyvin Luomu 250 g hunaja
5,35 €
(21,40 / kg)

Foodin Luomu 60 g valkosuklaacashew
2,99 €
(49,83 / kg)


Aduki Luomu 100g parapähkinä
4,90 €
(49,00 / kg)


SAM Luomu 250 g juokseva hunaja
4,19 €
(16,76 / kg)



Chikko Luomu 150g Orzo-Viljakahvi
8,50 €
(56,67 / kg)

Foodin Luomu 120g saksanpähkinä
3,19 €
(26,58 / kg)






Meira Luomu 22 g kaneli
2,29 €
(104,09 / kg)


Tartex Yrtti Luomu 200g kasvistahna
4,59 €
(22,95 / kg)

Biotta 500 ml luomu ananasmehu
6,89 €
(13,78 / l)

Aduki luomu 400g manteli
12,50 €
(31,25 / kg)



Foodin Luomu 25 g mieto curry
2,19 €
(87,60 / kg)

Aduki Luomu 100g macadamiapähkinä
5,89 €
(58,90 / kg)

Foodin Luomu 50g valkosuklaavadelma
3,15 €
(63,00 / kg)



Aduki Luomu 100g pinjansiemen
7,95 €
(79,50 / kg)

Aduki Luomu 50g salvia
5,95 €
(119,00 / kg)

Foodin Luomu 330 ml kookosvesi
1,89 €
(5,73 / l)

SunSpelt Luomu Spelt 500 g jyvä
2,55 €
(5,10 / kg)

Puhdistamo Luomu Vadelma 400 ml kombucha
2,99 €
sis. 0,20 € pantti(6,98 / l)

Foodin Rosmariini Cashew luomu 120g
3,89 €
(32,42 / kg)



Foodin Luomu 10g oregano
1,59 €
(159,00 / kg)




Puhdistamo Luomu Persikka 400 ml kombucha
2,99 €
sis. 0,20 € pantti(6,98 / l)



Foodin Luomu 200g rouhe kaakaomassa
10,99 €
(54,95 / kg)



Foodin Luomu 60 g raakasuklaamanteli
3,15 €
(52,50 / kg)

Foodin Orange 40 g raakasuklaa
3,15 €
(78,75 / kg)

Aduki Luomu 500g belugalinssi
6,15 €
(12,30 / kg)






Foodin Luomu 350g kookosjauho
2,39 €
(6,83 / kg)





Aduki Luomu 100g pekaanipähkinä
5,35 €
(53,50 / kg)

Tuotteet 241 - 300 / 496