Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Erityisruokavaliot

Kategoriat

Tuotteet 1 - 60 / 1245

Tuotteet 1 - 60 / 1245

Järjestä:

Järjestä:

Puhdistamo Luomu 500 ml extra-neitsytoliiviöljy
6,99 €
-42%
Norm. 11,99 €(13,98 / l)
Yano Luomu 1 kg chia-siemenet
6,90 €
-31%
Norm. 9,99 €(6,90 / kg)

Brunberg 25 kpl mansikkasuukko
6,70 €
-16%
Norm. 7,99 €(10,72 / kg)

Brunberg 25 kpl moccasuukko
6,70 €
-16%
Norm. 7,99 €(10,72 / kg)

Brunberg 25 kpl vaniljasuukko
6,70 €
-16%
Norm. 7,99 €(10,72 / kg)

Fazer Jaffa 295 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(16,92 / kg)

Jenkki Peppermint 100 g purukumi
1,99 €
-33%
Norm. 2,99 €(19,90 / kg)

Jenkki Spearmint 100 g purukumi
1,99 €
-33%
Norm. 2,99 €(19,90 / kg)

Yano Luomu 1 kg cashewpähkinä
14,90 €
-32%
Norm. 21,90 €(14,90 / kg)






Jenkki Herra Hakkarainen 150 g ksylitolipastillisekoitus
3,99 €
-32%
Norm. 5,85 €(26,60 / kg)


Vicks Blue Active Super Strong 72 g sokeriton kurkkupastilli
2,00 €
-28%
Norm. 2,79 €(27,78 / kg)

Vicks Blue Extra Strong 72 g sokeriton kurkkupastilli
2,00 €
-28%
Norm. 2,79 €(27,78 / kg)

Vicks Spearmint mentolilla 40 g sokeriton kurkkupastilli
0,99 €
-6%
Norm. 1,05 €(24,75 / kg)

Vicks Fruity Fresh Lemon&Menthol 40 g sokeriton kurkkupastilli
0,99 €
-6%
Norm. 1,05 €(24,75 / kg)

Vicks Blue 40 g sokeriton kurkkupastilli
0,99 €
-6%
Norm. 1,05 €(24,75 / kg)


Foodin Luomu 30g kurkuma
1,69 €
(56,33 / kg)




Foodin Luomu 250g kaakaojauhe
9,95 €
(39,80 / kg)



Taffel Zuusto Snacks Vegan 200g
2,85 €
(14,25 / kg)


Sante 120G maissikakku
0,99 €
(8,25 / kg)

Foodin Luomu 200g kaakaonibs
11,90 €
(59,50 / kg)




Estrella Herkku 40g sipsi
0,79 €
(19,75 / kg)

Fazer Finlandia 500 g marmeladi
7,70 €
(15,40 / kg)


Puhdistamo luomu chia-siemen
5,99 €
(11,98 / kg)

Foodin Luomu 50 g ceyloninkaneli
3,69 €
(73,80 / kg)





Becky's XL Christmas 15 kpl tikkarit
3,70 €
(27,41 / kg)

Pukka Night Time Berry 20pss yrttitee
6,50 €
(216,67 / kg)

Paulig Mundo Luomu 500g kahvipapu
9,45 €
(18,90 / kg)

Yano Luomu 500 g gojimarja
17,99 €
(35,98 / kg)



Aduki Luomu 25g laventelinkukka
3,65 €
(146,00 / kg)





Fazer Ässä Duo 200g karkkipussi
2,74 €
(13,70 / kg)


Foodin Luomu 500 g musta riisi
5,69 €
(11,38 / kg)

Tuotteet 1 - 60 / 1245