Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 60 / 501

Tuotteet 1 - 60 / 501

Järjestä:

Järjestä:

Yano Luomu 1 kg chia-siemenet
6,90 €
-31%
Norm. 9,99 €(6,90 / kg)
Puhdistamo Luomu 500 ml extra-neitsytoliiviöljy
6,99 €
-42%
Norm. 11,99 €(13,98 / l)

Yano Luomu 1 kg cashewpähkinä
14,90 €
-32%
Norm. 21,90 €(14,90 / kg)

Foodin Luomu 250g kaakaojauhe
9,95 €
(39,80 / kg)


Puhdistamo luomu chia-siemen
5,99 € - 10,90 €
(5,99 / kg)

Foodin Luomu 50 g ceyloninkaneli
3,69 €
(73,80 / kg)





Aduki Luomu 25g laventelinkukka
3,65 €
(146,00 / kg)






Foodin Luomu 200g kaakaonibs
11,90 €
(59,50 / kg)

Puhdas+ Luomu Kombucha Kirsikka 330 ml
2,50 €
sis. 0,15 € pantti(7,12 / l)


Foodin Luomu 500 g musta riisi
5,69 €
(11,38 / kg)


Urtekram luomu Matcha 50g tee
9,59 €
(191,80 / kg)

Foodin Luomu 30g kurkuma
1,69 €
(56,33 / kg)



Yano Luomu 1 kg saksanpähkinä
22,90 €
(22,90 / kg)

Chikko Luomu 150g Sikurikahvi
9,99 €
(66,60 / kg)

SunSpelt Luomu Spelt 500 g jyvä
2,55 €
(5,10 / kg)

Foodin Luomu 250g kaakaovoi
17,99 €
(71,96 / kg)

Yano Luomu 1 kg viikuna
22,90 €
(22,90 / kg)


Pukka Night Time Berry 20pss yrttitee
6,50 €
(216,67 / kg)

Paulig Mundo Luomu 500g kahvipapu
9,45 €
(18,90 / kg)

Coesam Luomu 400g ruusunmarjajauhe
23,95 €
(59,88 / kg)





Yano Luomu 500 g gojimarja
17,99 €
(35,98 / kg)


Yano Luomu 500g aprikoosi
14,99 €
(29,98 / kg)






Puhdas+ Ihana Inkivääri Luomu 330 ml kombucha
2,50 €
sis. 0,15 € pantti(7,12 / l)


Saltlife Luomu 40g oregano
6,69 €
(167,25 / kg)

Kinnusen Mylly 2 kg luomuruisjauho
3,65 €
(1,83 / kg)


Puhdistamo Luomu 500ml kookosöljy
7,95 €
(15,90 / l)


Foodin Luomu 250 g chia-siemen
3,75 €
(15,00 / kg)





Tuotteet 1 - 60 / 501