Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Luomu kastikkeet ja maustaminen

Tuotteet 1 - 60 / 94

Tuotteet 1 - 60 / 94

Järjestä:

Järjestä:

Foodin Luomu 50 g ceyloninkaneli
3,69 €
(73,80 / kg)

Foodin Luomu 30g kurkuma
1,69 €
(56,33 / kg)

Aduki Luomu 25g laventelinkukka
3,65 €
(146,00 / kg)



Metsämesi 350g luomu hunaja
6,09 €
(17,40 / kg)


Saltlife Luomu 100g kurkuma
5,69 €
(56,90 / kg)

Saltlife Luomu 40g oregano
6,69 €
(167,25 / kg)


Herbamare luomu yrttisuolaseos
3,47 € - 7,59 €
(27,76 / kg)

Foodin Luomu 250ml umamikastike
3,89 €
(15,56 / kg)



Puhdistamo Luomu 500ml kookosöljy
7,95 €
(15,90 / l)


Foodin Luomu 25 g chai-mausteseos
3,45 €
(138,00 / kg)

Aduki Luomu 1kg intiaanisokeri
6,99 €
(6,99 / kg)


Foodin Luomu 25 g mieto curry
2,19 €
(87,60 / kg)

Aduki Luomu 50g salvia
5,95 €
(119,00 / kg)


Foodin Luomu 25 g glögi-mauste
2,75 €
(110,00 / kg)

Borges 500ml luomu neitsytoliviöljy
11,65 €
(23,30 / l)

Aduki Luomu 35g minttu
5,55 €
(158,57 / kg)


SAM Luomu 250 g juokseva hunaja
4,19 €
(16,76 / kg)


Foodin 230g luomu kookossokeri
2,55 €
(11,09 / kg)

Foodin 200g luomu erytritoli
3,25 €
(16,25 / kg)

Aduki Luomu 27g ruusunnuppu
5,50 €
(203,70 / kg)



Foodin  Luomu 18g rosmariini
1,69 €
(93,89 / kg)

Saltlife Luomu 100g Kelp merilevä
6,99 €
(69,90 / kg)

SAM 1,5 kg luomu juokseva hunaja
17,99 €
(11,99 / kg)


Saltlife Luomu 50g fenkolinsiemen
4,99 €
(99,80 / kg)

Saltlife Luomu 100g paahdettu sipuli
6,85 €
(68,50 / kg)

Saltlife Luomu 50g timjami
5,69 €
(113,80 / kg)

Voi Hyvin Luomu 250 g hunaja
5,35 €
(21,40 / kg)




Foodin Luomu 330 ml kookosmaito
2,15 €
(6,52 / l)


Voi Hyvin 350g luomu hunaja
8,99 €
(25,69 / kg)

Meira Luomu 22 g kaneli
2,29 €
(104,09 / kg)


Aduki Luomu 7g ruiskaunokki
4,95 €
(707,14 / kg)



Urtekram 280 g luomu kookossokeri
5,09 €
(18,18 / kg)

Foodin Luomu 10g oregano
1,59 €
(159,00 / kg)

Oliiviöljy, extraneitsyt 1 l
17,95 €
(17,95 / kg)

Foodin Raaka Luomu 400g tumma Tahini
6,29 €
(15,73 / kg)



Aduki Luomu 35g moringan lehti
3,55 €
(101,43 / kg)

Tuotteet 1 - 60 / 94