Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Luomu kastikkeet ja maustaminen

Tuotteet 61 - 95 / 95

Tuotteet 61 - 95 / 95

Järjestä:

Järjestä:

Aduki Luomu 35g moringan lehti
3,55 €
(101,43 / kg)







Elixi Seesamiöljy 250 ml
7,39 €
(29,56 / l)

Foodin Luomu 25 g inkiväärijauhe
2,74 €
(109,60 / kg)

Aduki Luomu 75g mäkikuisma
7,79 €
(103,87 / kg)


Rajamäen Luomu 40ml Liquid basilika
2,95 €
(68,60 / kg)




Rajamäen Luomu 40ml Liquid chili
2,99 €
(69,53 / kg)


Foodin Luomu 11 g kardemumma
3,38 €
(307,27 / kg)



SAM Luomu 450 g kiteinen hunaja
5,69 €
(12,64 / kg)


Foodin Luomu 30g vaniljajauhe
15,95 €
(531,67 / kg)


Foodin Luomu 250 g mantelitahna
7,59 €
(30,36 / kg)

Foodin Luomu 8g vanilja
6,19 €
(773,75 / kg)

Kikkoman Luomu 150ml soijakastike
3,99 €
(22,67 / l)

Foodin Luomu 25 g madras curry
2,49 €
(99,60 / kg)



Good Good 50ml vanilja steviatippa
7,59 €
(151,80 / kg)



Foodin Luomu 250 g cashewtahna
6,49 €
(25,96 / kg)

Tuotteet 61 - 95 / 95