Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sokerit ja makeuttaminen

Tuotteet 1 - 60 / 111

Tuotteet 1 - 60 / 111

Järjestä:

Järjestä:

Yano 1 kg kookossokeri
9,99 €
(9,99 / kg)

Dansukker 10x1 kg taloussokeri
11,95 €
(1,20 / kg)

Monin 70c pumpkin spice siirappi
14,99 €
(21,41 / l)


Foodin MAKEA (Stevia-uutejauhe) 40g
8,79 €
(219,75 / kg)


Monin 70cl piparkakku siirappi
14,95 €
(21,36 / l)

Dansukker rapea raesokeri 500g
1,84 €
(3,68 / kg)


Metsämesi 350g luomu hunaja
6,09 €
(17,40 / kg)

Korpiahon 440 g hunaja
7,00 €
(15,91 / kg)

Dansukker Sirkku 750 g palasokeri
1,99 €
(2,65 / kg)

Dansukker Pulmu palasokeri 750g
1,99 €
(2,65 / kg)

Foodin 200g luomu erytritoli
3,25 €
(16,25 / kg)

Masajo 800 g hieno intiaanisokeri
10,90 €
(13,63 / kg)

Monin 70cl french vanilla siirappi
14,95 €
(21,36 / l)


Aduki Luomu 1kg intiaanisokeri
6,99 €
(6,99 / kg)




Riipisen 260g kuusenkerkkäsiirappi
5,79 €
(22,27 / kg)

Monin 1l karamelli siirappi
14,95 €
(14,95 / l)



Monin 70cl mango siirappi
14,95 €
(21,36 / l)

Ruokapohjola perinteinen hunaja 330g
7,49 €
(22,70 / kg)



SAM 1,5 kg luomu juokseva hunaja
17,99 €
(11,99 / kg)

Korpiahon Rommi 250g hunajavalmiste
5,50 €
(22,00 / kg)

Monin 70cl suklaa siirappi
15,95 €
(22,79 / l)

Monin 70cl hasselpähkinä sokeriton
14,95 €
(21,36 / l)

SAM Luomu 250 g juokseva hunaja
4,19 €
(16,76 / kg)



Dansukker 4,4kg 2kpl annospalasokeri
26,68 €
(6,06 / kg)

Foodin 200g koivusokeri
5,65 €
(28,25 / kg)


Monin 1l suolakaramelli siirappi
17,99 €
(17,99 / l)

Monin 70cl chai tee siirappi
14,95 €
(21,36 / l)



Hermesetas makeutusneste 200ml
4,75 €
(23,75 / l)






Dansukker 1 kg tumma siirappi
2,65 €
(2,65 / kg)

Wedderspoon KF12 250 g Manuka hunaja
32,90 €
(131,60 / kg)

Wedderspoon Manuka 400+ MGO 250g hunaja
39,90 €
(159,60 / kg)

Monin 70cl ruokosokeri siirappi
10,90 €
(15,57 / l)

Korpiahon Suomi 250g juokseva hunaja
5,90 €
(23,60 / kg)


Modo Vanilja 30cl siirappi
6,99 €
(23,30 / l)

Intiaanisokeri 4 kg täysruokosokeri
36,90 €
(9,23 / kg)

Korpiahon Suomi 160g juokseva hunaja
5,00 €
(31,25 / kg)

Sevan granaattiomenasiirappi 250ml
5,99 €
(23,96 / l)

Tuotteet 1 - 60 / 111