Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 32 / 32

Tuotteet 1 - 32 / 32

Järjestä:

Järjestä:

Monin 70c pumpkin spice siirappi
14,99 €
(21,41 / l)
Monin 70cl piparkakku siirappi
14,95 €
(21,36 / l)

Riipisen 260g kuusenkerkkäsiirappi
5,79 €
(22,27 / kg)

Monin 1l karamelli siirappi
14,95 €
(14,95 / l)

Monin 1l suolakaramelli siirappi
17,99 €
(17,99 / l)

Monin 70cl chai tee siirappi
14,95 €
(21,36 / l)


Monin 70cl mango siirappi
14,95 €
(21,36 / l)

Monin 25cl karamelli siirappi
7,20 €
(28,80 / l)

Monin 70cl suklaa siirappi
15,95 €
(22,79 / l)

Modo Mango 30cl siirappi
6,95 €
(23,17 / l)

Monin 25cl passion siirappi
8,15 €
(32,60 / l)

Monin 1l vanilja siirappi
17,99 €
(17,99 / l)

Monin 70cl mansikka siirappi
14,99 €
(21,41 / l)

Monin 70cl hasselpähkinä sokeriton
14,95 €
(21,36 / l)


Monin 25cl suklaa siirappi
8,55 €
(34,20 / l)

Monin 1l passion siirappi
17,95 €
(17,95 / l)

Monin 70cl suklaakeksi siirappi
15,95 €
(22,79 / l)

Monin 25cl piparkakku siirappi
8,15 €
(32,60 / l)

Modo Vanilja 30cl siirappi
6,99 €
(23,30 / l)

Sevan granaattiomenasiirappi 250ml
5,99 €
(23,96 / l)

Monin 25cl vanilja siirappi
8,15 €
(32,60 / l)

Monin 70cl lime siirappi
13,95 €
(19,93 / l)

Vertmont 345g luomu agavesiirappi
2,89 €
(8,38 / kg)

Monin 5x5cl premium kahvisiirappi setti
17,99 €
(719,60 / l)

Monin 70cl french vanilla siirappi
14,95 €
(21,36 / l)


Modo Karamelli 30cl siirappi
7,25 €
(24,17 / l)

Monin 70cl kaneli siirappi
14,95 €
(21,36 / l)

Monin 25cl grenadiini siirappi
7,20 €
(28,80 / l)

Tuotteet 1 - 32 / 32