Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sokerit ja makeuttaminen

Tuotteet 61 - 111 / 111

Tuotteet 61 - 111 / 111

Järjestä:

Järjestä:




Wedderspoon KF12 250 g Manuka hunaja
32,90 €
(131,60 / kg)


Wedderspoon Manuka 400+ MGO 250g hunaja
39,90 €
(159,60 / kg)

Mesimestari 100x10g annoshunaja
29,00 €
(29,00 / kg)

Modo Karamelli 30cl siirappi
7,25 €
(24,17 / l)



SAM Kesäkukka 500 g juokseva hunaja
6,19 €
(12,38 / kg)

Monin 70cl kaneli siirappi
14,95 €
(21,36 / l)

Luonnon Kulta 400g pehmeä hunaja
9,99 €
(24,98 / kg)

Dansukker Sirkku 750 g palasokeri
1,99 €
(2,65 / kg)

Monin 25cl suklaa siirappi
8,55 €
(34,20 / l)

Dansukker Pulmu palasokeri 750g
1,99 €
(2,65 / kg)


Good Good Original 50ml steviatipat
7,59 €
(151,80 / l)



Hermesetas makeutusneste 200ml
4,75 €
(23,75 / l)


Monin 1l passion siirappi
17,95 €
(17,95 / l)


Monin 70cl suklaakeksi siirappi
15,95 €
(22,79 / l)

Monin 25cl piparkakku siirappi
8,15 €
(32,60 / l)

SAM Luomu 450 g kiteinen hunaja
5,69 €
(12,64 / kg)



Monin 70cl ruokosokeri siirappi
10,90 €
(15,57 / l)

Korpiahon Suomi 250g juokseva hunaja
5,90 €
(23,60 / kg)


Modo Vanilja 30cl siirappi
6,99 €
(23,30 / l)

Intiaanisokeri 4 kg täysruokosokeri
36,90 €
(9,23 / kg)


Korpiahon Suomi 160g juokseva hunaja
5,00 €
(31,25 / kg)

Sevan granaattiomenasiirappi 250ml
5,99 €
(23,96 / l)

Monin 25cl vanilja siirappi
8,15 €
(32,60 / l)

Monin 70cl lime siirappi
13,95 €
(19,93 / l)

Vertmont 345g luomu agavesiirappi
2,89 €
(8,38 / kg)

Good Good 50ml vanilja steviatippa
7,59 €
(151,80 / kg)




Monin 5x5cl premium kahvisiirappi setti
17,99 €
(719,60 / l)

Monin 25cl grenadiini siirappi
7,20 €
(28,80 / l)




Tuotteet 61 - 111 / 111