Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 61 - 120 / 4201

Tuotteet 61 - 120 / 4201

Järjestä:

Järjestä:

Ducar D001 robottiruohonleikkuri
219,00 €
-63%
Norm. 599,00 €
JBL Tune 680NC langattomat kuulokkeet
49,90 € - 99,00 €
-50%

Kulta Katriina Perinteinen 500g suodatinkahvi
5,99 €
-22%
Norm. 7,69 €(11,98 / kg)

Fazer Patukat & Karkit 415 g kalenteri
19,90 €
-20%
Norm. 24,99 €(47,95 / kg)


Tao Motor Elf 750 lasten sininen sähkömönkijä
990,00 €
-27%
Norm. 1 349,00 €

Lumio Lights 2 mx20 IP44 LED-valoverho
14,90 €
-25%
Norm. 19,90 €


Novita Hygge Chunky 100 g lanka
4,99 €
-17%
Norm. 5,98 €

Novita 7 Veljestä Raita 100g lanka
4,59 € - 5,95 €
-23%

BrightSolar 20 m 30000 lm LED-valokela
89,00 €
-25%
Norm. 119,00 €

DunWore 4,2 kW kasattava infrapuna kaasulämmitin
69,00 €
-16%
Norm. 82,50 €


Kiba Aster 60 cm valkoinen allaskaappi altaalla
215,20 €
-20%
Norm. 269,00 €

Kotoilu Basic puuvillasatiinipussilakana
8,99 € - 14,99 €
-52%

Vallila Muonio 150v verho
25,99 €
-57%
Norm. 59,90 €


Lumio Lights Easy kasvivalo
14,90 €
-25%
Norm. 19,99 €

Sharpie Creative Acrylic Marker 12 kpl akryylitussit
18,90 €
-27%
Norm. 25,90 €(1,58 / kpl)

Kotoilu Basic puuvillasatiinimuotolakana
5,59 € - 7,99 €
-53%

Puhdas+ Beauty Oil Castor Oil 50 ml risiiniöljy
6,50 €
-18%
Norm. 7,90 €(130,00 / l)

Puhdistamo Super D-vitamiini 100 µg ravintolisä
9,90 € - 13,60 €
(0,17 / kpl)

Björn Borg Essential Crew miesten sukat 5-pack
9,90 €
-29%
Norm. 13,90 €

Kotoilu Basic Tyrsky hamam -pyyhe
2,99 € - 7,90 €
-62%

Only Onlolivia naisten neule
14,90 €
-57%
Norm. 34,99 €

Kotoilu Colors muotolakana
5,99 € - 6,99 €
-45%

Lumio Lights Dew Drop 1x2 m 200 valoverho
9,99 €
-33%
Norm. 14,90 €

Lumio Lights 3x3 m USB valoverho
12,90 €
-13%
Norm. 14,90 €

Jack&Jones Jjkendrick t-paita
7,90 €
-47%
Norm. 14,99 €

Plastex pieni kauha
1,00 € - 3,10 €
-68%

Novita 7 Veljestä 100 g lanka
2,99 €
-17%
Norm. 3,59 €

Nike Nk Everyday Cushioned sukat 3par/pkt
9,90 €
-29%
Norm. 13,90 €

Kotoilu Liekki lyhty
5,99 € - 19,99 €
-25%

Havi 50 h 7x12cm pöytäkynttilä
2,75 € - 2,99 €

Abena Classic musta 100 kpl nitriilikäsine
5,52 €
-20%
Norm. 6,90 €(0,06 / kpl)

Minecraft lasten sukat 3-pack
3,90 €
-43%
Norm. 6,90 €

Moomin by Martinex Kurpitsa lasten leggingsit
8,90 €
-40%
Norm. 14,90 €

Abena Classic 100 kpl läpikuultava vinyylikäsine
3,96 €
-20%
Norm. 4,95 €(0,04 / kpl)

iSport Comfort 10 kg painoliivi
29,90 €
-50%
Norm. 59,90 €

Viking Ultra Warm lasten talvisaappaat
34,90 €
-19%
Norm. 42,90 €

Reima Ensin lasten topparukkaset
14,90 €
-40%
Norm. 24,90 €

Puma Rebound Joy miesten talvikengät
44,90 €
-25%
Norm. 59,90 €

GreenGo Sport Siili lasten merinovillasukka
3,90 €
-34%
Norm. 5,90 €

Kotoilu Aarni matto
3,90 € - 35,90 €
-43%

GreenGo Sport merinovillasukat 2-pack
8,90 €
-34%
Norm. 13,50 €

Ilo Piparkakku-Jouluomena 500 ml joulusaippua
1,25 €
-34%
Norm. 1,90 €(2,50 / l)

Kotoilu  Basic Maininki hamam -pyyhe
2,99 € - 7,90 €
-62%

SmartStore Classic 8l säilytyslaatikko
3,29 €
-40%
Norm. 5,49 €

Anar Galda naisten vaellushousut
10,00 € - 99,00 €
-90%

Kotoilu Colors tyynyliina
1,99 €
-43%
Norm. 3,50 €

4Living Nova seinäkoukku
4,90 € - 7,90 €
-38%

Anar Ropi II lasten retkeilyhousut
10,00 € - 49,00 €
-80%

Purina party mix 60 g kissan herkkupalat
1,00 €
-41%
Norm. 1,69 €(16,67 / kg)

Kids Only Girl Kogkajsa nuorten toppatakki
24,90 €
-29%
Norm. 34,99 €

Kotoilu Colors Banded tyynyliina
1,99 €
-43%
Norm. 3,50 €

Arctic Caravan M90 camping pöytä
10,47 €
-70%
Norm. 34,90 €

Lumio Lights 2-osainen solar LED-riippuvalaisin
8,50 €
-50%
Norm. 16,99 €

Plastex iso kauha
1,00 € - 3,75 €
-73%


Tarmo Solar Canberra pyötävalaisin
5,95 €
-50%
Norm. 11,90 €

Tuotteet 61 - 120 / 4201

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!