Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 241 - 300 / 4201

Tuotteet 241 - 300 / 4201

Järjestä:

Järjestä:

Only&Sons Onsceres collegepaita half zip
17,90 €
-40%
Norm. 29,99 €

Fazer Julia 295 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(16,92 / kg)

SmartStore Classic 46l säilytyslaatikko
11,34 €
-40%
Norm. 18,90 €

Out-Zone 1200 mAh LED-otsalamppu
9,90 €
-34%
Norm. 14,90 €

Duffy Ferla Uno naisten talvinilkkurit
39,90 €
-43%
Norm. 69,90 €

Abu Garcia Neoprene kahluuhousut
58,44 €
-35%
Norm. 89,90 €

Anar Kitka naisten harmaa merinovillaneule
39,00 €
-51%
Norm. 79,00 €

GXT lumilinko sähköstartilla
399,00 €
-33%
Norm. 599,00 €

Fredman nro. 4 100 kpl suodatinpussi
0,99 €
-49%
Norm. 1,95 €

Kotoilu Linea tarjoiluvaunu
16,90 €
-32%
Norm. 24,90 €

Domestos Power Foam Mint Boost 435 ml wc-puhdistussuihke
2,49 €
-41%
Norm. 4,20 €(5,72 / l)

Anar Kitka miesten sininen merinovillaneule
39,00 €
-51%
Norm. 79,00 €

Phoenix Artist pyöreä maalauspohja
5,99 € - 19,90 €

Lego Ninjago lasten paita
6,90 €
-47%
Norm. 12,90 €

Artist 100 x 3 ml akryyliväri
2,90 €
-59%
Norm. 6,99 €


Atom 3mm fitnessmatto
1,90 €
-62%
Norm. 4,99 €

Saga 10 m leivinpaperi
1,00 €
-44%
Norm. 1,79 €

Shiny Jewellery koruntekosetti
5,00 €
-66%
Norm. 14,90 €

Healer sininen niskakaari
5,90 €
-41%
Norm. 9,95 €


Denver SWC-184 älykello
14,99 €
-25%
Norm. 19,99 €

Puhdas+ Supersinkki 25 mg ravintolisä
5,90 € - 9,99 €
-6%
(0,10 / kpl)

Quapas! 41cm pehmohanhi koiran vinkuva lelu
8,90 €
-40%
Norm. 14,90 €

Puhdas+ Collagen Serum 30 ml seerumi
9,90 €
-21%
Norm. 12,50 €(330,00 / l)

Maku Basic juomalasi 6 kpl pinottava
3,49 €
-30%
Norm. 4,99 €

Maailman parhaat optiset illuusiot
4,90 €
-75%
Norm. 19,90 €

LV 300 ml käsidesinfiointigeeli EN 14476 Noro
3,83 €
-20%
Norm. 4,79 €(12,77 / l)

Savage Gear Urban Zip Hoodie Black Ink
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €

Remington S4740 Shea Soft suoristusrauta
24,90 €
-45%
Norm. 44,90 €

DunWore 24 h vuorokausiajastin
4,99 €
-37%
Norm. 7,90 €

L300 for men 250 ml kosteuttava suihkusaippua ja shampoo
1,39 €
-30%
Norm. 1,99 €(5,56 / l)



Björn Borg lasten collegehousut
19,90 €
-50%
Norm. 39,90 €

Didriksons Talvi lasten toppatakki
49,90 €
-44%
Norm. 89,90 €

Only Onlclair naisten talvitakki
29,90 €
-50%
Norm. 59,99 €

Anar Hirvas Short metsästyshousut
20,00 €
-80%
Norm. 99,00 €

Moomin by Martinex Seikkailu lasten collegehousut
14,90 €
-35%
Norm. 22,90 €

Björn Borg lasten sukat 3-pack
5,90 €
-34%
Norm. 8,90 €

Björn Borg lasten collegehuppari
26,90 €
-46%
Norm. 49,90 €

Rune miesten collegehousut
9,90 €
-50%
Norm. 19,90 €

Kotoilu Dream koristetyynynpäällinen
1,99 €
-60%
Norm. 4,99 €


Björn Borg Borg lasten t-paita
12,90 €
-35%
Norm. 19,90 €


Oral-B iO 9s sähköhammasharja
159,00 €
-47%
Norm. 299,00 €

Vila Viril naisten neuletakki
19,90 € - 29,99 €
-34%

Arctic Caravan camping pöytä + tuolit
14,97 €
-70%
Norm. 49,90 €

Fazer Liqueur Fills 295 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(16,92 / kg)

JBL Tune 570BT bluetooth kuulokkeet
24,90 €
-38%
Norm. 39,95 €

Abena Pants L1 Premium 15 kpl inkontinenssihousut
13,28 €
-20%
Norm. 16,60 €(0,89 / kpl)

Vila Viril naisten neuletakki
19,90 €
-43%
Norm. 34,99 €

Remington Blow Dry & Style Caring 400W Ilmakiharrin
19,90 €
-26%
Norm. 26,95 €

Tarmo 180lm kääntyvä työvalo
3,90 €
-34%
Norm. 5,90 €

Maku Säilytyskori 30x15x25 cm
7,99 €
-33%
Norm. 11,99 €

Eskaro väritön terassi- ja kalusteöljy
8,00 €
-50%
Norm. 15,99 €(8,89 / l)

Vado Filters G3/G4 50 cm x 200 cm suodatinpala
8,23 €
-20%
Norm. 10,29 €

Peliko Smart 10 Family tietopeli
15,00 €
-40%
Norm. 24,90 €

Tuotteet 241 - 300 / 4201

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!