Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 121 - 180 / 4196

Tuotteet 121 - 180 / 4196

Järjestä:

Järjestä:

Viking Maia Warm WP SL lasten talvikengät
44,90 €
-36%
Norm. 69,90 €
ABENA Classic sininen 100 kpl nitriilikäsine
5,52 €
-20%
Norm. 6,90 €(0,06 / kpl)

Björn Borg Essential 4 miesten collegepaita
29,90 € - 49,90 €
-40%

Puma Ess No. 1 Logo miesten collegehousut
24,90 €
-38%
Norm. 39,90 €


Whistler Nocara lasten ulkoilukengät
39,90 €
-33%
Norm. 59,90 €

Spider-Man lasten sukat 3-pack
3,90 €
-43%
Norm. 6,90 €

Moomin by Martinex Pidot lasten paita
9,90 €
-41%
Norm. 16,90 €

Vila Vivaluni naisten mekko
19,90 €
-56%
Norm. 44,99 €

Snowtex lasten toppahaalari
29,90 €
-40%
Norm. 49,90 €

Sanytol 1 l desinfiointiaine vaatteille
4,99 €
-21%
Norm. 6,29 €(4,99 / l)

Tena Bed Secure Zone Plus vuodesuoja
14,36 €
-15%
Norm. 16,90 €(0,48 / kpl)

Rieker Comfort & Style naisten talvinilkkurit
59,90 €
-33%
Norm. 89,90 €


Brunberg 25 kpl moccasuukko
6,70 €
-16%
Norm. 7,99 €(10,72 / kg)

Jdy Jdypower naisten puffer talvitakki
24,90 €
-50%
Norm. 49,99 €

Airam E27 806lm lämmin LED pakkaslamppu
2,50 €
-37%
Norm. 3,95 €

Fazer Fazerina Appelsiinitryffeli 295 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(16,92 / kg)

Philips lightstrip 5M RGB LED-nauha
12,99 €
-48%
Norm. 24,99 €

Minecraft lasten trikoopaita
6,90 €
-47%
Norm. 12,90 €

JJXX Jxmadi naisten collegepaita
9,00 €
-55%
Norm. 19,99 €

FanniK Ilma 19x16 cm maljakko
12,99 € - 18,90 €
-31%

Aspelin HD solmupussi
3,00 €
-32%
Norm. 4,40 €(0,02 / kpl)

Marimekko Mini Unikko lautasliina 20 kpl
2,08 € - 2,68 €
-15%

Whistler Nocara Q-lock WP lasten talvikengät
39,90 €
-33%
Norm. 59,90 €

Portwest KS32 Pewter lämpöhupparitakki
39,99 €
-27%
Norm. 54,99 €

Lumio Lights 200 lm luku- ja käsityövalo
9,99 €
-50%
Norm. 19,99 €

Pokemon lasten sukat 3-pack
3,90 €
-43%
Norm. 6,90 €



Motorwerk digitaalinen parkkikiekko
9,90 €
-57%
Norm. 22,90 €

SmartStore Colour 31l roosa laatikko
8,51 €
-40%
Norm. 14,19 €

Ryhmä Hau lasten sukat 3-pack
3,90 €
-43%
Norm. 6,90 €

Garphyttan Merino miesten kerraston housut
24,90 €
-64%
Norm. 69,90 €

Puhdas+ Collagen Serum 30 ml seerumi
9,90 €
-21%
Norm. 12,50 €(330,00 / l)

Fazer Geisha Hasselpähkinänougat suklaakonvehti 250 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(19,96 / kg)

Kotoilu Basic Maininki lasten ponchopyyhe
3,99 € - 11,99 €
-67%

Denver SWC-184 älykello
14,99 €
-25%
Norm. 19,99 €

Ledcore RS53 5W 150 lm otsavalo
5,90 €
-67%
Norm. 17,90 €

Escape Room Horror pakohuonepeli
5,00 €
-69%
Norm. 15,99 €


Kotoilu Colors tyynyliina
1,99 €
-43%
Norm. 3,50 €


WC Duck Fresh 750 ml puhdistusaine
1,99 €
-26%
Norm. 2,69 €(2,65 / l)


GreenGo Sport Kettu lasten merinovillasukat
3,90 €
-34%
Norm. 5,90 €

Only Onlclair naisten takki
29,90 €
-50%
Norm. 59,99 €

Lumio Lights valkoinen 12 lamppua Hollywood peili
39,00 €
-35%
Norm. 59,95 €

Moomin by Martinex Kurpitsa lasten paita
9,90 €
-41%
Norm. 16,90 €

Only Carmakoma naisten paita
17,90 €
-46%
Norm. 32,99 €

Only Play Onpjana-2 naisten trikoot
15,90 €
-60%
Norm. 39,99 €

Fazer Liqueur Fills 295 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(16,92 / kg)

Kotoilu Luna kylpyhuonematto
3,99 €
-60%
Norm. 9,90 €

Remington Blow Dry & Style Caring 400W Ilmakiharrin
19,90 €
-26%
Norm. 26,95 €

Tarmo 180lm kääntyvä työvalo
3,90 €
-34%
Norm. 5,90 €

Vado Filters G3/G4 50 cm x 200 cm suodatinpala
8,23 €
-20%
Norm. 10,29 €

Minecraft lasten trikoopaita
6,90 €
-47%
Norm. 12,90 €

Vila Vilysera naisten paita
14,90 €
-45%
Norm. 26,99 €


Kotoilu Basic puuvillasatiinityynynpäällinen
2,59 € - 2,99 €
-42%

Tuotteet 121 - 180 / 4196

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!