Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 181 - 240 / 4196

Tuotteet 181 - 240 / 4196

Järjestä:

Järjestä:

Xerox Business A4 kopiopapeririisi
3,90 €
-29%
Norm. 5,49 €

Kotoilu Basic puuvillasatiinialuslakana
5,59 € - 7,99 €
-53%

Björn Borg miesten bokserit 5-pack
39,90 €
-41%
Norm. 67,90 €

Kider 10-pack lasten sukat
9,90 €
-23%
Norm. 12,90 €

HCE Siru naisten kevytvanutakki
29,90 €
-40%
Norm. 49,90 €

Only Play Onprya-Win naisten trikoot
24,90 €
-38%
Norm. 39,99 €

Minecraft lasten collegepaita
12,90 €
-35%
Norm. 19,90 €

Puhdistamo Tripla Sinkki 25 mg ravintolisä
8,90 € - 13,60 €
(0,07 / kpl)

Kotoilu 1 l kannellinen peltitynnyri
3,85 €
-30%
Norm. 5,50 €

Phoenix Artist pyöreä maalauspohja
5,99 € - 19,90 €


Anar Gahta puna/mustat naisten retkeilyhousut
10,00 €
-74%
Norm. 39,00 €

Björn Borg Essential lasten collegehousut
19,90 €
-50%
Norm. 39,90 €

Didriksons Harriet naisten talviparkatakki
139,00 €
-30%
Norm. 199,00 €

Aina Muksu Metsänväki pussilakanasetti
12,45 €
-50%
Norm. 24,90 €


Linglong GreenMax Winter Grip 185/65R15 nastarengas
49,75 €
-28%
Norm. 69,00 €

Eglo MOGANO kattovalaisin tuulettimella
74,50 €
-50%
Norm. 149,00 €

Anar Muorra miesten vaellushousut
10,00 € - 99,00 €
-90%

Barbie lasten sukat 3-pack
3,90 €
-43%
Norm. 6,90 €


Squishmallows lasten trikoopaita
6,90 €
-47%
Norm. 12,90 €

Arctic Caravan harmaa lepotuoli
8,97 €
-70%
Norm. 29,90 €


Libresse Long 78 kpl pikkuhousunsuoja
5,19 €
-15%
Norm. 6,10 €(0,07 / kpl)


GXT lumilinko sähköstartilla
399,00 €
-33%
Norm. 599,00 €


Jack&Jones Kids Jjbuster t-paita
6,90 €
-47%
Norm. 12,99 €

Libresse Cotton kuukautisalushousut
14,45 €
-15%
Norm. 17,00 €

Domestos Power Foam Mint Boost 435 ml wc-puhdistussuihke
2,49 €
-41%
Norm. 4,20 €(5,72 / l)

Kotoilu Colors Banded pussilakanasetti
9,99 €
-50%
Norm. 19,90 €

Kotoilu Kaski 2 hyllyn hyllykkö
12,90 €
-32%
Norm. 18,90 €

GastroMax 30x20,5cm leikkuulauta
4,19 €
-30%
Norm. 5,99 €

SmartStore Classic 46l säilytyslaatikko
11,34 €
-40%
Norm. 18,90 €

Abu Garcia Neoprene kahluuhousut
58,44 €
-35%
Norm. 89,90 €

Anar Kitka miesten sininen merinovillaneule
39,00 €
-51%
Norm. 79,00 €

Puhdas+ Supersinkki 25 mg ravintolisä
5,90 € - 9,99 €
-6%
(0,10 / kpl)

Garphyttan Merino miesten kerraston paita
24,90 €
-64%
Norm. 69,90 €

Puhdas+ Omega-3 180 mg EPA+120 mg DHA ravintolisä
6,90 € - 9,90 €
(0,04 / kpl)

Atom 3mm fitnessmatto
1,90 €
-62%
Norm. 4,99 €

Björn Borg poikien bokserit 3-pack
19,90 €
-43%
Norm. 34,90 €


Heat Terde 39 cm ladattava pöytävalaisin
9,99 €
-58%
Norm. 23,90 €

Healer sininen niskakaari
5,90 €
-41%
Norm. 9,95 €


Out-Zone 1200 mAh LED-otsalamppu
9,90 €
-34%
Norm. 14,90 €

SmartStore Classic 14l säilytyslaatikko
4,13 €
-40%
Norm. 6,89 €

Reima Avaus lasten topparukkaset
14,90 €
-35%
Norm. 22,90 €

Airam Heliar solar valotikku
4,98 €
-50%
Norm. 9,95 €


LATZ Agail 44 x 85 g Mixed lajitelma hyytelössä
11,90 €
-14%
Norm. 13,89 €(3,18 / kg)

Kotoilu 34cm kello
3,99 €
-64%
Norm. 10,99 €

Beurer LR210 Ilmanpuhdistin
69,00 €
-31%
Norm. 99,90 €


Rieker miesten talvinilkkurit
74,90 €
-31%
Norm. 109,00 €

Puhdistamo Luomu 500 ml extra-neitsytoliiviöljy
6,99 €
-42%
Norm. 11,99 €(13,98 / l)

Quapas! 41cm pehmohanhi koiran vinkuva lelu
8,90 €
-40%
Norm. 14,90 €

Tena Lights Light 28 kpl pikkuhousunsuoja
2,85 €
-15%
Norm. 3,35 €(0,10 / kpl)

Tuotteet 181 - 240 / 4196

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!