Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Piha ja Puutarha Sika

Tuotteet 1 - 60 / 192

Tuotteet 1 - 60 / 192

Järjestä:

Järjestä:

Lumio Lights Easy kasvivalo
14,90 €
-25%
Norm. 19,99 €


Mammotion LUBA 3 3000 AWD LiDAR & NetRTK robottiruohonleikkuri
2 290,00 €
-15%
Norm. 2 699,00 €




Mammotion LUBA 3 5000 AWD LiDAR & NetRTK robottiruohonleikkuri
2 890,00 €
-10%
Norm. 3 199,00 €







4Living Gama Textil ruukku
5,95 € - 19,95 €

Timco 7 hp telalumilinko
999,00 €




GreenCare syksy 5 kg puutarhalannoite
15,95 €
(3,19 / kg)













Green Land Patio 100 cm lasielementti
78,90 € - 87,90 €

Biolan 5,5l kompostiheräte
15,25 €
(2,77 / l)





Mammotion LUBA 3 10000 AWD LiDAR & NetRTK robottiruohonleikkuri
4 290,00 €
-7%
Norm. 4 599,00 €







Nelson Garden 1,5 m 5 kpl bambukeppi
4,25 €
(0,85 / kpl)














Tuotteet 1 - 60 / 192