Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 421 - 480 / 4201

Tuotteet 421 - 480 / 4201

Järjestä:

Järjestä:

Atso Haapanen: Kaukopartio saarroksissa  
9,90 €
-67%
Norm. 29,90 €
Textil Jordgubbe blomma 150 cm trikookangas
7,99 €
-60%
Norm. 19,99 €

Alexander Toys Top Fashion Eva paperinukke
3,90 €
-65%
Norm. 10,99 €

Fazer Crunchy 55 g suklaapatukka
0,99 €
-34%
Norm. 1,49 €(18,00 / kg)

SmartStore Colour 14l roosa laatikko
4,23 €
-40%
Norm. 7,05 €

DunWore 2000 W öljytäytteinen lämmitin
54,90 €
-13%
Norm. 62,90 €

Ainu 300 ml hajusteeton kylpyvaahto
2,39 €
-20%
Norm. 2,99 €(7,97 / l)

Aina "Vuokko" 100 x 70 cm maalattu taulu
38,43 €
-30%
Norm. 54,90 €

SmartStore Classic 1l säilytyslaatikko
1,47 €
-40%
Norm. 2,45 €

Rexona Maximum Protection Sport Strenght 45 ml stick
7,49 €
-6%
Norm. 7,99 €(166,44 / l)

Fanni K Vekki lasilyhty
7,99 €
-38%
Norm. 12,90 €


Textil Hästbroderi 150 cm trikookangas
7,99 €
-60%
Norm. 19,99 €

Herra Hakkarainen Aakkoset T lasten muki
4,99 €
-38%
Norm. 7,99 €

Mahdut vielä, Orava!
4,90 €
-67%
Norm. 14,99 €

Rento Metsämänty 400 ml huonetuoksu
4,55 €
-20%
Norm. 5,69 €

Nivea Men Sensitive 5in1 250 ml suihkugeeli
1,82 €
-20%
Norm. 2,28 €(7,28 / l)

ISO pieni sanakirjani
9,90 €
-29%
Norm. 13,90 €

Eskaro Aqua ruskea terassi- ja kalusteöljy
8,50 € - 19,95 €
-50%
(9,44 / l)

Jackery Explorer 500v2 512Wh kannettava virta-asema
329,00 €
-18%
Norm. 399,00 €


Rento Koivu 400 ml löylytuoksu
3,51 €
-20%
Norm. 4,39 €(8,78 / l)

H2O Levänestoaine 1 L
5,39 €
-40%
Norm. 8,99 €

Fiona Barker: En yhtään tykkää pimeästä
4,90 €
-75%
Norm. 19,99 €

GastroMax digitaalinen pikalämpömittari
7,21 €
-30%
Norm. 10,30 €


Rex NT5 100-135 cm teleskooppikävelysauvat
19,90 €
-60%
Norm. 49,90 €

Nedis Xyagos 2.0 pelikaiuttimet
13,90 €
-30%
Norm. 19,99 €


Moment 36 mm/6 m kaideköysi
14,95 €
-50%
Norm. 29,90 €

Kodin punainen lanka
3,00 €
-70%
Norm. 9,99 €

Penn Rival Black 7000 Front Drag 5Bb 4.3:1 avokela
64,94 €
-35%
Norm. 99,90 €

Ida Warg Beauty Moisture 100ml kosteuttava hiusseerumi
8,86 €
-30%
Norm. 12,65 €(88,60 / l)

Lumene Klassikko 15 ml elvyttävä silmänympärysvoide
9,59 €
-40%
Norm. 15,99 €(639,33 / l)

Kotoilu Flow Lempi verhokangas
3,99 €
-42%
Norm. 6,90 €

Kyly Kuutio musta 9 kW sähkökiuas siirtokytkimet
149,00 €
-25%
Norm. 199,00 €

Master Jr. maastonvihreä reppu
19,90 €
-46%
Norm. 36,90 €

Lumio Lights musta 12 lamppua Hollywood peili
39,00 €
-35%
Norm. 59,95 €

SmartStore Classic 7l säilytyslaatikko
4,08 €
-40%
Norm. 6,80 €

GastroMax Bio pellava keittokauha
6,16 €
-30%
Norm. 8,80 €


SmartStore Colour 14l akvamariini laatikko
4,23 €
-40%
Norm. 7,05 €

Tefal Ingenio Ice Force 20 cm kokkiveitsi
15,70 €
-50%
Norm. 31,40 €

ProGarden 175L puutarhajätesäkki
4,00 €
-50%
Norm. 7,95 €

Name It Kids Nkmlamar lasten collegepaita
12,90 €
-48%
Norm. 24,99 €

Snowtex lasten toppahousut
14,90 €
-40%
Norm. 24,90 €

HC Outwear Inar vuorellinen lasten kurahaalari
36,90 €
-47%
Norm. 69,90 €

Kotoilu Colors Solid 2 kpl käsipyyhesetti
1,99 € - 4,99 €
-33%

Name It Kids Nkfmarble lasten toppatakki
19,90 €
-43%
Norm. 34,99 €

Kari Traa Mina naisten kerraston paita
39,90 €
-39%
Norm. 65,00 €

Kotoilu Rubiini matto
9,90 € - 69,90 €
-34%

Anar Gahta turkoosi/grafiitit naisten retkeilyhousut
10,00 € - 89,00 €
-89%

Linglong GreenMax Winter Grip 205/60R16 nastarengas
67,25 €
-23%
Norm. 87,00 €

Name It Mini Nmfolycca lasten leggings
7,90 €
-54%
Norm. 16,99 €

Jack&Jones Kids Jjbuster huppari
16,90 €
-52%
Norm. 34,99 €

Red Bull Peach Edition White Peach 24x250ml energiajuoma
29,99 €
-31%
Norm. 41,99 €sis. 3,60 € pantti(4,40 / l)

OptiGym säädettävä käsipaino
79,00 € - 149,00 €
-20%

Anar Kitka naisten vihreä merinovillaneule
39,00 €
-51%
Norm. 79,00 €


Anar Dorvu metsästysliivi
29,90 €
-33%
Norm. 44,90 €

Tuotteet 421 - 480 / 4201

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!