Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 481 - 540 / 4185

Tuotteet 481 - 540 / 4185

Järjestä:

Järjestä:

Karl Fazer Vadelmajogurtti suklaakonvehteja 250 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(18,48 / kg)

Timco Tx20 4,2x55 RST terassiruuvi 200 kpl
5,45 €
-50%
Norm. 10,90 €

Jeremias 25l musta pyöreä piippusäiliö 115mm
149,00 €
-29%
Norm. 209,00 €

Magnesia 375 140 tabl. ravintolisä
5,60 €
-19%
Norm. 6,90 €(0,04 / kpl)

Tena Lights Long 20 kpl pikkuhousunsuoja
2,85 €
-15%
Norm. 3,35 €(0,14 / kpl)

Tena Lady Discreet Normal 24 kpl inkontinenssisuoja
5,20 €
-15%
Norm. 6,12 €(0,22 / kpl)


Squishmallows lasten trikoopaita
6,90 €
-47%
Norm. 12,90 €

Ryhmä Hau lasten collegepaita
9,90 €
-50%
Norm. 19,90 €

Greys Cruise 7/8 Disc Drag perhokela
32,44 €
-35%
Norm. 49,90 €


342 Syöttirasia 4kpl,  á 25g palasyötti
10,50 €
-47%
Norm. 19,90 €(2,63 / kpl)

Kiba Aster 30 cm wotan tammi korkea kaappi
135,20 €
-20%
Norm. 169,00 €

Timco 46x20x28 cm alumiininen tavaralaatikko
49,90 €
-44%
Norm. 89,00 €

Lumio Lights 40 cm solar kivi
14,95 €
-50%
Norm. 29,90 €

Singer Simple 3223 harmaa ompelukone
119,00 €
-40%
Norm. 199,00 €

Kränzle K 1154 TST QC painepesuri
789,00 €
-12%
Norm. 899,00 €

SmartStore Classic 2L säilytyslaatikko
1,74 €
-40%
Norm. 2,90 €

Lumene Klassikko 50 ml kosteuttava päivävoide
3,59 €
-40%
Norm. 5,99 €(71,80 / l)

Eglo ZAPATA kupari seinävalaisin
9,99 €
-60%
Norm. 24,90 €

JBL Tune 510BT bluetooth kuulokkeet
24,90 €
-38%
Norm. 39,90 €

UOMA Terva 500 ml löylytuoksu
1,50 €
-50%
Norm. 2,99 €(3,00 / l)

Kiba Aster 80 cm valkoinen allaskaappi altaalla
279,20 €
-20%
Norm. 349,00 €

DunWore invertteri kaukokäyttö
7,50 €
-50%
Norm. 14,99 €

Lumio Lights 10 m RGBW LED-nauha
14,99 €
-50%
Norm. 29,90 €

Brunberg 25 kpl vaniljasuukko
6,70 €
-16%
Norm. 7,99 €(10,72 / kg)

Lilo&Stitch lasten collegepaita
9,90 €
-50%
Norm. 19,90 €

LV 100 ml käsidesinfiointigeeli EN 14476 Noro
2,07 €
-20%
Norm. 2,59 €(20,70 / l)

Cyclette Rocky 20" 1v polkupyörä -25
149,25 €
-25%
Norm. 199,00 €


JBL Partybox Stage 320 kannettava party-kaiutin
349,00 €
-42%
Norm. 599,00 €

Lumio Lights Capybara yövalo
12,90 €
-14%
Norm. 14,99 €

OptiGym 4 kpl 62 x 62 cm palamattosetti
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Abigaill Wheatly: Eläinkirja - Leiki Ja Opi
4,90 €
-67%
Norm. 14,99 €

STIHL FS240 - 460 raivaussahan huoltosarja 41
15,19 €
-20%
Norm. 18,99 €


Zodiac Basic Pro metsästysradiopuhelin
139,90 €
-22%
Norm. 179,00 €

Honor X5c Plus 128GB älypuhelin
99,00 €
-34%
Norm. 149,00 €

Green Land 260 l koottava lämpökompostori
176,00 €
-41%
Norm. 299,00 €

Herra Hakkarainen Aakkoset J lasten muki
4,99 €
-38%
Norm. 7,99 €

Visiray Beanie oranssi ladattava LED-pipo
4,99 €
-50%
Norm. 9,99 €

Peliko Smart 10 Kysymykset 5 lisäkysymykset
8,90 €
-26%
Norm. 11,99 €

Maku Basic juomalasi 6 kpl pinottava
3,49 €
-30%
Norm. 4,99 €

GastroMax silikonisuti
2,77 €
-30%
Norm. 3,95 €


Abena 75x85 cm pestävä vuoteensuoja
9,56 €
-20%
Norm. 11,95 €

TeräsRekku 700 g hivenaine- ja vitamiinivalmiste
10,90 €
-16%
Norm. 12,99 €(15,57 / kg)

Sencor SMW1918WH mikroaaltouuni
59,00 €
-16%
Norm. 69,90 €

Endurance Jeen miesten juoksuhousut
24,90 €
-17%
Norm. 29,90 €

Tena Discreet Extra Plus 16 kpl inkontinenssisuoja
4,75 €
-15%
Norm. 5,59 €(0,30 / kpl)

Abena Pants XL1 Premium 16 kpl inkontinenssihousut
14,00 €
-20%
Norm. 17,50 €(0,88 / kpl)

Tena Men musta pestävä inkoboxeri
22,10 €
-15%
Norm. 26,00 €

EC by Wilfa Shine meikkipeili
34,90 €
-50%
Norm. 69,90 €


Vitamar 1000 Omega-3 100 kaps. ravintolisä
15,90 €
-20%
Norm. 19,90 €(0,16 / kpl)

SmartStore Colour 14l laatikko sisäosalla
9,18 €
-40%
Norm. 15,30 €

OBH Nordica Heritage kahvinkeitin
39,90 €
-60%
Norm. 99,00 €

BrightSolar Luster2 musta seinävalaisin
11,94 €
-40%
Norm. 19,90 €

GastroMax juustohöylä
4,17 €
-30%
Norm. 5,95 €

Tuotteet 481 - 540 / 4185

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!