Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 361 - 420 / 4191

Tuotteet 361 - 420 / 4191

Järjestä:

Järjestä:

Viking Marsh Warm miesten kumisaappaat
39,90 €
-33%
Norm. 59,90 €
Kotoilu garlic peltipurkki
3,49 €
-30%
Norm. 4,99 €

Puhdas+ Pehmovita Monivitamiini gummies 75 kpl Appelsiini
9,90 €
-34%
Norm. 14,90 €(0,13 / kpl)

Ilves musta RR33 puolihimmeä talomaali
8,50 € - 32,45 €
-50%
(0,94 / l)

Golden Star 590 g jauhelihamauste
3,99 €
-26%
Norm. 5,39 €(6,76 / kg)

Tena Lights Light 28 kpl pikkuhousunsuoja
2,85 €
-15%
Norm. 3,35 €(0,10 / kpl)

Kempten 600C infrapunalämpömittari
11,90 €
-37%
Norm. 18,90 €

SmartStore Colour 14l laatikko sisäosalla
9,18 €
-40%
Norm. 15,30 €

Visiray Beanie pinkki ladattava LED-pipo
4,99 €
-50%
Norm. 9,99 €


Eglo BERAMO kromi/kirkas kattospottivalaisin
39,90 €
-49%
Norm. 79,00 €

Only Onlibi naisten neuletakki
19,90 €
-50%
Norm. 39,99 €

Saga 24 kpl leivinpaperiarkki
1,00 €
-37%
Norm. 1,59 €





Icepeak Konan poikien softshell takki
29,90 € - 49,90 €
-40%

Rieker miesten talvinilkkurit
74,90 €
-31%
Norm. 109,00 €

Silvergear Arcade Joystick retrokonsoli, 118 peliä
19,99 €
-33%
Norm. 29,99 €

Arctic Caravan Elite 500x250 cm etutelttamatto
20,97 €
-70%
Norm. 69,90 €

Visbella 473 ml auton sisäpuhdistusaine
3,90 €
-61%
Norm. 9,90 €

GastroMax 1,5 dl säiliöraastin
1,96 €
-30%
Norm. 2,80 €

Karl Newson: Höyhensaarten linjuri
4,90 €
-70%
Norm. 16,60 €

Borner 12g CO2-patruuna 10kpl pakkauksessa
4,90 €
-29%
Norm. 6,90 €

Marimekko Unikko lautasliina 20 kpl
2,08 € - 2,68 €
-15%

AmandaB Champagne naisten toppatakki
59,90 €
-25%
Norm. 79,90 €

Fila miesten 3-pack sukat
6,90 €
-47%
Norm. 12,90 €

Trapped Taidevarkaus pakohuonepeli
2,50 €
-75%
Norm. 9,99 €

UOMA Piparminttu 500 ml löylytuoksu
1,50 €
-50%
Norm. 2,99 €(3,00 / l)

Kiba Aster 30 cm wotan tammi korkea kaappi
135,20 €
-20%
Norm. 169,00 €

Heti Ruutu 38x38 cm mikrokuitupyyhe
3,75 €
-20%
Norm. 4,69 €

Heat Terde 39 cm ladattava pöytävalaisin
9,99 €
-58%
Norm. 23,90 €

DunWore MS 12 V 600 W invertteri
29,95 €
-50%
Norm. 59,90 €

Aina "Luonto" 100 x 70 cm maalattu taulu
34,93 €
-30%
Norm. 49,90 €

LV Color 2,5 l pyykinpesuneste säästöpakkaus
5,64 €
-20%
Norm. 7,05 €(2,26 / l)

Putkireiska 1 l putkenavaajaliuos
1,80 €
-10%
Norm. 1,99 €(1,80 / l)

Latz Tasty Nuggets Runsaasti Kanaa 50 g kissan makupala
1,00 €
-40%
Norm. 1,68 €(20,00 / kg)

Beurer LR210 Ilmanpuhdistin
69,00 €
-31%
Norm. 99,90 €

Kotoilu 7 l kannellinen peltitynnyri
7,63 €
-30%
Norm. 10,90 €

SmartStore Classic 4L säilytyslaatikko
2,69 €
-40%
Norm. 4,49 €(2,69 / kpl)

GastroMax keittiöajastin
7,18 €
-30%
Norm. 10,25 €

Domestos Power Foam Artic Fresh 425 ml puhdistussuihke
2,49 €
-34%
Norm. 3,79 €(5,72 / l)


Vallila Makeba 145 cm tekstiilivahakangas
9,99 €
-54%
Norm. 21,90 €

4Living rottinki lehtikori
9,99 €
-71%
Norm. 34,90 €

Abena 75x85 cm pestävä vuoteensuoja
9,56 €
-20%
Norm. 11,95 €

Rexona Men Advanced Protection Cobalt Dry 150 ml spray
2,50 €
-53%
Norm. 5,29 €(16,67 / l)


Rento metsämänty shampoo
5,91 €
-20%
Norm. 7,39 €

Domestos White & Sparkle 750 ml WC-puhdistusaine
1,99 €
-20%
Norm. 2,49 €(2,65 / l)

SmartStore 60 l valkoinen sängynaluslaatikko
17,94 €
-40%
Norm. 29,90 €

Gabby’s dollhouse maalauslehtiö
3,90 €
-35%
Norm. 5,99 €

Gabby’s Dollhouse helmisetti
3,90 €
-35%
Norm. 5,99 €

Lowa Renegade GTX Mid Ws Black/Prune vaelluskengät
69,90 €
-46%
Norm. 129,90 €

Ducar DM50PL työnnettävä ruohonleikkuri
99,00 €
-49%
Norm. 195,00 €

DunWore musta läpivirtauslämmitin
29,90 €
-29%
Norm. 41,90 €

Ainu 300 ml hajusteeton kylpyvaahto
2,39 €
-20%
Norm. 2,99 €(7,97 / l)

Mahdut vielä, Orava!
4,90 €
-67%
Norm. 14,99 €

Textil Jordgubbe blomma 150 cm trikookangas
7,99 €
-60%
Norm. 19,99 €

Tuotteet 361 - 420 / 4191

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!