Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 4021 - 4080 / 4191

Tuotteet 4021 - 4080 / 4191

Järjestä:

Järjestä:

Halti 150cm pakkaushihnat
6,23 €
-30%
Norm. 8,90 €




Halti Dreamcatcher 30 M makuupussi
97,30 €
-30%
Norm. 139,00 €

XZ Havu 250 ml vahvistava shampoo
2,89 €
(11,56 / l)



Abu Garcia Revo Sx 2000 Front Drag 9Bb avokela
84,44 €
-35%
Norm. 129,90 €






Marabou Oreo 67 g suklaanappirulla
2,29 €
(34,18 / kg)



Marabou Cookie Dough 160g suklaalevy
3,25 €
(20,31 / kg)


Karl Fazer Avec 180g suklaalevy
3,85 €
(21,39 / kg)

Greys Captain Hat Adjustable Solid Cap Headwear
12,93 €
-35%
Norm. 19,90 €

Marabou Helnöt 160g Suklaalevy
3,79 €
(23,69 / kg)





Halti EVO laavuteltta
101,50 €
-30%
Norm. 145,00 €


Disc-O-Bed XLT Single anthracite retkisänky
199,20 €
-20%
Norm. 249,00 €



Marabou Oreo 160g Suklaalevy
3,25 €
(20,31 / kg)

Ajax Lemon 1 l yleispuhdistusaine
2,89 €
(2,89 / l)

BrightSolar Hybrid solar + 230 V pihavalaisin
49,00 €
-71%
Norm. 169,00 €

Greys Chest Pack Tackle Management
45,44 €
-35%
Norm. 69,90 €


Abu Garcia Zenon 4000Sh Carbon Matrix 11Bb avokela
246,93 €
-35%
Norm. 379,90 €

Marabou Caramello 160 g suklaalevy
3,25 €
(20,31 / kg)

Penn Slammer Classic 760 Front Drag Bb 4.7:1 avokela
71,44 €
-35%
Norm. 109,90 €


Axe Epic Fresh 150 ml body spray
4,59 €
(30,60 / l)




Mockberg MB0191 Pavé everyday korvakorut
39,90 €
-49%
Norm. 79,00 €

Penn Tidal Lc 7000 Front Drag 8Bb 4.8:1 avokela
97,44 €
-35%
Norm. 149,90 €



Mitchell Tanager Sw 2.10M F 10-40G 2Sec avokelavapa
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €

Prologic Inspire Unhooking Mat W/Sides M 95X52Cm
51,94 €
-35%
Norm. 79,90 €





Karl Fazer Re-Mix 180 g suklaalevy
3,85 €
(21,39 / kg)




Tuotteet 4021 - 4080 / 4191

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!