Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 3961 - 4020 / 4188

Tuotteet 3961 - 4020 / 4188

Järjestä:

Järjestä:

Aneta Lighting Concord led pöytävalaisin
40,56 €
-76%
Norm. 169,00 €
Fazer Remix XOXO 300 g karkkipussi
2,49 €
-24%
Norm. 3,29 €(8,30 / kg)

Rento Valkoinen alumiini saunasanko
37,20 €
-20%
Norm. 46,50 €

Markku Hattula: Talvisodan kahdet kasvot
9,90 €
-67%
Norm. 29,90 €

Sylvanian Families 5567 Aloitustalopakkaus
19,99 €
-43%
Norm. 34,90 €

Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask 34g hydrogeelinaamio
3,99 €
-32%
Norm. 5,90 €(117,35 / kg)

Kodin punainen lanka
3,00 €
-70%
Norm. 9,99 €

Lumio Lights Firefly solarvalaisin
2,45 €
-50%
Norm. 4,90 €

STIHL Advance ProCOM kuulosuojain
399,00 €
-12%
Norm. 455,00 €

Libresse V-Cup S kuukautiskuppi
15,12 €
-15%
Norm. 17,79 €

Vado Filters Mobair 2030S suodatin
12,23 €
-20%
Norm. 15,29 €

Karl Fazer Dumle 180 g suklaalevy
3,85 €
(21,39 / kg)

Greys Wing Travel 11Ft 3Line 6Pc perhovapa
246,93 €
-35%
Norm. 379,90 €



Rento lapinmarja suihkusaippua
4,72 €
-20%
Norm. 5,90 €

Casio A158WETB-1AEF Vintage miesten rannekello
66,75 €
-25%
Norm. 89,00 €



Arctic Caravan musta lepotuoli
11,97 €
-70%
Norm. 39,90 €

Shakespeare Oracle 2 River 8' #4 4Pc perhovapa
51,94 €
-35%
Norm. 79,90 €

Ida Warg Beauty Moisture 100ml kosteuttava hiusseerumi
8,86 €
-30%
Norm. 12,65 €(88,60 / l)

Cosmofem 100 g vanu
1,50 €
-25%
Norm. 1,99 €

Endurance Masako vapaa-ajan kengät
26,00 €
-35%
Norm. 39,90 €

Aneta Lighting Fungi ladattava led pöytävalaisin
12,90 €
-28%
Norm. 17,99 €

Axel Scheffler: Savannilla-vetoluukkukirja
6,90 €
-31%
Norm. 9,99 €




Aneta Lighting Bell 3-os suora riippuvalaisin
87,75 €
-55%
Norm. 195,00 €


Heti Kapu Joutsen 1 l saniteettitilojen puhdistusaine
8,40 €
-20%
Norm. 10,50 €(8,40 / l)

Rexona 48h Men Cobalt Dry 50 ml roll-on
2,50 €
-7%
Norm. 2,69 €(50,00 / l)

Aneta Lighting Bari IP44 kaappivalaisin
9,74 €
-85%
Norm. 64,90 €

GastroMax mandoliini
8,89 €
-30%
Norm. 12,70 €

JBL Tune 570BT bluetooth kuulokkeet
24,90 €
-38%
Norm. 39,95 €

STIHL MS231/251 huoltosarja 15
18,32 €
-20%
Norm. 22,90 €

Tex Willer 1 - salaperäinen toteemi
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Vikan jäykkä verhoiluharja
5,24 €
-25%
Norm. 6,99 €

Rexona Advanced Protection Biorythm 150 ml spray
2,50 €
-48%
Norm. 4,79 €(16,67 / l)

Kotoilu Aarni pyöreä matto
17,90 €
-36%
Norm. 27,90 €

ReStart lautapeli
12,95 €
-50%
Norm. 25,90 €


Heti Puhdas 100 kpl All-in-one konetiskitabletti
15,04 €
-20%
Norm. 18,80 €(0,15 / kpl)


Rento suihkusaippua&saunahunaja lahjapakkaus
15,12 €
-20%
Norm. 18,90 €


Rexona Men Invisible B&W 50 ml Antiperspirant Deo Roll-on
2,50 €
-7%
Norm. 2,69 €(50,00 / l)

Herbina Pure style 200 ml kuivashampoo
4,55 €
-20%
Norm. 5,69 €(22,75 / l)

Broil King Crown 310 R kaasugrilli
299,00 €
-50%
Norm. 599,00 €

Nivea Creme 250 ml suihkusaippua
1,82 €
-20%
Norm. 2,28 €(7,28 / l)




Bambo Nature 20x17 cm 50 kpl biohajoava kosteuspyyhe
2,12 €
-20%
Norm. 2,65 €(0,04 / kpl)

Heti Jyty 1 l peruspuhdistusaine
7,52 €
-20%
Norm. 9,40 €(7,52 / l)



Star Crispy Ice 180-osainen ledvalosarja
9,90 €
-45%
Norm. 17,90 €

Tuotteet 3961 - 4020 / 4188

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!