Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 4081 - 4125 / 4191

Tuotteet 4081 - 4125 / 4191

Järjestä:

Järjestä:






Wallius BlueWELD 3000 MIG hitsauskonepaketti
1 790,00 €
-10%
Norm. 1 989,00 €









Marabou Mintkrokant 160g Suklaalevy
3,25 €
(20,31 / kg)

Marabou Oreo 160g Suklaalevy
3,25 €
(20,31 / kg)




Marabou Caramello 160 g suklaalevy
3,25 €
(20,31 / kg)


Penn Slammer Classic 760 Front Drag Bb 4.7:1 avokela
71,44 €
-35%
Norm. 109,90 €


Halti Wooly makuupussi
41,93 €
-30%
Norm. 59,90 €


Marabou Cookie Dough 160g suklaalevy
3,25 €
(20,31 / kg)



Mitchell Tanager Sw 2.10M F 10-40G 2Sec avokelavapa
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €





Abu Garcia Sölv Ag1 2.70M Mf 5-21G 2Sec avokelavapa
246,93 €
-35%
Norm. 379,90 €


Greys Kite 9Ft 7Line 4Pc perhovapa
123,44 €
-35%
Norm. 189,90 €






Axe Excite 400 ml suihkusaippua
3,98 €
(9,95 / l)


Tuotteet 4081 - 4125 / 4191

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!