Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 3901 - 3960 / 4188

Tuotteet 3901 - 3960 / 4188

Järjestä:

Järjestä:

Aneta Lighting Rollo 1-os. seinäkohdevalaisin
10,76 €
-78%
Norm. 48,90 €
Caterpillar Founder miesten nilkkurit
89,90 €
-40%
Norm. 150,00 €


Crossbow miesten alushousut
9,90 €
-45%
Norm. 17,90 €

Caterpillar Founder miesten nilkkurit
89,90 €
-40%
Norm. 150,00 €

Sako 6,5X55 657H 7,8G 20kpl patruuna
29,90 €
-14%
Norm. 34,90 €

Whistler Nocara Q-lock WP lasten talvikengät
39,90 €
-33%
Norm. 59,90 €

Haglöfs Kyligt miesten softshell housut
99,90 €
-29%
Norm. 139,90 €

Haglöfs Kyligt naisten softshell housut
99,90 €
-29%
Norm. 139,90 €


Aneta Lighting Ekerum Round IP44 seinävalaisin
13,00 €
-60%
Norm. 32,50 €

Gill naisten collegehousut
9,90 €
-50%
Norm. 19,90 €

Oral-B iO10 sähköhammasharja
199,00 €
-50%
Norm. 399,00 €

SmartStore Classic 52l säilytyslaatikko
11,94 €
-40%
Norm. 19,90 €

SodaStream Terra Megapack hiilihapotuslaite
59,90 €
-33%
Norm. 89,90 €

Nivea Men Active Clean 250 ml suihkugeeli
2,06 €
-20%
Norm. 2,58 €(8,24 / l)



Sievi Noel miesten talvikengät
94,90 €
-40%
Norm. 159,00 €

Viking Marsh Warm naisten kumisaappaat
39,90 €
-33%
Norm. 59,90 €

Genuine Leather miesten palalammassormikas
7,90 €
-47%
Norm. 14,90 €

Karl Fazer Crème Brûlée suklaakonvehti 250g
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €


Tex Willer Kirjasto 63: Mies Flagstaffista
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Askel miesten nilkkurit
29,90 €
-57%
Norm. 69,90 €

Aarikka Löylynheittäjä koriste
19,12 €
-20%
Norm. 23,90 €

Askel miesten nilkkurit
29,90 €
-57%
Norm. 69,90 €

Name It Kids Nkmlamar lasten housut
12,90 €
-52%
Norm. 26,99 €

Elizabeth Arden Eight Hour Lip Protectant SPF15 3,7g huulivoide
14,99 €
-41%
Norm. 25,50 €(3 / kg)

Garphyttan Merino miesten kerraston paita
24,90 €
-64%
Norm. 69,90 €

Garphyttan Merino miesten kerraston housut
24,90 €
-64%
Norm. 69,90 €


Mutka nuorten toppasormikkaat
6,90 €
-47%
Norm. 12,90 €

Eglo Cabezola led riippuvalaisin
129,00 €
-35%
Norm. 199,00 €

Nedis CLLC360C Koristeellinen Jääpuikko Valot
23,90 €
-37%
Norm. 37,99 €

Medicube PDRN Pink Collagen 28g geelinaamio
3,99 €
-39%
Norm. 6,50 €(142,50 / kg)

Beauty of Joseon Ginseng 210ml puhdistusöljy
13,99 €
-30%
Norm. 19,90 €(66,62 / l)



Niina Laitinen: Villasukkien valtakunta
9,90 €
-62%
Norm. 25,90 €

Tao Motor Elf 750 lasten sininen li-ion sähkömönkijä
1 190,00 €
-30%
Norm. 1 699,00 €

elmex koko 4 8kpl hammasväliharja
5,09 €
-15%
Norm. 5,99 €(0,64 / kpl)


BrightSolar Luster2 valkoinen seinävalaisin
13,74 €
-40%
Norm. 22,90 €

Rexona Men Sport 2-in-1 225 ml suihkusaippua
1,99 €
-13%
Norm. 2,29 €(8,84 / l)

Sun 1 kg konetiskiainesuola
2,99 €
-26%
Norm. 4,05 €(2,99 / kg)

Roger Grenier: Koirana olemisen vaikeus
9,90 €
-53%
Norm. 20,90 €



Wilfa Xplode 1500 Auto tehosekoitin
79,00 €
-50%
Norm. 159,00 €

Jrc Defender Ii Folding Chair, 5.2Kg, retkituoli
64,94 €
-35%
Norm. 99,90 €

LV 500 ml konetiskigeeli
3,56 €
-20%
Norm. 4,45 €(7,12 / l)

Heti Trio 1 l desinfioiva puhdistusaine pinnoille
12,32 €
-20%
Norm. 15,40 €(12,32 / l)

Textil Ruta 150 cm trikookangas
7,99 €
-60%
Norm. 19,99 €




Kotoilu Kasvio 50 x 70 cm canvastaulu kehyksellä
13,93 €
-30%
Norm. 19,90 €

Greys Lance 8.6Ft 5Line 4Pc perhovapa
97,44 €
-35%
Norm. 149,90 €

GastroMax Bio pellava 18,5 cm kuorimaveitsi
3,64 €
-30%
Norm. 5,20 €

Tuotteet 3901 - 3960 / 4188

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!