Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 2581 - 2640 / 4132

Tuotteet 2581 - 2640 / 4132

Järjestä:

Järjestä:

Libresse Ultra 30kpl terveysside
3,14 €
-15%
Norm. 3,69 €(0,10 / kpl)
Matt Merritt: Lintujen valtakunta
9,90 €
-48%
Norm. 18,90 €

Heti Raikas 150 ml hajustamaton ilmanraikastaja
3,67 €
-20%
Norm. 4,59 €(24,47 / l)


Koti 30cm tarjoilukulho
22,87 €
-15%
Norm. 26,90 €



Rexona Maximum Protection Men Cobalt Dry 150 ml spray
7,49 €
-38%
Norm. 11,99 €(49,93 / l)

Ida Warg Beauty Sunny Infusion 200ml suihkuvaahto
7,11 €
-30%
Norm. 10,15 €(35,55 / l)

LV Big Ball 50 ml antiperspirantti roll-on
2,39 €
-20%
Norm. 2,99 €(47,80 / l)

Rexona Men Cobalt 2-in-1 225 ml suihkusaippua
1,99 €
-13%
Norm. 2,29 €(8,84 / l)

Rento Kenno beige 50x60 cm pefletti
4,55 €
-20%
Norm. 5,69 €

Ilves musta RR33 peltikattomaali
10,95 €
-50%
Norm. 21,90 €(12,17 / l)

Casio Edifice Ter. EFR-S108DE-8AVUEF rannekello
164,25 €
-25%
Norm. 219,00 €

Ducar 161cc maanmuokkauskone / jyrsin
259,00 €
-30%
Norm. 369,00 €


Heti bergamotti minttu 500 ml käsitiskispray
2,39 €
-20%
Norm. 2,99 €(4,78 / l)

Tex Willer kirjasto 5: Pelätty Dalton-kopla
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €


Sekure oranssi 110 g/m² 1x50 m suoja-aita
24,95 €
-50%
Norm. 49,90 €


Beurer TL35 kirkasvalolamppu
49,90 €
-29%
Norm. 69,90 €


Heti 1 l Klooripesu Pro
11,04 €
-20%
Norm. 13,80 €(11,04 / l)


Airam E27 840lm kylmä LED pakkaslamppu
2,50 €
-37%
Norm. 3,95 €


elmex Sensitive Professional 400 ml suuvesi
7,27 €
-15%
Norm. 8,55 €(18,18 / l)


Shakespeare Oracle 2 Scandi 13'9 #9 4Pc perhovapa
116,94 €
-35%
Norm. 179,90 €

Herra Hakkarainen Aakkoset P lasten muki
4,99 €
-38%
Norm. 7,99 €

Lucy Diamond: Onnen salaisuus
4,90 €
-65%
Norm. 14,00 €


4Living Nova säilytyskori
2,79 € - 2,99 €
-7%

Salvequick Foot Care 2 kpl kuorintasukat
9,99 €
-28%
Norm. 13,90 €

Tex Willer kirjasto 55: Kitin jälijillä
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Casio W-800H-1BVES miesten rannekello
44,25 €
-25%
Norm. 59,00 €

KM Kukkaruukkusetti
16,06 €
-30%
Norm. 22,95 €

C-PWR 12V / 230V 1500W invertteri
99,50 €
-50%
Norm. 199,00 €



Timo Parvela: Ella Ja Kaverit. Tuukka Yietää!
9,90 €
-57%
Norm. 22,90 €

Tunturi Havu E10 Low 27,5" 10V sähköpyörä
2 699,10 €
-10%
Norm. 2 999,00 €

Abu Garcia Revo Winch 30 Front Drag 9Bb avokela
84,44 €
-35%
Norm. 129,90 €

Antti Heikkilä: Kapea polku
10,00 €
-52%
Norm. 20,90 €

Nivea Derma Control Restore 150ml antiperspirantti deo spray
3,63 €
-20%
Norm. 4,54 €(24,20 / l)

Fazer Remix Favourites 300g karkkipussi
2,49 €
-17%
Norm. 2,99 €(8,30 / kg)


Herbina Energizing Orange 50 ml antiperspirantti roll-on
2,63 €
-20%
Norm. 3,29 €(52,60 / l)

L300 for men Face Cream 50 ml kasvovoide
3,77 €
-30%
Norm. 5,39 €(75,40 / l)

Abena Fix Pants Cotton XL 3kpl hygieniahousut
17,68 €
-20%
Norm. 22,10 €(5,89 / kpl)

Abena San 5 Premium 36 kpl muotovaippa
16,48 €
-20%
Norm. 20,60 €(0,46 / kpl)


Kirsi Pehkonen: Jylhäsalmen tähtiyöt
9,90 €
-59%
Norm. 23,90 €

NORDIC PLAY Slim 120 x 120 cm harmaa hiekkalaatikko
39,00 €
-29%
Norm. 54,90 €

Prologic Bedchair Bag 85X80X25Cm
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €


STIHL FS 38/55, 2 MIX koneet huoltosarja 47
9,59 €
-20%
Norm. 11,99 €

Remington Balder Original XR7050 hiustenleikkuri
49,90 €
-29%
Norm. 69,90 €

Rento Kenno tummanvihreä 50x70 cm pyyhe
4,55 €
-20%
Norm. 5,69 €

Tuotteet 2581 - 2640 / 4132

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!