Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 2521 - 2580 / 4140

Tuotteet 2521 - 2580 / 4140

Järjestä:

Järjestä:

Vera Vala: Kaksoissotilas  
9,90 €
-66%
Norm. 28,90 €

BrightSolar Hybrid solar + 230 V pihavalaisin
49,00 €
-71%
Norm. 169,00 €

Moment 36 mm/20 m kaideköysi
49,50 €
-50%
Norm. 99,00 €


Berkley Midi Ranger Grey viehelaukku
38,94 €
-35%
Norm. 59,90 €


STIHL MS 400.1 C-M moottorisaha
995,00 €
-20%
Norm. 1 249,00 €

Timco ATV tielana
599,00 €
-25%
Norm. 799,00 €


Greys Chest Pack Tackle Management
45,44 €
-35%
Norm. 69,90 €

Mandy Shaw: Kirjotaan kodikasta
3,00 €
-70%
Norm. 9,99 €

Rexona Aloe Fresh 225 ml suihkusaippua
1,99 €
-13%
Norm. 2,29 €(8,84 / l)

Warn DrillWinch 337kg 12,2m porakonevinssi vaijerilla
259,00 €
-28%
Norm. 359,00 €

Penn Wrath Ii 5000 Front Drag 3Bb 5.6:1 avokela
45,44 €
-35%
Norm. 69,90 €


LV White 750ml pyykinpesuneste
3,83 €
-20%
Norm. 4,79 €(5,11 / l)


Eskaro Kantri A-pohja puolihimmeä ulkomaali
10,95 € - 49,50 €
-50%
(12,17 / l)


KM 20 kpl puutarhakasviklipsi
1,50 €
-40%
Norm. 2,50 €

Prologic Inspire Unhooking Mat W/Sides M 95X52Cm
51,94 €
-35%
Norm. 79,90 €

Nivea Pearl & Beauty 50 ml antiperspirantti deo stick
2,56 €
-20%
Norm. 3,20 €(51,20 / l)






Halti Rapid 55 reppu
69,93 €
-30%
Norm. 99,90 €

Master Jr. maastonvihreä reppu
19,90 €
-46%
Norm. 36,90 €


BrightSolar Garden1 valkoinen seinävalaisin
15,54 €
-40%
Norm. 25,90 €

Halti 500 Lite Pump makuualusta
41,30 €
-30%
Norm. 59,00 €

Tolu Mänty 1 l yleispuhdistusaine
3,99 €
-13%
Norm. 4,59 €(3,99 / l)

Tarmo Solar Stardust puutarhavalaisin
4,45 €
-50%
Norm. 8,90 €


Tex Willer kirjasto 38: Mefiston kapina
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €


Halti Trekhaven 2,5 Medium makuualusta
55,93 €
-30%
Norm. 79,90 €

STIHL iMOW Kit S  S 150m asennussarja
69,30 €
-30%
Norm. 99,00 €

Juha Jormanainen: Suomalaista riistaruokaa
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Virpi Hämeen-Anttila: Kadonnut perintö
14,90 €
-50%
Norm. 29,90 €

Penn Vantage Xt Lc 7000 Front Drag 10Bb 4.3:1 avokela
142,94 €
-35%
Norm. 219,90 €


Eric Tornblad: Vaellusruokaa
9,90 €
-55%
Norm. 21,90 €

elmex Anti-Caries Original 2x75ml hammastahna
4,07 €
-15%
Norm. 4,79 €(27,13 / l)

JBL Quantum 100N Nintendo pelikuulokkeet
19,99 €
-50%
Norm. 39,99 €

L300 for men After Shave Balm 60 ml partabalsami
3,14 €
-30%
Norm. 4,49 €(52,33 / l)


STIHL MSA 160 C-B akkuketjusaha runko
269,00 €
-18%
Norm. 329,00 €


Ilves kirkas vesiohenteinen puuöljy
3,50 € - 19,95 €
-50%
(0,39 / l)

Maku Säilytyskori 30x15x25 cm
7,99 €
-33%
Norm. 11,99 €




Revamp Steamcare suoristusrauta
59,00 €
-26%
Norm. 79,90 €

Casio GA-2100BCE-1AER G-Shock miesten rannekello
119,25 €
-25%
Norm. 159,00 €

Kotoilu Flow Lempi 60 cm kappakangas
2,99 €
-49%
Norm. 5,90 €

Ilves musta vesiohenteinen puuöljy
3,50 € - 19,95 €
-50%
(3,89 / l)

Tuotteet 2521 - 2580 / 4140

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!