Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 2641 - 2700 / 4131

Tuotteet 2641 - 2700 / 4131

Järjestä:

Järjestä:

Aarikka Retkeilijä koriste
19,12 €
-20%
Norm. 23,90 €

Saila-Mari Kohtala: Kannuksen kadonneet pokkari
4,90 €
-62%
Norm. 12,90 €

Koti muki 0,3 l
3,49 € - 4,00 €
-13%

STIHL MS261,362(2014-17) huoltosarja 11
17,52 €
-20%
Norm. 21,90 €

Dewalt XR DCL040-XJ 18V akkutyövalo runko
39,00 €
-35%
Norm. 59,90 €

Abu Garcia Revo Premier Lp Star Drag 11Bb hyrräkela
149,44 €
-35%
Norm. 229,90 €

Taavi Soininvaara: Musta legenda
14,90 €
-50%
Norm. 29,90 €


Marimekko Juhannustaika 20 kpl lautasliina
2,12 € - 2,68 €
-15%

Matt Merritt: Lintujen valtakunta
9,90 €
-48%
Norm. 18,90 €

Lumene Klassikko 50 ml hoitava päivävoide
3,59 €
-40%
Norm. 5,99 €(71,80 / l)


Liza Marklund: Myrskyvuori  
9,90 €
-66%
Norm. 28,90 €

Eglo Cabezola led riippuvalaisin
129,00 €
-35%
Norm. 199,00 €

STIHL MS 170-180 2 MIX koneet huoltosarja 45
10,32 €
-20%
Norm. 12,90 €

Penn Spinfisher Vii 10500 Front Drag 6Bb 4.2:1 avokela
103,94 €
-35%
Norm. 159,90 €


Remington D4740 Shea Soft hiustenkuivain
24,90 €
-45%
Norm. 44,90 €

Tex Willer kirjasto 43: Sotaneuvottelu
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Ocean ORK380NF4 jääkaappi
529,00 €
-12%
Norm. 599,00 €

Mergus P40 sähköperämoottori
139,00 €
-30%
Norm. 199,00 €



Kouvolan lakritsi 300 g karkkipussi
2,90 €
-12%
Norm. 3,29 €(9,67 / kg)

Paiseec W3 kokoontaittuva sähköpyörätuoli
1 690,00 €
-11%
Norm. 1 890,00 €

Ritar RA12-45-F11 12V 45Ah akku
99,00 €
-40%
Norm. 165,00 €


Penn Clash Ii 5000 Front Drag 9Bb 5.6:1 avokela
149,44 €
-35%
Norm. 229,90 €

Aneta Lighting Ekerum Cube IP44 seinävalaisin
21,99 €
-37%
Norm. 34,90 €

Ella Ja kaverit matkalla marsiin
9,90 €
-55%
Norm. 21,90 €




DunWore 2 m sulanapitokaapeli
18,90 €
-10%
Norm. 20,90 €

Libresse Waterlily & Cotton Flower 12 kpl intiimipyyhe
2,29 €
-15%
Norm. 2,69 €(0,19 / kpl)

Tex Willer Kirjasto 23: Pelon laakso
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Blistex Sensitive 4,25g huulivoide
1,56 €
-20%
Norm. 1,95 €(390,00 / kg)


Tex Willer 11: Carson puuttuu peliin
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €



OBH Nordica Easy Fry Silence Vision 5L airfryer
99,00 €
-38%
Norm. 159,00 €

Herbina Volume boost 250 ml hiuskiinne
4,55 €
-20%
Norm. 5,69 €(18,20 / l)


Heti Uuni & Grilli 750 ml puhdistusspray
11,76 €
-20%
Norm. 14,70 €(15,68 / l)


Rexona Advanced Protection Cotton Dry 150 ml spray
2,50 €
-53%
Norm. 5,29 €(16,67 / l)

TRESemmé Biotin Repair 685 ml hoitoaine
4,99 €
-22%
Norm. 6,39 €(7,28 / l)

Lumene Valo Kirkastava  SK30 50 ml päivävoide
15,90 €
-40%
Norm. 26,50 €

Casio DW-5600BCE-1ER G-Shock miesten rannekello
119,25 €
-25%
Norm. 159,00 €

Roger Grenier: Koirana olemisen vaikeus
9,90 €
-53%
Norm. 20,90 €

Prologic Combat Shorts L Army Green
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €

Bathroom Solutions kromi suihkusetti
12,90 €
-32%
Norm. 18,90 €


Targus Terra EcoSmart 16” tietokonereppu
39,90 €
-43%
Norm. 69,90 €



Herbina Pure style 200 ml muotovaahto
4,55 €
-20%
Norm. 5,69 €(22,75 / l)

Tuotteet 2641 - 2700 / 4131

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!