Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 2461 - 2520 / 4122

Tuotteet 2461 - 2520 / 4122

Järjestä:

Järjestä:

Ducar DRM38EH hydrostaattinen ajoleikkuri
1 990,00 €
-29%
Norm. 2 819,00 €
Ilves harmaa vesiohenteinen puuöljy
3,50 € - 6,95 €
-50%
(1,30 / l)

Casio W-59-1VQES rannekello
29,25 €
-25%
Norm. 39,00 €

OptiGym Reformer 2 pilateslauta
39,90 €
-27%
Norm. 54,90 €


Aneta Lighting Cosmos kohdevalaisin
89,64 €
-64%
Norm. 249,00 €

Van Staal Vsx2 50 Front Drag 14Bb Silver 5.9:1 avokela
441,93 €
-35%
Norm. 679,90 €


Lumene Valo 15 ml heleyttävä silmänympärysvoide
15,45 €
-40%
Norm. 25,75 €

Moment 36 mm/40 m kaideköysi
89,50 €
-50%
Norm. 179,00 €


Nivea Men Dry Fresh 50 ml antiperspirantti deo roll-on
2,44 €
-20%
Norm. 3,05 €(48,80 / l)

Lumene Valo 150ml kuoriva puhdistusgeeli
10,79 €
-40%
Norm. 17,99 €(71,93 / l)

KM Kukkaruukkusetti
16,06 €
-30%
Norm. 22,95 €

Maku Säilytyskori 35x19x30 cm
9,99 €
-33%
Norm. 14,99 €

Greys Wing Salt 9Ft 11Line 4Pc perhovapa
201,43 €
-35%
Norm. 309,90 €

Citizen Eco-Drive Rc Sky AT8300 rannekello
561,75 €
-25%
Norm. 749,00 €

Rento Kenno tummanvihreä 90x180 cm pyyhe
13,59 €
-20%
Norm. 16,99 €

GastroMax Bio pellava siiviläkauha
7,24 €
-30%
Norm. 10,35 €

Abena Slip XL2 Premium 21 kpl teippivaippa
22,00 €
-20%
Norm. 27,50 €(1,05 / kpl)


Sawu Loimu nuotioalusta
89,00 €
-31%
Norm. 129,00 €

Aneta Lighting Ekerum Round IP44 seinävalaisin
13,00 €
-60%
Norm. 32,50 €


Casio DW-5600RL-1ER G-Shock miesten rannekello
104,25 €
-25%
Norm. 139,00 €


LV kuiville hiuksille 150 ml hoitosuihke
3,83 €
-20%
Norm. 4,79 €(25,53 / l)



4Living Nova säilytyskori
2,79 € - 2,99 €
-7%



Ida Warg Beauty 150ml itseruskettava vaahto
12,53 €
-30%
Norm. 17,90 €(83,53 / l)

Nivea Creme Aloe 250 ml suihkusaippua
1,82 €
-20%
Norm. 2,28 €(7,28 / l)

KM 13,5x12,5 cm kukkaruukku lajitelma
2,79 €
-30%
Norm. 3,99 €

Rento bambu duo saunakiulu
31,92 €
-20%
Norm. 39,90 €


Penn Squall Ii 60 Lever Drag 5Bb 4.8:1 Right hyrräkela
123,44 €
-35%
Norm. 189,90 €

Airam E27 840lm kylmä LED pakkaslamppu
2,50 €
-37%
Norm. 3,95 €


Star Trading Vinga 7-haarainen kynttelikkö
49,95 € - 89,00 €
-44%

Juha Jormanainen: Suomalaista riistaruokaa
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Ida Warg Beauty Luxurious Flower 100ml hiussuihke
13,23 €
-30%
Norm. 18,90 €(132,30 / l)

JBL Quantum 100N Nintendo pelikuulokkeet
19,99 €
-50%
Norm. 39,99 €

Abena San Special Premium 30 kpl muotovaippa
20,40 €
-20%
Norm. 25,50 €(0,68 / kpl)

Abena tippa-alusta dispenso lankatelineeseen
5,36 €
-20%
Norm. 6,70 €

Shakespeare Oracle 2 Scandi 13'9 #9 4Pc perhovapa
116,94 €
-35%
Norm. 179,90 €

Nelson Garden 1,5 m 5 kpl bambukeppi
2,95 €
-31%
Norm. 4,25 €(0,59 / kpl)

Abena 200 ml hajusteeton kuivapesuneste hiuksille ja vartalolle
3,19 €
-20%
Norm. 3,99 €(15,95 / l)

Aneta Lighting Lucca IP44 seinävalaisin
27,50 €
-68%
Norm. 85,95 €

Klorine Eukalyptus 1 l wc-geeli
1,60 €
-24%
Norm. 2,10 €(1,60 / l)

Moment 36 mm/20 m kaideköysi
49,50 €
-50%
Norm. 99,00 €

Fazer Remix Favourites 300g karkkipussi
2,49 €
-17%
Norm. 2,99 €(8,30 / kg)

Berkley Midi Ranger Grey viehelaukku
38,94 €
-35%
Norm. 59,90 €

Barbara Rose: Vellamo ja kadonnut valokivi
9,90 €
-48%
Norm. 18,99 €


Timco ATV tielana
599,00 €
-25%
Norm. 799,00 €

L300 for men Face Cream 50 ml kasvovoide
3,77 €
-30%
Norm. 5,39 €(75,40 / l)

Leena Paasio: Tuuli kääntyy etelään
9,90 €
-57%
Norm. 22,90 €

Rexona Aloe Fresh 225 ml suihkusaippua
1,99 €
-13%
Norm. 2,29 €(8,84 / l)

Tuotteet 2461 - 2520 / 4122

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!