Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 2401 - 2460 / 4111

Tuotteet 2401 - 2460 / 4111

Järjestä:

Järjestä:

Nedis CLCC560 Jouluvalot
21,90 €
-36%
Norm. 33,99 €
Nivea Men Ultimate Protect 150 ml antiperspirantti deo spray
3,18 €
-20%
Norm. 3,98 €(21,20 / l)


Ripcurl Classic Surf Hooded naisten pyyheponcho
34,90 €
-30%
Norm. 49,90 €


H2O Kirkastusaine 1 L
5,99 €
-40%
Norm. 9,99 €

Verdola 30 cm puinen kukka-alusta
5,00 €
-62%
Norm. 12,99 €

Aneta Lighting Cosmos plafondi
136,30 €
-42%
Norm. 235,00 €

Heti Matto 1 l tekstiililattioiden puhdistusaine
9,04 €
-20%
Norm. 11,30 €(9,04 / l)

Ida Warg Beauty Hydrating 200ml suihkuvaahto
7,11 €
-30%
Norm. 10,15 €(35,55 / l)


Ida Warg Beauty 150ml lämpösuojasuihke
7,46 €
-30%
Norm. 10,65 €(49,73 / l)

Penn Squall Ii 40 Lever Drag 5Bb 7.1:1 Right hyrräkela
116,94 €
-35%
Norm. 179,90 €

Aneta Lighting Mitte riippuvalaisin
27,56 €
-60%
Norm. 68,90 €

Savage Gear Signature Logo T-Shirt Grey Melange
12,93 €
-35%
Norm. 19,90 €

Rento musta alumiini saunakiulu
37,20 €
-20%
Norm. 46,50 €

Tactic Minun eläimeni katselukirja
4,90 €
-51%
Norm. 10,00 €

Rento Terva alumiini saunakiulu
36,40 €
-20%
Norm. 45,50 €

Casio Retro Slim Vintage A700WEMG-9AEF rannekello
89,25 €
-25%
Norm. 119,00 €

Robert Brantberg: Mannerheim - 1867-1951  
9,90 €
-65%
Norm. 27,90 €


EcoFurn lämpökäsitelty mänty perhosjakkara
32,50 €
-50%
Norm. 65,00 €


TRESemmé Flawless Waves Coconut 685 ml hoitoaine
4,99 €
-22%
Norm. 6,39 €(7,28 / l)

Casio EFS-S650DC-1AEF rannekello
276,75 €
-25%
Norm. 369,00 €

Beurer HC150 hiustenkuivain & muotoilija
109,00 €
-27%
Norm. 149,00 €

Aarikka Retkeilijä koriste
19,12 €
-20%
Norm. 23,90 €

Herbina Revitalizing Aloe Vera 250 ml suihkugeeli
2,79 €
-20%
Norm. 3,49 €(11,16 / l)


Lowa Renegade GTX Mid Ws vaelluskengät
69,90 €
-46%
Norm. 129,90 €


Gigabyte GO27Q24 27" 240Hz OLED pelinäyttö
349,00 €
-17%
Norm. 419,00 €

Sun All-in-1 Lemon 40 kpl konetiskitabletti
5,50 €
-11%
Norm. 6,15 €(0,14 / kpl)

Abena 200 ml ihoöljy
4,48 €
-20%
Norm. 5,60 €(22,40 / l)

Abena Pants M1 Premium 15 kpl inkontinenssihousut
12,24 €
-20%
Norm. 15,30 €(0,82 / kpl)


Yrsa Sigurðardóttir: Muistan Sinut
9,90 €
-66%
Norm. 28,90 €

Frances Stickley: Pelko pois, nalle
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Terveyskaista Aurinko D 150 µg 150 kaps. ravintolisä
12,70 €
-15%
Norm. 14,90 €(0,08 / kpl)



Rexona Men Advanced Protection Ice Fresh 150 ml spray
2,50 €
-48%
Norm. 4,79 €(16,67 / l)

Tex Willer Kirjasto 17: Peli on pelattu
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Dobsom R90 Air naisten juoksutakki
39,90 €
-33%
Norm. 59,90 €



Penn Fathom II Level Wind LC hyrräkela
149,44 €
-35%
Norm. 229,90 €


L300 Micellar 200 ml kuivan ihon puhdistusvesi
4,97 €
-30%
Norm. 7,10 €

Penn Squall Ii 50 Lever Drag 5Bb 4.8:1 Right hyrräkela
123,44 €
-35%
Norm. 189,90 €

Alexander Toys Top Fashion Anna paperinukke
3,90 €
-65%
Norm. 10,99 €

Casio DW-5600UBB-1ER rannekello
104,25 €
-25%
Norm. 139,00 €

Severin SM3585 induktio maidonvaahdotin
89,00 €
-10%
Norm. 99,00 €

Vado Filters Enervent Pingvin suodatinsarja
15,19 €
-20%
Norm. 18,99 €


Abena Slip L4 Premium 18 kpl teippivaippa
20,08 €
-20%
Norm. 25,10 €(1,12 / kpl)



Herbina Volume boost 250 ml hiuskiinne
4,55 €
-20%
Norm. 5,69 €(18,20 / l)

Aneta Lighting Espresso 3-os riippuvalaisin puu
71,55 €
-55%
Norm. 159,00 €

Tuotteet 2401 - 2460 / 4111

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!