Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 2341 - 2400 / 4138

Tuotteet 2341 - 2400 / 4138

Järjestä:

Järjestä:

Frank Martela: Älä Etsi Onnea​
9,90 €
-65%
Norm. 27,90 €
DunWore MS 12 V 2000 W invertteri
99,50 €
-50%
Norm. 199,00 €

Casio F-91W-1YEG miesten rannekello
26,25 €
-25%
Norm. 35,00 €

Emendo jääsauna 30g saunakide
5,90 €
-16%
Norm. 6,99 €

Tena Men Active Fit Pants S/M 9 kpl inkontinenssihousu
9,27 €
-15%
Norm. 10,90 €(1,03 / kpl)

Abena 400 ml pesuvaahto
5,59 €
-20%
Norm. 6,99 €(13,98 / l)

Tex Willer Kirjasto 15: Kivitiikeri
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Tex Willer kirjasto 56: Pirullinen kosto
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €


Savage Gear Heatlite Thermo housut
45,44 € - 74,90 €
-35%

Citizen Eco-Drive AW1240-57L Miesten rannekello
299,25 €
-25%
Norm. 399,00 €

GastroMax Bio pellava 29 cm paistinlasta
6,97 €
-30%
Norm. 9,95 €

ProGarden 100 m juuttinaru metallipurkissa
1,95 €
-25%
Norm. 2,59 €

Prologic Litepro Thermo B And B kalastushousut
58,44 € - 74,90 €
-22%



Berkley X9 Braid 2000M/2188Yd Low-Vis Green kuitusiima
168,93 €
-35%
Norm. 259,90 €

Ryhmä Hau puuhapakkaus
4,90 €
-45%
Norm. 8,99 €

Tex Willer - 13. Muumio
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €


Kekkilä Hajusieppo 50 l
7,96 €
-20%
Norm. 9,95 €(0,16 / l)

Berkley Trilene Xl 3000M3270Yd Clear monofilisiima
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €

Alexander Toys Top Fashion Anna paperinukke
3,90 €
-65%
Norm. 10,99 €


Kotoilu peltipurkki
2,73 €
-30%
Norm. 3,90 €



Herbina Refreshing Apple Blossom 100 ml suihkedeodorantti
2,84 €
-20%
Norm. 3,55 €(28,40 / l)

Penn Slammer Iv 8500Hs Front Drag 9Bb 5.3:1 avokela
175,43 €
-35%
Norm. 269,90 €

Abena hajustettu 75 ml käsivoide
2,64 €
-20%
Norm. 3,30 €(35,20 / l)



Citizen EU6090-54A naisten rannekello
104,25 €
-25%
Norm. 139,00 €

Nivea Derma Control Defend 150ml antiperspirantti deo spray
3,63 €
-20%
Norm. 4,54 €(24,20 / l)




Tex Willer kirjasto 30: Hurja kopla
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Rento bambu pyöreä vartaloharja
6,80 €
-20%
Norm. 8,50 €

Halti Dreamcatcher 30 M makuupussi
97,30 €
-30%
Norm. 139,00 €

Timco 6,5 hp 40-60 mm polttomoottori oksasilppuri
549,00 €
-21%
Norm. 699,00 €

Martinex Koti neliövuoka 25 cm valkoinen
15,55 €
-15%
Norm. 18,29 €


L300 Vitamin C Exfoliating 200 ml suihkusaippua
3,21 €
-30%
Norm. 4,59 €(16,05 / l)

Vado Filters Vallox 75/95 suodatinsarja
11,19 €
-20%
Norm. 13,99 €

Savage Gear Carseat Rod Rack 3 Rods vapalaukku
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €

Penn Vantage Lc 8000 Front Drag 8Bb 4.3:1 avokela
103,94 €
-35%
Norm. 159,90 €


Herbina Pure style 200 ml muotovaahto
4,55 €
-20%
Norm. 5,69 €(22,75 / l)


Aneta Lighting Ekerum Round IP44 seinävalaisin
13,00 €
-60%
Norm. 32,50 €

GastroMax 28 cm pallovispilä
4,69 €
-30%
Norm. 6,70 €

STIHL FS40,50,70 JA KM56 trimmerin huoltosarja 26
11,52 €
-20%
Norm. 14,40 €

Ida Warg Beauty Vanilla Fudge 200ml suihkuvaahto
7,11 €
-30%
Norm. 10,15 €(35,55 / l)


Nivea Pearl & Beauty 50 ml antiperspirantti deo stick
2,56 €
-20%
Norm. 3,20 €(51,20 / l)


H2O Saostusaine 1 L
4,19 €
-40%
Norm. 6,99 €

STIHL MH 445 R puutarhajyrsin
649,00 €
-17%
Norm. 779,00 €

Tuotteet 2341 - 2400 / 4138

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!