Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 2281 - 2340 / 4138

Tuotteet 2281 - 2340 / 4138

Järjestä:

Järjestä:

Kirsi Pehkonen: Jylhäsalmen tähtiyöt
9,90 €
-59%
Norm. 23,90 €
Tex Willer Kirjasto 50: Kostaja
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Aneta Lighting Nicosia IP44 3-os. plafondi
33,60 € - 89,90 €
-63%

Terveyskaista Aurinko D 50 µg 300 kaps. ravintolisä
12,70 €
-15%
Norm. 14,90 €(0,04 / kpl)

Nedis CLCC560 Jouluvalot
21,90 €
-36%
Norm. 33,99 €

GastroMax korkinavaaja
5,53 €
-30%
Norm. 7,90 €

Marimekko Lumimarja valkoinen 20 kpl lautasliina
2,12 € - 2,68 €
-15%

Rento Natural Sininen hetki 100 ml löylytuoksu
3,36 €
-20%
Norm. 4,20 €(33,60 / l)

Libresse PureSens Aloe Vera 200 ml intiimipesugeeli
3,14 €
-15%
Norm. 3,69 €(15,70 / l)

Maku Säilytyskori 35x19x30 cm
9,99 €
-33%
Norm. 14,99 €

Citizen Eco-Drive CA4750-51L rannekello
426,75 €
-25%
Norm. 569,00 €

GeeTee 75-osainen työkalusarja
99,00 €
-21%
Norm. 125,00 €

Herbina Volume boost 200 ml muotovaahto
4,55 €
-20%
Norm. 5,69 €(22,75 / l)

Nelson Garden 1,5 m 5 kpl bambukeppi
2,95 €
-31%
Norm. 4,25 €(0,59 / kpl)

Herbina Refreshing Apple Blossom 50 ml roll-on
2,63 €
-20%
Norm. 3,29 €(52,60 / l)

Barbara Rose: Vellamo ja kadonnut valokivi
9,90 €
-48%
Norm. 18,99 €

GastroMax Bio pellava 28 cm perunasurvin
4,97 €
-30%
Norm. 7,10 €

Ilves harmaa vesiohenteinen puuöljy
3,50 € - 6,95 €
-50%
(3,89 / l)


Aneta Lighting Molekyl pöytävalaisin
42,15 €
-47%
Norm. 79,00 €


Kotoilu Katse 30 x 40 cm canvastaulu kehyksellä
9,03 €
-30%
Norm. 12,90 €

Lumene Klassikko Advanced Anti-Age Rosy SK30 50 ml päivävoide
9,15 €
-40%
Norm. 15,25 €(183,00 / l)

Ida Warg Beauty Vitalizing 200ml suihkuvaahto
7,11 €
-30%
Norm. 10,15 €(35,55 / l)

GastroMax spiraalileikkuri
6,41 €
-30%
Norm. 9,15 €

Lumene Tasoittava SK15 50 ml päivävoide
5,79 €
-40%
Norm. 9,65 €(115,80 / l)


Casio Retro A159WGEA-1EF miesten rannekello
66,75 €
-25%
Norm. 89,00 €

Herbina Energizing Orange 250 ml suihkugeeli
2,79 €
-20%
Norm. 3,49 €(11,16 / l)

Herbina Pure style 50 ml hiuskiinne
2,15 €
-20%
Norm. 2,69 €(43,00 / l)


Didriksons Asp miesten takki
159,90 €
-20%
Norm. 199,90 €


Penn Rival Gold 6000 Front Drag 5Bb 4.8:1 avokela
64,94 €
-35%
Norm. 99,90 €

Jussi Adler-Olsen: Selli  
9,90 €
-63%
Norm. 26,90 €

Kotoilu Kissa 30 x 40 cm canvastaulu kehyksellä
9,03 €
-30%
Norm. 12,90 €

Emendo jääsauna 30g saunakide
5,90 €
-16%
Norm. 6,99 €

Ripcurl Brand Hooded lasten pyyheponcho
29,90 €
-33%
Norm. 44,90 €

Mihail Šiškin: Sota vai rauha
9,90 €
-62%
Norm. 25,90 €

Citizen AN8201-57L miesten rannekello
179,25 €
-25%
Norm. 239,00 €


Severin KA5762 kahvineitin
99,00 €
-9%
Norm. 109,00 €


Rento bambu pyöreä vartaloharja
6,80 €
-20%
Norm. 8,50 €

STIHL MS 182/212 huoltosarja 19
15,92 €
-20%
Norm. 19,90 €

Jrc Defender Ii Sleeping Bag makuupussi
58,44 €
-35%
Norm. 89,90 €


Greys Kite 8.6Ft 5Line 4Pc perhovapa
123,44 €
-35%
Norm. 189,90 €

Casio AE-1200WH-1AVEF miesten rannekello
44,25 €
-25%
Norm. 59,00 €

Healer musta 5x2,8 m ilmajoogakangas
29,90 €
-61%
Norm. 76,90 €


Frank Martela: Älä Etsi Onnea​
9,90 €
-65%
Norm. 27,90 €

DunWore MS 12 V 2000 W invertteri
99,50 €
-50%
Norm. 199,00 €

Casio F-91W-1YEG miesten rannekello
26,25 €
-25%
Norm. 35,00 €


Penn Vantage Lc 7000 Front Drag 8Bb 4.8:1 avokela
103,94 €
-35%
Norm. 159,90 €

iSport Extreme Pro mailankäsittelyharjoitin
39,90 €
-50%
Norm. 79,90 €

Gianluigi Bonelli: Tex Willer - Tulen poika
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Rexona Advanced Protection Cotton Dry 50 ml roll-on
2,50 €
-32%
Norm. 3,69 €(50,00 / l)

GastroMax Bio pellava 29 cm paistinlasta
6,97 €
-30%
Norm. 9,95 €

Tuotteet 2281 - 2340 / 4138

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!