Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 60 / 198

Tuotteet 1 - 60 / 198

Järjestä:

Järjestä:

Foodin 170g lakritsitaateli
1,99 €
-26%
Norm. 2,69 €(11,71 / kg)
Foodin Luomu 30g kurkuma
1,69 €
(56,33 / kg)

Foodin Luomu 250g kaakaojauhe
9,95 €
(39,80 / kg)




Foodin Luomu 50 g ceyloninkaneli
3,69 €
(73,80 / kg)

Foodin Luomu 500 g musta riisi
5,69 €
(11,38 / kg)

Foodin Luomu 200g kaakaonibs
11,90 €
(59,50 / kg)





Foodin Luomu 250g kaakaovoi
17,99 €
(71,96 / kg)


Foodin Suklaalakritsitaateli 130g
2,69 €
(20,69 / kg)



Foodin Luomu 250 g chia-siemen
3,75 €
(15,00 / kg)

Foodin 200 g luomu supermaca
9,99 €
(49,95 / kg)


Foodin 800 g Epsom-suola
8,90 €
(11,13 / kg)



Foodin MAKEA (Stevia-uutejauhe) 40g
8,79 €
(219,75 / kg)


Foodin Luomu 500g punainen linssi
3,19 €
(6,38 / kg)

Foodin Luomu 250ml umamikastike
3,89 €
(15,56 / kg)


Foodin Luomu 1000 ml kookosvesi
4,85 €
(4,85 / l)


Foodin 200 g luomu viherjauhe
19,59 €
(97,95 / kg)



Foodin Bourbon 50 g vaniljauutejauhe
13,99 €
(279,80 / kg)

Foodin Luomu 200g parapähkinä
7,99 €
(39,95 / kg)



Foodin 35g piparitaatelipatukka
1,14 €
(32,57 / kg)

Foodin Luomu 25 g chai-mausteseos
3,45 €
(138,00 / kg)

Foodin Luomu 150 g goji-marja
6,89 €
(45,93 / kg)

Foodin Luomu 600g kuorittu hirssi
2,80 €
(4,67 / kg)


Foodin Luomu 350g mantelijauho
9,95 €
(28,43 / kg)


Foodin Sultana Luomu 300g rusina
4,29 €
(14,30 / kg)

Foodin Aamu 100 g ravintolisä
11,99 €
(119,90 / kg)



Foodin Luomu 120g saksanpähkinä
3,19 €
(26,58 / kg)

Foodin 230g luomu kookossokeri
2,55 €
(11,09 / kg)




Foodin 40G lakritsijauhe
3,75 €
(93,75 / kg)


Foodin Luomu 25 g mieto curry
2,19 €
(87,60 / kg)

Foodin Ilta 100 g ravintolisä
13,99 €
(139,90 / kg)


Tuotteet 1 - 60 / 198