Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 121 - 180 / 198

Tuotteet 121 - 180 / 198

Järjestä:

Järjestä:

Foodin Luomu 200g manteli
5,09 €
(25,45 / kg)


Foodin Luomu 200g  cashewpähkinä
5,29 €
(26,45 / kg)

Foodin 70g raakasuklaabanaani
2,99 €
(42,71 / kg)


Foodin Luomu 120 g psylliumkuitu
4,39 €
(36,58 / kg)

Foodin Luomu 330 ml kookosvesi
1,89 €
(5,73 / l)




Foodin 200g luomu erytritoli
3,25 €
(16,25 / kg)

Foodin Strawberry 40 g raakasuklaa
3,15 €
(78,75 / kg)


Foodin Pika-Pakuri 40 g ravintolisiä
16,90 €
(422,50 / kg)



Foodin Luomu 200 g kookoshiutale
2,19 €
(10,95 / kg)

Foodin Luomu 12 g Provencen yrtit
2,19 €
(182,50 / kg)






Foodin Luomu 500g kidneypapu
3,65 €
(7,30 / kg)

Foodin 150g flow-kaakao
8,59 €
(57,27 / kg)


Foodin Luomu 60g piparisuklaacashew
2,99 €
(49,83 / kg)

Foodin Luomu 11 g kardemumma
3,38 €
(307,27 / kg)





Foodin Luomu 350g kikhernejauho
2,65 €
(7,57 / kg)

Foodin 35g lakritsitaatelipatukka
1,14 €
(32,57 / kg)


Foodin Luomu 50g valkosuklaamansikka
3,15 €
(63,00 / kg)


Foodin Peppermint 40 g raakasuklaa
3,15 €
(78,75 / kg)





Foodin Luomu 25 g glögi-mauste
2,75 €
(110,00 / kg)






Foodin Luomu 120 g pekaanipähkinä
5,29 €
(44,08 / kg)

Foodin Luomu 30g vaniljajauhe
15,95 €
(531,67 / kg)


Foodin Luomu 250 g mantelitahna
7,59 €
(30,36 / kg)

Foodin Luomu 250ml sitruunamehu
2,99 €
(11,96 / l)

Foodin Luomu 8g vanilja
6,19 €
(773,75 / kg)


Foodin Luomu Curry-Lemon 120g cashew
3,79 €
(31,58 / kg)


Foodin Luomu 25 g madras curry
2,49 €
(99,60 / kg)

Foodin Luomu 80g mango
3,39 €
(42,38 / kg)

Tuotteet 121 - 180 / 198