Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 61 - 120 / 198

Tuotteet 61 - 120 / 198

Järjestä:

Järjestä:

Foodin Sultana Luomu 300g rusina
4,29 €
(14,30 / kg)
Foodin Vegaaninen 120 g paramesan
3,49 €
(29,08 / kg)

Foodin Luomu 60g raakasuklaacashew
3,15 €
(52,50 / kg)

Foodin Strawberry 40 g raakasuklaa
3,15 €
(78,75 / kg)

Foodin Luomu 200 g kookoshiutale
2,19 €
(10,95 / kg)

Foodin 230g luomu kookossokeri
2,55 €
(11,09 / kg)



Foodin Pika-Cordy 40 g ravintolisä
22,80 €
(570,00 / kg)

Foodin 40G lakritsijauhe
3,75 €
(93,75 / kg)



Foodin Luomu 350g kikhernejauho
2,65 €
(7,57 / kg)

Foodin Luomu 120 g cashew bruschetta
3,89 €
(32,42 / kg)

Foodin Raaka Luomu 400g tumma Tahini
6,29 €
(15,73 / kg)

Foodin Pika-Pakuri 40 g ravintolisiä
16,90 €
(422,50 / kg)

Foodin Luomu 500g vihreä linssi
3,19 €
(6,38 / kg)

Foodin 35g lakritsitaatelipatukka
1,14 €
(32,57 / kg)


Foodin Pika-Mane 40 g ravintolisä
21,20 €
(530,00 / kg)


Foodin Luomu 80g valkosuklaarusina
2,19 €
(27,38 / kg)

Foodin Luomu 80g raakasuklaarusina
2,29 €
(28,63 / kg)



Foodin Ilta 100 g ravintolisä
13,99 €
(139,90 / kg)




Foodin Peppermint 40 g raakasuklaa
3,15 €
(78,75 / kg)

Foodin Luomu 400ml kookosmanna
8,29 €
(20,73 / l)






Foodin Luomu 350g kookosjauho
2,39 €
(6,83 / kg)



Foodin Luomu 25 g inkiväärijauhe
2,74 €
(109,60 / kg)




Foodin 70g raakasuklaabanaani
2,99 €
(42,71 / kg)

Foodin Luomu 25 g mieto curry
2,19 €
(87,60 / kg)

Foodin Luomu 50g valkosuklaavadelma
3,15 €
(63,00 / kg)

Foodin Luomu 120 g psylliumkuitu
4,39 €
(36,58 / kg)

Foodin Luomu 330 ml kookosvesi
1,89 €
(5,73 / l)


Foodin Luomu 10g oregano
1,59 €
(159,00 / kg)


Foodin Rosmariini Cashew luomu 120g
3,89 €
(32,42 / kg)



Foodin Luomu 60 g raakasuklaamanteli
3,15 €
(52,50 / kg)

Foodin Orange 40 g raakasuklaa
3,15 €
(78,75 / kg)

Foodin 200g luomu erytritoli
3,25 €
(16,25 / kg)

Foodin Luomu 200g rouhe kaakaomassa
10,99 €
(54,95 / kg)


Tuotteet 61 - 120 / 198