Suggested products
Suggested products

Showing 61 - 120 of 375

Showing 61 - 120 of 375

Sort By:

Sort By:




Hammaskeiju Trio 400g xylitollipastilla
€15.99
(€39.98 / kg)

Kikkoma 150 ml gluten-free soy sauce
€3.99
(€26.60 / l)





Tuohino Gluten-free Oat 1 kg
€3.95
(€3.95 / kg)

Casa del Colce 5-pack tuttinauha
€1.79
(€71.60 / kg)






Panda 280 g Pineapple candies
€5.59
(€19.96 / kg)

Poppamies Rub Garlic spice mix 200g
€5.99
(€29.95 / kg)

Gull Glutenton 150g digestive
€1.89
(€12.60 / kg)



Fazer Green Balls 260 g marmalade
€4.27
(€16.42 / kg)



Mike and Ike Original Fruit 120 g Box
€3.59
(€29.92 / kg)

Vidal Mini Dipper 60 g Candy Bag
€1.79
(€29.83 / kg)

Helmi 400 g mashed potatoes
€2.19
(€5.48 / kg)

Baci Heart Original Dark 100g
€13.65
(€136.50 / kg)





Nick's Chocolate Wafer bar 35g
€1.40
(€40.00 / kg)



PORVOON MINTTU GLUT. LAKRITSI
€2.29
(€15.27 / kg)

Schär Gluten-free 250g tiger cake
€5.45
(€21.80 / kg)



Nick's Peanuts & Fudge bar 40g
€1.44
(€36.00 / kg)


Schär gingerbread gluten-free 150g
€3.59
(€23.93 / kg)


Becky's Sushi Gummy Plate 40 g
€2.90
(€72.50 / kg)


Finax 150g glut chocolate cookie
€3.19
(€21.27 / kg)







Fini Hawaii 80 g topping bar
€1.25
(€15.63 / kg)


Schär Snack 105g chocolate bar
€3.09
(€29.43 / kg)




Showing 61 - 120 of 375