Suggested products
Suggested products

Showing 1 - 60 of 375

Showing 1 - 60 of 375

Sort By:

Sort By:

Fazer Green Balls 500 g marmalade
€6.59
(€13.18 / kg)


Make Finlandia 500 g marmeladi
€7.70
(€15.40 / kg)

Sante 120G corn cake
€0.99
(€8.25 / kg)

Becky's Sour party Fruities 120 g
€2.29
(€19.08 / kg)



Becky's Xl Christmas lollipop
€3.70
(€27.41 / kg)




Foodin O`Tasty Vadelma 25g Oat Bar
€0.99
(€39.60 / kg)

Panda dark chocolate bar 145g
€2.68
(€18.48 / kg)

Foodin O`Tasty Omena 350g Oat Granola
€4.69
(€13.40 / kg)

Tooth fairy Pear 400 g xylitol paste
€15.99
(€39.98 / kg)

Fazer Halloweenkuulat candy box 260 g
€4.27
(€16.42 / kg)

Voima-Papu 1kg broad bean cereal
€14.99
(€14.99 / kg)



Panda white chocolate bar 145g
€2.68
(€18.48 / kg)


Hammaskeiju Hubbis 400 g xylitlipastilla
€15.90
(€39.75 / kg)





Nick's Soft Toffee chocolate bar 28g
€1.40
(€50.00 / kg)


Nick's Crunchy Caramel bar 28g
€1.44
(€51.43 / kg)




Lakumesta 150g Cream fudge
€3.79
(€25.27 / kg)

Kouvola 35 g licorice powder
€4.15
(€118.57 / kg)




Panda Palat Ahaa chocolate crisp 120g
€1.95
(€16.25 / kg)






Trolli Kiss Minis candy bag 100g
€1.25
(€12.50 / kg)


BRUNBERG 50 G TUMMA 60 % SUKLAALEVY
€1.85
(€37.00 / kg)


Trolli Sweet & Sour 360 g Candy Mix
€7.30
(€20.28 / kg)

Gummi Zone Lunch Bag 82 g Candy Bag
€1.85
(€22.56 / kg)




Sante Himalayan salt 110g rice cake
€0.99
(€9.00 / kg)





Becky's Candy Jewels 144 g
€2.49
(€17.29 / kg)

Showing 1 - 60 of 375