Suggested products
Suggested products

Showing 121 - 180 of 375

Showing 121 - 180 of 375

Sort By:

Sort By:










Friggs Protein cake Cheese 125g
€2.69
(€21.52 / kg)




Schär Lasagne gluten-free 250g
€3.85
(€15.40 / kg)






Nick's Chocolate Wafer bar 35g
€1.40
(€40.00 / kg)





Schär Gluten-free 250g tiger cake
€5.45
(€21.80 / kg)


Nick's Peanuts & Fudge bar 40g
€1.44
(€36.00 / kg)

Schär gingerbread gluten-free 150g
€3.59
(€23.93 / kg)


Becky's Sushi Gummy Plate 40 g
€2.90
(€72.50 / kg)








Brunberg Tauko 200 g rice chocolate
€4.99
(€24.95 / kg)




PORVOON MINTTU GLUT. LAKRITSI
€2.29
(€15.27 / kg)

Brunberg Tauko 30 g rice chocolate
€0.99
(€33.00 / kg)



Fini Hawaii 80 g topping bar
€1.25
(€15.63 / kg)





Schär Crispbread gluten-free 215g
€3.67
(€17.07 / kg)




Foodin O`Tasty Omena 25g Oat Bar
€0.99
(€39.60 / kg)


Dig Organic Chocolate ball 25g
€2.29
(€91.60 / kg)

Panda Ahaa chocolate praline 2 kg
€26.90
(€13.45 / kg)

Nick's Coconut chocolate bar 40g
€1.49
(€37.25 / kg)

Showing 121 - 180 of 375