Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 1 - 60 / 4185

Tuotteet 1 - 60 / 4185

Järjestä:

Järjestä:

Finlux G10 40" QLED FullHD Android Smart TV (2025)
169,00 €
-49%
Norm. 329,00 €
Linglong GreenMax Winter Grip 205/55R16 nastarengas
59,75 €
-21%
Norm. 76,00 €

Viking Lucas Mid Warm WP 1V lasten talvikengät
39,90 €
-50%
Norm. 79,90 €

Vallila Harmonia pussilakanasetti
24,99 €
-53%
Norm. 52,90 €

Ryobi RSVS18-1C40G 18V One+ varsi-imuri
179,00 €
-49%
Norm. 349,00 €


Red Bull Regular 24x250 ml energiajuoma
29,99 €
-31%
Norm. 41,99 €sis. 3,60 € pantti(4,40 / l)

Puhdistamo Natural Energy Drink Strong Raspberry 24x330 ml energiajuoma
27,95 €
-31%
Norm. 38,95 €sis. 3,60 € pantti(3,07 / l)

Familon Princess Organic 150x200 cm peitto
29,99 €
-59%
Norm. 72,90 €

Familon Princess Organic 50x60 cm tyyny
11,99 €
-52%
Norm. 24,90 €

Stiga Hockey Street Goal jääkiekkomaali
79,90 €
-73%
Norm. 299,00 €

OptiGym Walkpad 1.0 kävelymatto
139,00 €
-30%
Norm. 199,00 €

Haglöfs Chilly naisten softshell takki
89,90 €
-43%
Norm. 159,00 €

Haglöfs Chilly miesten softshell takki
89,90 €
-43%
Norm. 159,00 €

Viking Toasty Winter Thermal lasten toppahaalari
69,90 €
-53%
Norm. 150,00 €

Didriksons Talvi lasten toppahaalari
69,90 €
-42%
Norm. 120,00 €

Only Onlblake naisten takki
34,90 €
-42%
Norm. 59,99 €

Only&Sons Onsnate talvitakki
59,90 €
-40%
Norm. 99,99 €


Linglong GreenMax Winter Grip 195/65R15 nastarengas
54,75 €
-22%
Norm. 70,00 €

Torin Big Red 2,5 t matala hallitunkki
99,00 €
-34%
Norm. 149,00 €


Hankook Winter i*Pike RS2 W429 225/45R17 nastarengas
139,00 €
-8%
Norm. 151,00 €

Linglong GreenMax Winter Grip 225/45R17 nastarengas
74,75 €
-20%
Norm. 94,00 €

LEGO Botanicals 10374 Vaaleanpunainen ruusukimppu
38,93 €
-25%
Norm. 51,90 €

LEGO Technic 42213 Ford Bronco maasturi
40,43 €
-25%
Norm. 53,90 €


Bandago JR RGB pelituoli
69,00 €
-59%
Norm. 169,00 €

LEGO City Exploration 60367 Matkustajalentokone
68,18 €
-25%
Norm. 90,90 €

LEGO Friends 42684 Unelmien yksisarviskahvila
26,17 €
-25%
Norm. 34,90 €

FZ Forza HT Power Andersen sulkapallomaila
39,90 €
-66%
Norm. 119,00 €

Fat Pipe Core 27 Low Kick JAB FH2 salibandymaila
35,00 €
-65%
Norm. 99,90 €

Puhdistamo Tripla Magnesium 120 kaps. ravintolisä
13,90 €
-7%
Norm. 14,90 €(0,12 / kpl)

SportLife Nutrition Creatine 500 g kreatiinimonohydraattijauhe
6,95 €
-30%
Norm. 9,95 €(13,90 / kg)

Lumio Light IR300 musta punavalolaite
129,00 €
-32%
Norm. 189,90 €

OptiGym Boxing Trainer 2.0 seinänyrkkeilykone
59,00 €
-34%
Norm. 89,00 €

Anar Dulkot oranssi/camo kääntötakki
49,90 €
-67%
Norm. 149,00 €

Anar Jussa Summer merinovillapipo
10,00 €
-50%
Norm. 19,90 €

DePaul Design Fleece välikerrosasu
12,90 €
-48%
Norm. 24,90 €

DePaul Design ThermoMate Easy Talvisaappaat
19,99 €
-57%
Norm. 46,99 €

Anar Kitka miesten merinovillaneule
39,00 €
-51%
Norm. 79,00 €

Anar Kitka naisten merinovillaneule
39,00 €
-51%
Norm. 79,00 €

Brunberg 25 kpl mansikkasuukko
6,70 €
-16%
Norm. 7,99 €(10,72 / kg)

Karl Fazer Maitosuklaakonvehteja 250 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(19,96 / kg)

STIHL GTA 26 puutarhaleikkuri
119,00 €
-20%
Norm. 149,00 €

Timco 132-osainen työkalusarja
69,00 €
-47%
Norm. 129,00 €

Serla Hellä 32 rl wc-paperi
9,95 €
-33%
Norm. 14,95 €(0,31 / kpl)

Fairy Platinum All in One Lemon 51 kpl konetiskitabletti
9,90 €
-23%
Norm. 12,90 €(0,19 / kpl)


Carnilove Cat Multipack 12 x 85 g kissan märkäruoka
8,95 €
-50%
Norm. 17,90 €(8,77 / kg)

Pets lemmikin pörröpeti
11,89 €
-30%
Norm. 16,99 €

Kerbl 25cm kilpikonna koiran aktivointilelu
9,90 €
-34%
Norm. 14,90 €

Hau-Hau Champion Täyslihaherkut 800 g kanafilee
8,90 €
-36%
Norm. 13,90 €(11,13 / kg)

Best-In 8 kpl possunkorva
9,60 €
-5%
Norm. 10,09 €(34,29 / kg)

Kotoilu Colors Banded pussilakanasetti
9,99 € - 11,99 €
-50%

Kotoilu Colors muotolakana
5,99 € - 7,99 €
-45%

Kotoilu Kaski 4 hyllyn hyllykkö
24,90 €
-24%
Norm. 32,90 €

4Living ø50cm hylly
9,99 €
-67%
Norm. 29,90 €

Kotoilu Eden matto
19,92 € - 143,20 €
-20%

Kotoilu Eden pyöreä matto
15,92 € - 71,20 €
-20%

Tuotteet 1 - 60 / 4185

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!