Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 961 - 1020 / 4182

Tuotteet 961 - 1020 / 4182

Järjestä:

Järjestä:

Heti Jyty 750 ml käyttövalmis puhdistusaine vaikeaan likaan
7,76 €
-20%
Norm. 9,70 €(10,35 / l)
L300 Pro-Retinol Intense 50 ml yövoide
13,29 €
-30%
Norm. 18,99 €(265,80 / l)

Greys Wing Trout Spey 11Ft 3Line 4Pc perhovapa
246,93 €
-35%
Norm. 379,90 €

Le-On Edge 20 000 mAh varavirtalähde
12,99 €
-32%
Norm. 18,99 €

Carnilove Dog Crunchy Snack Salmon 200 g koiran makupala
2,75 €
-50%
Norm. 5,49 €(13,75 / kg)

Aina "Kaiho" 90 x 60 cm maalattu taulu
27,93 €
-30%
Norm. 39,90 €


Ilo Glögi 500 ml joulusaippua
1,25 €
-34%
Norm. 1,90 €(2,50 / l)

Muumi 40cm Esi-isä pehmo
21,90 €
-41%
Norm. 36,99 €

Arctic Auto 240 kpl puuruuvilajitelma
3,90 €
-57%
Norm. 8,99 €

Medicube PDRN Pink Collagen 28g geelinaamio
3,99 €
-39%
Norm. 6,50 €(142,50 / kg)

Golden Star 620 g grillimauste
3,99 €
-25%
Norm. 5,35 €(6,44 / kg)

WM LED 48V työvalo
5,90 €
-41%
Norm. 9,99 €

Golden Star 350 g paprika
3,99 €
-30%
Norm. 5,72 €(11,40 / kg)

4Living 40 cm kukkatuki 1-jalkainen
1,00 €
-20%
Norm. 1,25 €

Aneta Lighting Fransa riippuvalaisin
22,61 €
-81%
Norm. 119,00 €

Lumio Lights Umbrella kasvivalo
12,90 €
-32%
Norm. 18,99 €

Tarmo Solar Japan 12kpl valoketju
5,95 €
-50%
Norm. 11,90 €

Rento Pisara kiulu
16,44 €
-20%
Norm. 20,55 €

Vallila Mandariini verho
25,99 € - 59,90 €
-57%

Jeremias 25l musta pyöreä piippusäiliö 115mm
149,00 €
-29%
Norm. 209,00 €

JBL Quantum 360 langattomat pelikuulokkeet
59,99 €
-40%
Norm. 99,90 €

Red Bull Winter edition Pistachio-Berries 24x250 ml energiajuoma
29,99 €
-31%
Norm. 41,99 €sis. 3,60 € pantti

Pedigree Dentastix Medium 4x180g 28kpl koiran purupala
7,40 €
-26%
Norm. 9,99 €(10,28 / kg)

Rento Kenno 50x60cm laudeliina
3,96 €
-20%
Norm. 4,95 €

C-PWR 24V/230V 300W invertteri
31,45 €
-50%
Norm. 62,90 €

JBL Quantum 360X langattomat Xbox pelikuulokkeet
59,99 €
-40%
Norm. 99,90 €


Red Bull Summer Edition Sudachi Lime Sugarfree 24x250 ml energiajuoma
29,99 €
-27%
Norm. 39,99 €sis. 3,60 € pantti(4,40 / l)

GastroMax vispilä
2,09 €
-30%
Norm. 2,99 €


Maaret Kallio: Seepra joka kadotti raitansa
9,90 €
-57%
Norm. 22,90 €

Herra Hakkarainen Aakkoset L lasten muki
4,99 €
-38%
Norm. 7,99 €

JBL Quantum 100 pelikuulokkeet
19,99 €
-50%
Norm. 39,99 €

Arctic Caravan 350 harmaa aurinkokatos
38,70 €
-70%
Norm. 129,00 €

BrightSolar Shine alas musta seinävalaisin
17,94 €
-40%
Norm. 29,90 €


Red Bull Summer Edition Sudachi Lime 24x250 ml energiajuoma
29,99 €
-31%
Norm. 41,99 €sis. 3,60 € pantti(4,40 / l)

BrightSolar Park 100 cm musta pylväsvalaisin
35,94 €
-40%
Norm. 59,90 €

Osborn Attack 230x1,9mm metallinkatkaisulaikka
1,50 €
-44%
Norm. 2,69 €

Aarikka Puunkantaja saunatonttu
35,92 €
-20%
Norm. 44,90 €

Baofeng Walkie-Talkie BF-88E PMR-radiopuhelinpari
39,90 €
-20%
Norm. 49,90 €

Arctic Trailer 250-390 mm iskunvaimennin
9,90 €
-34%
Norm. 14,99 €

Lumo Solar aurinkokennopuutarhavalaisin
1,48 €
-50%
Norm. 2,95 €

Lumio Lights 40 cm solar kivi
14,95 €
-50%
Norm. 29,90 €

Libresse PureSens 12 kpl intiimipyyhe
2,37 €
-15%
Norm. 2,79 €(0,20 / kpl)

BrightSolar Line 110 cm musta pylväsvalaisin
19,74 €
-40%
Norm. 32,90 €

Merja Jalo: Ponikatrilli  
4,90 €
-69%
Norm. 15,90 €

Arctic Caravan Elite 400x250 cm etutelttamatto
14,97 €
-70%
Norm. 49,90 €

Nivea Creme Soft 250 ml suihkusaippua
1,82 €
-20%
Norm. 2,28 €(7,28 / l)

Rento tuoksukivi bambu alustalla
6,56 €
-20%
Norm. 8,20 €

Askel miesten nilkkurit
29,90 €
-57%
Norm. 69,90 €

Mattias Kristiansson: Piparkakkumaa
4,90 €
-74%
Norm. 18,90 €


Arctic Caravan 450 harmaa aurinkokatos
41,70 €
-70%
Norm. 139,00 €


Rento Kenno hiuspyyhe
10,68 €
-20%
Norm. 13,35 €


Moment 2000-3500 lbs 5 mm/15 m vinssiköysi
16,90 €
-58%
Norm. 39,90 €

Trapped Missio Marsiin pakohuonepeli
2,50 €
-75%
Norm. 9,99 €

Tuotteet 961 - 1020 / 4182

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!