Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 1021 - 1080 / 4185

Tuotteet 1021 - 1080 / 4185

Järjestä:

Järjestä:

DunWore 6 m sulanapitokaapeli
37,90 €
-10%
Norm. 41,90 €
Care-Ness Excellent 10x10 kpl nenäliina
2,08 €
-20%
Norm. 2,60 €

Karl Fazer Vaalea Maitosuklaa 250 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(19,96 / kg)

SmartStore Recycled 31l säilytyslaatikko
7,50 €
-40%
Norm. 12,50 €(7,50 / kpl)

DunWore MS 12 V 2000 W invertteri
99,50 €
-50%
Norm. 199,00 €

Healer harmaa 5x2,8 m ilmajoogakangas
29,90 €
-61%
Norm. 76,90 €

Kotoilu Maljakko 40 x 50 cm canvastaulu kehyksellä
11,83 €
-30%
Norm. 16,90 €

Nedis BOOKSEDM01BU turvasäilö
8,99 €
-44%
Norm. 15,99 €

Halti Hunter's nest makuupussi
69,30 €
-30%
Norm. 99,00 €

Lotus Aloe Vera 42 kpl kostea wc-paperi
2,49 €
-17%
Norm. 2,99 €


Aina "Sointu" 80 x 50 cm maalattu taulu
20,93 €
-30%
Norm. 29,90 €

Rehti Kana 2 kg koiranruoka
6,56 €
-20%
Norm. 8,20 €(3,28 / kg)

Hankook Winter i*Pike RS2 W429 225/55R17 nastarengas
149,00 €
-9%
Norm. 164,00 €

Vallila Hellekesä kappa
15,99 €
-59%
Norm. 38,90 €

GastroMax juustohöylä
2,03 €
-30%
Norm. 2,90 €

Maybelline Grippy Gel 24h 100ml meikinkiinnityssuihke
9,90 €
-34%
Norm. 14,90 €(99,00 / l)

Timco Tx25 6x120 RST terassiruuvi 100 kpl
13,45 €
-50%
Norm. 26,90 €

LV 2in1 150 ml tahranpoistospray
2,23 €
-20%
Norm. 2,79 €(14,87 / l)

Baofeng Walkie-Talkie BF-88E PMR-radiopuhelinpari
39,90 €
-20%
Norm. 49,90 €

Vikan 150,5cm alumiinivarsi
19,42 €
-25%
Norm. 25,90 €

Lowa Renegade GTX Mid Ws Black/Prune vaelluskengät
69,90 €
-46%
Norm. 129,90 €

Halti Pursuit 35 Lite reppu
55,93 €
-30%
Norm. 79,90 €

SmartStore Classic 25l säilytyslaatikko
8,10 €
-40%
Norm. 13,50 €

Libresse Long 50 kpl pikkuhousunsuoja
3,14 €
-15%
Norm. 3,69 €(0,06 / kpl)

JBL Tune 570BT bluetooth kuulokkeet
24,90 €
-38%
Norm. 39,95 €


Lumo Solar aurinkokennopuutarhavalaisin
1,48 €
-50%
Norm. 2,95 €

Oral-B iO Ultimate Clean vaihtoharja, 2 kpl
15,99 €
-36%
Norm. 24,95 €


Ainu MAM Easy to Drink muki
11,12 €
-20%
Norm. 13,90 €

Shiny Jewellery koruntekosetti
5,00 €
-66%
Norm. 14,90 €

Abena 500 ml pesuneste iholle ja hiuksille
2,60 €
-20%
Norm. 3,25 €(5,20 / l)

Abena Type II 50kpl leikkausmaski korvalenkeillä
2,92 €
-20%
Norm. 3,65 €(0,06 / kpl)

JBL Quantum 100 pelikuulokkeet
19,99 €
-50%
Norm. 39,99 €

GastroMax 45x28,5cm leikkuulauta
9,09 €
-30%
Norm. 12,99 €

Rento Pino 50x22 cm saunatyyny
11,00 €
-20%
Norm. 13,75 €

SmartStore Recycled 46l säilytyslaatikko
12,54 €
-40%
Norm. 20,90 €(12,54 / kpl)

Herbina Pure style 50 ml kuivashampoo
2,15 €
-20%
Norm. 2,69 €(43,00 / l)



Wilfa Xplode 1500 Auto tehosekoitin
79,00 €
-50%
Norm. 159,00 €

Wau! Black 1,5 l pyykinpesuneste
2,49 €
-17%
Norm. 2,99 €(1,66 / l)

LV All-In-One 70kpl konetiskitabletti
7,60 €
-20%
Norm. 9,50 €(0,11 / kpl)

Carnilove Lamb-Wild Boar for Adult 1,5 kg koiran täysravinto
7,95 €
-50%
Norm. 15,90 €(5,30 / kg)

HP EliteDesk 800 G6 DM i5 kunnostettu mini-PC
299,00 €
-21%
Norm. 379,00 €

Aina "Säde" 80 x 80 cm maalattu taulu
31,43 €
-30%
Norm. 44,90 €

Timco Basic musta automaattihitsausmaski
19,99 €
-33%
Norm. 29,95 €

Nivea Creme Soft 250 ml suihkusaippua
1,82 €
-20%
Norm. 2,28 €(7,28 / l)

Lumene Klassikko 50 ml tasoittava yövoide
5,79 €
-40%
Norm. 9,65 €(115,80 / l)

Carnilove True Fresh Cat Chicken 340 g kissan kuivaruoka
2,75 €
-50%
Norm. 5,49 €(8,09 / kg)

Remington NE3150 Groom hygieniatrimmeri
7,90 €
-34%
Norm. 11,95 €

Arctic Trailer 250-390 mm iskunvaimennin
9,90 €
-34%
Norm. 14,99 €

Epson EcoTank ET-2860 langaton monitoimitulostin
139,00 €
-30%
Norm. 199,00 €

Arctic Caravan 350 harmaa aurinkokatos
38,70 €
-70%
Norm. 129,00 €

Kiba Aster 30 cm valkoinen korkea kaappi
135,20 €
-20%
Norm. 169,00 €

DIY helmisetti
9,90 €
-29%
Norm. 13,99 €

Herra Hakkarainen Aakkoset A lasten muki
4,99 €
-38%
Norm. 7,99 €

Peliko Smart 10 Kysymykset 4 lisäkysymykset
8,90 €
-26%
Norm. 11,99 €

Herbina Volume boost 200 ml kuivashampoo
4,55 €
-20%
Norm. 5,69 €(22,75 / l)

Tuotteet 1021 - 1080 / 4185

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!