Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 901 - 960 / 4169

Tuotteet 901 - 960 / 4169

Järjestä:

Järjestä:

BrightSolar Park 100 cm musta pylväsvalaisin
35,94 €
-40%
Norm. 59,90 €
FanniK Vekki 14cm lasilyhty
7,99 €
-27%
Norm. 10,99 €

Nivea Derma Control Restore Care 250ml suihkusaippua
1,75 €
-20%
Norm. 2,19 €(7,00 / l)

4Living 40 cm kukkatuki 1-jalkainen
1,00 €
-20%
Norm. 1,25 €

Cinch Inch Fitness Waist trainer-treenikorsetti
24,90 €
-38%
Norm. 39,90 €


LEGO Ninjago 71859 Elämän lohikäärme
68,93 €
-25%
Norm. 91,90 €

Red Bull Winter edition Pistachio-Berries 24x250 ml energiajuoma
29,99 €
-31%
Norm. 41,99 €sis. 3,60 € pantti

Beurer HC25 Limited Edition 2025 hiustenkuivain
15,90 €
-47%
Norm. 29,95 €

Fazer Dumle Mix toffee 295 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(16,92 / kg)

Timco Tx25 5x70 RST terassiruuvi 100kpl
5,45 €
-50%
Norm. 10,90 €

Only Play Onpcas-Fluf naisten midlayer
29,90 €
-25%
Norm. 39,99 €

SmartStore Pro 49L kannellinen säilytyslaatikko
14,09 €
-40%
Norm. 23,49 €

Baofeng Walkie-Talkie BF-88E PMR-radiopuhelinpari
39,90 €
-20%
Norm. 49,90 €

Libresse Pure Sensitive Ultra Norm 12 kpl terveysside
1,79 €
-15%
Norm. 2,10 €(0,15 / kpl)

Jeremias 25l musta pyöreä piippusäiliö 115mm
149,00 €
-29%
Norm. 209,00 €

Rento Natural Sarastus 100 ml löylytuoksu
3,36 €
-20%
Norm. 4,20 €(33,60 / l)

Plasto 74 cm tukkirekka ja perävaunu
29,90 €
-46%
Norm. 54,90 €

Halti Oxygen 30 L Evo makuupussi
89,53 €
-30%
Norm. 127,90 €

Fazer Pätkis Maxi Crunchy 55 g patukka
0,99 €
-34%
Norm. 1,49 €(18,00 / kg)


Abena 100 kpl suojamyssy
11,12 €
-20%
Norm. 13,90 €(0,11 / kpl)

V-CUBE 3 White Pillow pulmapeli
5,90 €
-58%
Norm. 13,99 €

Ilo Kaneli-Appelsiini 500 ml joulusaippua
1,25 €
-34%
Norm. 1,90 €(2,50 / l)

Herra Hakkarainen Aakkoset S lasten muki
4,99 €
-38%
Norm. 7,99 €

Tena Pants Plus Medium 9 kpl inkontinenssihousu
7,31 €
-15%
Norm. 8,60 €(0,81 / kpl)

Muumi 40cm Esi-isä pehmo
21,90 €
-41%
Norm. 36,99 €

JBL Quantum 360 langattomat pelikuulokkeet
59,99 €
-40%
Norm. 99,90 €

Rento Samppanja alumiini saunakauha
13,59 €
-20%
Norm. 16,99 €

Libresse PureSens 12 kpl intiimipyyhe
2,37 €
-15%
Norm. 2,79 €(0,20 / kpl)

Aarikka Puunkantaja saunatonttu
35,92 €
-20%
Norm. 44,90 €

Lumene Klassikko 30 ml tasoittava seerumi
7,77 €
-40%
Norm. 12,95 €(259,00 / l)

Maaret Kallio: Seepra joka kadotti raitansa
9,90 €
-57%
Norm. 22,90 €

AOC 24B31H 23.8" 120Hz FullHD näyttö
59,99 €
-25%
Norm. 79,90 €

Björn  Borg Studio sporttikassi
25,90 €
-53%
Norm. 54,90 €

Berkley vieherasialaukku
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €

Lotus Aloe Vera 42 kpl kostea wc-paperi
2,49 €
-17%
Norm. 2,99 €

Karl Fazer Suolainen Toffeekrokantti 250 g suklaakonvehti boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(19,96 / kg)

Golden Star 620 g grillimauste
3,99 €
-25%
Norm. 5,35 €(6,44 / kg)

Rento Talven Mausteet 400 ml löylytuoksu
3,88 €
-20%
Norm. 4,85 €

Vallila Makeba Classic verho
25,99 €
-57%
Norm. 59,90 €

Tarmo Solar Japan 12kpl valoketju
5,95 €
-50%
Norm. 11,90 €

Fazer Fazermint Minttusuklaakonvehti 250 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(19,96 / kg)

Peliko Smart 10 Kysymykset 4 lisäkysymykset
8,90 €
-26%
Norm. 11,99 €

Red Bull Summer Edition Sudachi Lime Sugarfree 24x250 ml energiajuoma
29,99 €
-27%
Norm. 39,99 €sis. 3,60 € pantti(4,40 / l)

Aneta Lighting Fransa riippuvalaisin
22,61 €
-81%
Norm. 119,00 €

Vallila Helsinki kappa
15,99 €
-59%
Norm. 38,90 €

Lucy Cousins: Tunnetko lintuja, Maisa?
4,90 €
-53%
Norm. 10,40 €

Carnilove Dog Crunchy Snack Salmon 200 g koiran makupala
2,75 €
-50%
Norm. 5,49 €(13,75 / kg)


SmartStore Recycled 31l säilytyslaatikko
7,50 €
-40%
Norm. 12,50 €(7,50 / kpl)

Pedigree Dentastix Medium 4x180g 28kpl koiran purupala
7,40 €
-26%
Norm. 9,99 €(10,28 / kg)

Rento Pisara kiulu
16,44 €
-20%
Norm. 20,55 €

Nedis GALDP110BK RGB Pelivalo
15,90 €
-34%
Norm. 24,00 €


Star Crispy Ice 180-osainen ledvalosarja
9,90 €
-45%
Norm. 17,90 €


Vado Filters Vallox 110 SE/MV suodatinsarja
17,52 €
-20%
Norm. 21,90 €

Nike Nsw Club poikien collegehousut
39,90 €
-20%
Norm. 49,90 €

Timco Dual 18V kahden akun akkulaturi
19,99 €
-31%
Norm. 29,00 €

Tuotteet 901 - 960 / 4169

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!