Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 781 - 840 / 4182

Tuotteet 781 - 840 / 4182

Järjestä:

Järjestä:

Minecraft lasten collegepaita
12,90 €
-35%
Norm. 19,90 €
Kiba Aster 80 cm valkoinen allaskaappi altaalla
279,20 €
-20%
Norm. 349,00 €

Savage Gear Pro Folding Net Dlx L 1Pc haavi
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €

14x120x2400 STP TK kuusi talouslaatu sisäpaneeli
16,67 €
-42%
Norm. 28,61 €(7,90 / MTK)

OBH Nordica Season Pro tyhjiöpakkauslaite
109,00 €
-22%
Norm. 139,00 €

MoMi KENANI sitteri
79,90 € - 115,00 €
-31%

LV biohajoava nestesaippua 1,2 l täyttöpussi
5,56 €
-20%
Norm. 6,95 €(4,63 / l)

Sekure häkävaroitin
14,90 €
-21%
Norm. 18,90 €



Luna Sand PV2002 KL33 2,233m2 vinyylilankku
37,74 €
-26%
Norm. 51,13 €(16,90 / MTK)

KM 25cm orkidea tekokasvi lajitelma
1,90 €
-52%
Norm. 3,95 €

Abena Classic sininen 30 kpl nitriilikäsine
2,36 €
-20%
Norm. 2,95 €(0,08 / kpl)

Haglöfs Kyligt miesten softshell housut
99,90 €
-29%
Norm. 139,90 €

Red Bull Pink Edition 24x250ml energiajuoma
29,99 €
-27%
Norm. 39,99 €sis. 3,60 € pantti(4,40 / l)

DunWore invertteri kaukokäyttö
7,50 €
-50%
Norm. 14,99 €

Dobsom R90 Air miesten juoksutakki
39,90 €
-33%
Norm. 59,90 €



Snowtex lasten toppahaalari
29,90 €
-40%
Norm. 49,90 €

Endurance Masako naisten vapaa-ajan kengät
26,00 €
-35%
Norm. 39,90 €

GastroMax 45x28,5cm leikkuulauta
9,09 €
-30%
Norm. 12,99 €

Lilo&Stitch lasten collegepaita
9,90 €
-50%
Norm. 19,90 €

Reimo Villa Eco 5x2,5m harmaa etutelttamatto
20,97 €
-70%
Norm. 69,90 €

Tena Discreet Extra Plus 16 kpl inkontinenssisuoja
4,75 €
-15%
Norm. 5,59 €(0,30 / kpl)


NextGear ATV tuulisuoja
39,99 €
-50%
Norm. 79,90 €

Libresse 200 ml intiimipesugeeli
3,14 €
-15%
Norm. 3,69 €(15,70 / l)

elmex Opti-namel 75 ml hammastahna
4,21 €
-15%
Norm. 4,95 €(56,13 / l)

342 Syöttirasia 4kpl,  á 25g palasyötti
10,50 €
-47%
Norm. 19,90 €(2,63 / kpl)

Libresse String 30 kpl pikkuhousunsuoja
1,95 €
-15%
Norm. 2,29 €(0,07 / kpl)

Hankook Winter i*Pike RS2 W429 225/55R17 nastarengas
149,00 €
-9%
Norm. 164,00 €

Rento Samppanja alumiini saunasanko
33,52 €
-20%
Norm. 41,90 €

Kotoilu Kaski 3 hyllyn hyllykkö
17,90 €
-28%
Norm. 24,90 €


Greys Cruise 5/6 Disc Drag perhokela
32,44 €
-35%
Norm. 49,90 €

Aina "Unikot" 120 x 40 cm maalattu taulu
31,43 €
-30%
Norm. 44,90 €

Pusheen korostuskynät 4kpl
2,90 €
-59%
Norm. 6,99 €

Textil Hensytt äpple 150 cm trikookangas
7,99 €
-60%
Norm. 19,99 €

Electrolux Pure D8.2 Silence pölynimuri
149,00 €
-25%
Norm. 199,00 €

Cyclette Rocky 12" 1v polkupyörä -25
104,25 €
-25%
Norm. 139,00 €



Cyclette Bambino 20" 1v polkupyörä -25
149,25 €
-25%
Norm. 199,00 €

GastroMax 18,5 cm kuorija
2,77 €
-30%
Norm. 3,95 €

Ainola 120 cm takkapuuteline
29,90 €
-35%
Norm. 45,90 €


Philips Doris 6W 2700K IP54 plafondi
9,99 €
-56%
Norm. 22,90 €


Makita LXT DUC305Z 2X18V akkuketjusaha runko
299,00 €
-21%
Norm. 379,00 €


Evella Loft liukuoven helasarja
39,00 €
-34%
Norm. 59,00 €

Daler-Rowney Graduate 500ml akryyliväri
5,90 € - 14,99 €
(11,80 / l)

LV 100 g palasaippua
1,19 €
-20%
Norm. 1,49 €(11,90 / kg)

Denver SWGL-149 4G GPS lasten kellopuhelin
39,99 €
-43%
Norm. 69,90 €

JBL Tune 780NC langattomat vastamelukuulokkeet
74,90 €
-42%
Norm. 129,00 €

RYOBI R18CK3G-242G 18V ONE+ akkukonesarja
199,00 €
-43%
Norm. 349,00 €

Endurance Jeen miesten juoksuhousut
24,90 €
-17%
Norm. 29,90 €


Vallila Yövuoro lasten pussilakanasetti
21,99 €
-49%
Norm. 42,90 €

Tuotteet 781 - 840 / 4182

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!