Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 721 - 780 / 4182

Tuotteet 721 - 780 / 4182

Järjestä:

Järjestä:

Healer harmaa 5x2,8 m ilmajoogakangas
29,90 €
-61%
Norm. 76,90 €
Kimmon Mimon yllätyspehmo
10,95 €
-50%
Norm. 21,90 €



Carnilove Duck-Pheasant Adult -Hairball 2 kg kissan kuivaruoka
13,45 €
-50%
Norm. 26,90 €(6,73 / kg)


Mammotion LUBA 3 5000 AWD LiDAR & NetRTK robottiruohonleikkuri
2 890,00 €
-10%
Norm. 3 199,00 €

Abena Light Super 4 Premium 30 kpl inkontinenssisuoja
7,92 €
-20%
Norm. 9,90 €(0,26 / kpl)

Kotoilu Colors Solid päiväpeite
12,99 €
-61%
Norm. 32,95 €

Lasten koirakirja - Pop Up yllätyksellä
4,90 €
-71%
Norm. 16,90 €

Green Land 260 l koottava lämpökompostori
176,00 €
-41%
Norm. 299,00 €

Abena 22,5x14,8 cm 50 kpl pesukinnas
3,44 €
-20%
Norm. 4,30 €(0,07 / kpl)

Abena sininen 85x90 cm pestävä vuoteensuoja
10,80 €
-20%
Norm. 13,50 €

Tena Men Active Fit L3 16kpl inkontinenssisuoja
6,54 €
-15%
Norm. 7,69 €(0,41 / kpl)



Kränzle K 1154 TST QC painepesuri
789,00 €
-12%
Norm. 899,00 €

Jack&Jones Kids Jjichris farkut
18,90 €
-32%
Norm. 27,99 €

Timco 200 kg nokkakärryt
39,00 €
-34%
Norm. 59,00 €

H&A Hunter 4 kyttäysteltta 180x180x205cm
99,90 €
-50%
Norm. 199,00 €

Bandago Race kokoontaittuva ajotuoli
99,00 €
-34%
Norm. 149,00 €

Lowa Renegade GTX Mid naisten vaelluskengät
69,90 €
-46%
Norm. 129,90 €

OptiGym 4 kpl 62 x 62 cm palamattosetti
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Kotoilu Flow Aurora kappakangas
2,99 €
-49%
Norm. 5,90 €

Kotoilu onion peltipurkki
3,99 €
-43%
Norm. 6,99 €

Hart-Sport Energy 4,5 kg urheilujuomajauhe
49,99 €
-12%
Norm. 56,90 €

Minecraft lasten collegehousut
9,90 €
-48%
Norm. 18,90 €

Carioca Tita 50kpl värikynät
5,90 €
-56%
Norm. 13,49 €(0,12 / kpl)


BrightSolar Luster2 musta seinävalaisin
11,94 €
-40%
Norm. 19,90 €

EC by Wilfa Shine meikkipeili
34,90 €
-50%
Norm. 69,90 €

Fazer DaCapo Tumma Suklaakonvehti 295 g boxi
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €(16,92 / kg)

Only Play Onpjana-2 naisten trikoot
15,90 €
-60%
Norm. 39,99 €

Greys Cruise Cassette 7/8 Disc Drag perhokela
45,44 €
-35%
Norm. 69,90 €

Dobsom R90 Air miesten juoksutakki
39,90 €
-33%
Norm. 59,90 €

Minecraft lasten collegepaita
12,90 €
-35%
Norm. 19,90 €

DunWore invertteri kaukokäyttö
7,50 €
-50%
Norm. 14,99 €

Terveyskaista Aurinko D 100 µg 200 kaps. ravintolisä
12,70 €
-15%
Norm. 14,90 €(0,06 / kpl)

Dobsom R90 Pants naisten juoksuhousut
39,90 €
-20%
Norm. 49,90 €

Kotoilu Flow Aurora verhokangas
3,99 €
-42%
Norm. 6,90 €

14x120x2400 STP TK kuusi talouslaatu sisäpaneeli
16,67 €
-42%
Norm. 28,61 €(7,90 / MTK)

Timco Tx25 6x120 RST terassiruuvi 100 kpl
13,45 €
-50%
Norm. 26,90 €

SmartStore Classic 52l säilytyslaatikko
11,94 €
-40%
Norm. 19,90 €

MoMi KENANI sitteri
79,90 € - 115,00 €
-31%

Reimo Villa Eco 5x2,5m harmaa etutelttamatto
20,97 €
-70%
Norm. 69,90 €

Sekure häkävaroitin
14,90 €
-21%
Norm. 18,90 €

LV biohajoava nestesaippua 1,2 l täyttöpussi
5,56 €
-20%
Norm. 6,95 €(4,63 / l)

JBL Live 670NC langattomat vastamelukuulokkeet
49,90 €
-50%
Norm. 99,00 €



Luna Sand PV2002 KL33 2,233m2 vinyylilankku
37,74 €
-26%
Norm. 51,13 €(16,90 / MTK)


Lilo&Stitch lasten collegepaita
9,90 €
-50%
Norm. 19,90 €

Haglöfs Kyligt miesten softshell housut
99,90 €
-29%
Norm. 139,90 €

Marimekko Unikko kulta 20 kpl lautasliina
2,12 € - 2,68 €
-15%

OBH Nordica Season Pro tyhjiöpakkauslaite
109,00 €
-22%
Norm. 139,00 €


Savage Gear Pro Folding Net Dlx L 1Pc haavi
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €

Abena Classic sininen 30 kpl nitriilikäsine
2,36 €
-20%
Norm. 2,95 €(0,08 / kpl)

Tena Discreet Extra Plus 16 kpl inkontinenssisuoja
4,75 €
-15%
Norm. 5,59 €(0,30 / kpl)

Tuotteet 721 - 780 / 4182

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!