Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 841 - 900 / 4191

Tuotteet 841 - 900 / 4191

Järjestä:

Järjestä:

Endurance Jeen miesten juoksuhousut
24,90 €
-17%
Norm. 29,90 €
JBL Tune 780NC langattomat vastamelukuulokkeet
74,90 €
-42%
Norm. 129,00 €

Kotoilu Kynät peltipurkki
2,73 €
-30%
Norm. 3,90 €

Denver SWGL-149 4G GPS lasten kellopuhelin
39,99 €
-43%
Norm. 69,90 €

Evella Loft liukuoven helasarja
39,00 €
-34%
Norm. 59,00 €

Ida Warg Beauty Scalp Balance 250ml shampoo
11,06 €
-30%
Norm. 15,80 €(44,24 / l)

Nordqvist Keisarin Morsian 100 ps tee
5,99 €
-33%
Norm. 8,90 €(34,23 / kg)


GastroMax silikonisuti
2,77 €
-30%
Norm. 3,95 €

GastroMax juustohöylä
4,17 €
-30%
Norm. 5,95 €

Vallila Yövuoro lasten pussilakanasetti
21,99 €
-49%
Norm. 42,90 €

Daler-Rowney Graduate 500ml akryyliväri
5,90 € - 14,99 €

RMB Nordic Pro lihashuoltovasara
49,90 €
-29%
Norm. 69,90 €

Terveyskaista NivelTeho 120+60 kaps. ravintolisä
22,90 €
-15%
Norm. 26,99 €(0,13 / kpl)

Abena San 2 Premium 30 kpl tippasuoja
5,24 €
-20%
Norm. 6,55 €(0,17 / kpl)

GastroMax 25x15cm leikkuulauta
2,59 €
-30%
Norm. 3,70 €

DunWore MS 12 V 1000 W invertteri
49,95 €
-50%
Norm. 99,90 €

Gigabyte G27Q20T 27" QHD 200Hz pelinäyttö
129,00 €
-28%
Norm. 179,90 €

RYOBI R18CK3G-242G 18V ONE+ akkukonesarja
199,00 €
-43%
Norm. 349,00 €

Rexona Maximum Protection Clean Scent 150 ml spray
7,49 €
-38%
Norm. 11,99 €(49,93 / l)


Heti Jyty 1 l peruspuhdistusaine
7,52 €
-20%
Norm. 9,40 €(7,52 / l)

Dino-Power Dual 1600 W laastinsekoitin
69,00 €
-54%
Norm. 149,00 €


Herra Hakkarainen Aakkoset J lasten muki
4,99 €
-38%
Norm. 7,99 €

TeräsRekku 700 g hivenaine- ja vitamiinivalmiste
10,90 €
-16%
Norm. 12,99 €(15,57 / kg)


Oral-B iO Ultimate Clean vaihtoharja, 2 kpl
15,99 €
-36%
Norm. 24,95 €

LV 100 g palasaippua
1,19 €
-20%
Norm. 1,49 €(11,90 / kg)

Textil Retroflora 150 cm trikookangas
7,99 €
-60%
Norm. 19,99 €



Mattias Kristiansson: Piparkakkumaa
4,90 €
-74%
Norm. 18,90 €

Only Play Onpcas-Fluf naisten midlayer
29,90 €
-25%
Norm. 39,99 €

Only Play Onpmeleo naisten t-paita
9,90 €
-34%
Norm. 14,99 €

Lee Cooper LC 10 miesten farkut
49,90 €
-38%
Norm. 79,90 €

Savage Gear Sg4 Combat Trousers kalastushousut
45,44 €
-35%
Norm. 69,90 €

Sordin Supreme X2 Headband leather kuulonsuojain
259,00 €
-30%
Norm. 369,00 €

SmartStore Classic 20l säilytyslaatikko
7,19 €
-40%
Norm. 11,99 €



Peliko Smart 10 Kysymykset 4 lisäkysymykset
8,90 €
-26%
Norm. 11,99 €

Speedo Shaping Cross Knot naisten uimapuku
54,90 €
-22%
Norm. 69,95 €

Nedis CLBO48 Jouluvalot
3,99 €
-33%
Norm. 5,99 €

Cinch Inch Fitness Waist trainer-treenikorsetti
24,90 €
-38%
Norm. 39,90 €

Carnilove Lamb-Wild Boar for Adult 1,5 kg koiran täysravinto
7,95 €
-50%
Norm. 15,90 €(5,30 / kg)

Rento Kenno hiuspyyhe
10,68 €
-20%
Norm. 13,35 €

Speedo Kickback naisten uimapuku
49,90 €
-17%
Norm. 59,90 €

H&S lautanen
0,99 €
-75%
Norm. 3,90 €

JBL Quantum 360 langattomat pelikuulokkeet
59,99 €
-40%
Norm. 99,90 €


Nike Nsw Club poikien collegehousut
39,90 €
-20%
Norm. 49,90 €

ABENA 80x140cm 25kpl poikkilakana
10,80 €
-20%
Norm. 13,50 €(0,43 / kpl)

Endurance Masako vapaa-ajan kengät
26,00 €
-35%
Norm. 39,90 €

GastroMax vispilä
2,09 €
-30%
Norm. 2,99 €

Rento tuoksukivi bambu alustalla
6,56 €
-20%
Norm. 8,20 €

Arctic Caravan 450 harmaa aurinkokatos
41,70 €
-70%
Norm. 139,00 €

Kotoilu Flow Flora kappakangas
2,99 €
-49%
Norm. 5,90 €


Pokemon Clip N Go Belt Set vyö (lajitelma)
19,95 €
-50%
Norm. 39,90 €

Tuotteet 841 - 900 / 4191

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!