Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 3661 - 3720 / 4140

Tuotteet 3661 - 3720 / 4140

Järjestä:

Järjestä:

Rento Valkoinen alumiini saunasanko
37,20 €
-20%
Norm. 46,50 €
Markku Hattula: Talvisodan kahdet kasvot
9,90 €
-67%
Norm. 29,90 €


Penn Fathom Ii 12 Star Drag 7Bb 6.1:1 Right hyrräkela
116,94 €
-35%
Norm. 179,90 €

Heti 2in1 500 ml tahranpoistospray
3,51 €
-20%
Norm. 4,39 €(7,02 / l)


Vallila Rakkaustarina 150x210 cm pussilakanasetti
24,99 €
-53%
Norm. 52,90 €

Visiray Beanie musta ladattava LED-pipo
4,99 €
-50%
Norm. 9,99 €

Textil Blomma 150 cm trikookangas
7,99 €
-60%
Norm. 19,99 €

Vado Filters Mobair 2030S suodatin
12,23 €
-20%
Norm. 15,29 €

Karl Fazer Dumle 180 g suklaalevy
3,85 €
(21,39 / kg)

Textil Prick 150 cm trikookangas
7,99 €
-60%
Norm. 19,99 €

Abu Garcia Large Lure Bag Black/Red 38X23X30Cm Bag
45,44 €
-35%
Norm. 69,90 €




Casio A158WETB-1AEF Vintage miesten rannekello
66,75 €
-25%
Norm. 89,00 €


Textil Skärgårdsdröm 150 cm trikookangas
7,99 €
-60%
Norm. 19,99 €

Aneta Lighting Molekyl 7-os. riippuvalaisin
73,50 €
-70%
Norm. 245,00 €


Aneta Lighting Trassel riippuvalaisin
72,00 €
-68%
Norm. 225,00 €

GastroMax silikonilusikka
5,04 €
-30%
Norm. 7,20 €

Heti Raspo Joutsen 5 l rasvanpoistoaine
42,00 €
-20%
Norm. 52,50 €(8,40 / l)


Ida Warg Beauty Moisture 100ml kosteuttava hiusseerumi
8,86 €
-30%
Norm. 12,65 €(88,60 / l)

Cosmofem 100 g vanu
1,50 €
-25%
Norm. 1,99 €

GXT 450W 18V akkupainepesuri runko
59,00 €
-50%
Norm. 119,00 €

London Grace Renew + Revive Nail Treatment
6,90 €
-42%
Norm. 11,90 €(985,71 / l)



Karl Fazer Crème Brûlée suklaakonvehti 250g
4,99 €
-23%
Norm. 6,50 €


Tex Willer Kirjasto 24: Syvyyden kansa
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €


Tex Willer kirjasto 4: Intiaaniprinsessa Lilyth
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Aneta Lighting Bell 3-os suora riippuvalaisin
87,75 €
-55%
Norm. 195,00 €


Tony Neal: Hyppää ylös, Hiiri!
4,90 €
-67%
Norm. 14,99 €

GastroMax Bio pellava siiviläkauha
7,24 €
-30%
Norm. 10,35 €

Karl Fazer Crunchy Vadelma 50g suklaapatukka
0,99 €
-34%
Norm. 1,49 €(19,80 / kg)


Aneta Lighting Bari IP44 kaappivalaisin
9,74 €
-85%
Norm. 64,90 €

GastroMax mandoliini
8,89 €
-30%
Norm. 12,70 €

Ida Warg Beauty Intense Moisture 250ml tehokosteuttava hiusnaamio
11,06 €
-30%
Norm. 15,80 €(44,24 / l)



Basic valkoinen 2,5L aitamaali
12,45 €
-50%
Norm. 24,90 €(4,98 / l)

Rexona Advanced Protection Biorythm 150 ml spray
2,50 €
-48%
Norm. 4,79 €(16,67 / l)

Hart-Sport Electrolytes Appelsiini 20 poretabl. nesteytysjuoma
2,99 €
-24%
Norm. 3,93 €(0,15 / kpl)

Rento bambu saunan lämpömittari
9,59 €
-20%
Norm. 11,99 €


Casio GA-2100SU-1AER miesten rannekello
134,25 €
-25%
Norm. 179,00 €


Aneta Lighting Bay riippuvalaisin
22,46 €
-55%
Norm. 49,90 €


H2O Kirkastusaine 1 L
5,99 €
-40%
Norm. 9,99 €

Greys Wing Travel 11.4Ft 5Line 6Pc perhovapa
246,93 €
-35%
Norm. 379,90 €

Prologic Bedchair Bag 85X80X25Cm
25,94 €
-35%
Norm. 39,90 €

Abu Garcia Revo Rocket Lp Star Drag 11Bb hyrräkela
149,44 €
-35%
Norm. 229,90 €

Tuotteet 3661 - 3720 / 4140

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!