Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 3601 - 3660 / 4171

Tuotteet 3601 - 3660 / 4171

Järjestä:

Järjestä:

GastroMax Bio pellava 18,5 cm kuorimaveitsi
3,64 €
-30%
Norm. 5,20 €

Greys Wing Salt 9Ft 11Line 4Pc perhovapa
201,43 €
-35%
Norm. 309,90 €


Abu Garcia Stainless Steel Smoker With 2 Burners
45,44 €
-35%
Norm. 69,90 €

Casio G-Shock GBD-800-1BER rannekello
126,75 €
-25%
Norm. 169,00 €

Härmän Taonta perinteinen sirppi
31,90 €
-20%
Norm. 39,90 €


Penn Tidal Lc 8000 Front Drag 8Bb 4.3:1 avokela
103,94 €
-35%
Norm. 159,90 €

JBL Quantum Stream USB-C langaton mikrofoni
59,00 €
-40%
Norm. 99,00 €

BrightSolar Luster1 valkoinen seinävalaisin
10,79 €
-40%
Norm. 17,99 €

Casio DW-5600RL-1ER G-Shock miesten rannekello
104,25 €
-25%
Norm. 139,00 €

Softlan Emotions Energising Blue Hibiscus 850ml huuhteluaine
2,99 €
-23%
Norm. 3,89 €(3,52 / l)

Herbina Energizing Orange 300 ml vaahtosaippua
3,19 €
-20%
Norm. 3,99 €(10,63 / l)

Lumio Lights 300 lm käsityövalo
9,99 €
-50%
Norm. 19,99 €


Herbina Shine Boosting 250 ml shampoo
3,19 €
-20%
Norm. 3,99 €(12,76 / l)



Tefal Ingenio Ice Force 11 cm yleisveitsi
9,60 €
-50%
Norm. 19,20 €

Colleen Hoover: Se päättyy meihin
9,90 €
-62%
Norm. 25,90 €

Fazer Remix XOXO 300 g karkkipussi
2,49 €
-24%
Norm. 3,29 €(8,30 / kg)

Bonnie M. Parsley: Valinta on sinun
9,90 €
-53%
Norm. 20,90 €


Lumene Klassikko SK30 50 ml elvyttävä päivävoide
9,27 €
-40%
Norm. 15,45 €(185,40 / l)


Tex Willer kirjasto 21: Luurankomies
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €


Lumio Lights Firefly solarvalaisin
2,45 €
-50%
Norm. 4,90 €

Vikan Wipe-N-Shine 350mm kuivain
14,99 €
-25%
Norm. 19,99 €

Textil Blomma 150 cm trikookangas
7,99 €
-60%
Norm. 19,99 €

Abri-Fix cotton 3 kpl hygieniahousut
25,52 €
-20%
Norm. 31,90 €

STIHL Advance ProCOM kuulosuojain
399,00 €
-12%
Norm. 455,00 €


Remington D2400 matkahiustenkuivain
15,90 €
-41%
Norm. 26,95 €

Beauty of Joseon Glow Propolis + Niacinamide 30ml kasvoseerumi
12,99 €
-26%
Norm. 17,50 €(433,00 / l)

Sami Kuronen: Kuronen Kaikilla Mausteilla
14,90 €
-55%
Norm. 32,90 €


Herbina Deep Moisturizing 200 ml hoitoaine
3,19 €
-20%
Norm. 3,99 €(15,95 / l)

Greys Wing Travel 11Ft 3Line 6Pc perhovapa
246,93 €
-35%
Norm. 379,90 €

Abu Garcia Revo Winch Lp Star Drag 9Bb hyrräkela
123,44 €
-35%
Norm. 189,90 €

Tex Willer kirjasto 26: Poltettu maa
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Herbina Repairing 250 ml shampoo
3,19 €
-20%
Norm. 3,99 €(12,76 / l)

Casio AQ-230EGG-3AEF  miesten rannekello
74,25 €
-25%
Norm. 99,00 €

Aarikka Saara saunatonttu
27,20 €
-20%
Norm. 34,00 €


Ripcurl Premium Surf Hooded naisten pyyheponcho
49,90 €
-33%
Norm. 74,90 €


PULS 500g vadelma-valkosuklaa Proteiinipannukakkujauhe
7,95 €
-38%
Norm. 12,90 €(15,90 / kg)


Abu Garcia Zenon Mg-Ltx Lp Star Drag 11Bb Lh hyrräkela
201,43 €
-35%
Norm. 309,90 €


Penn Slammer Iv 7500 Front Drag 9Bb 4.7:1 avokela
175,43 €
-35%
Norm. 269,90 €

SmartStore Recycled 66l säilytyslaatikko
13,31 €
-40%
Norm. 22,19 €(13,31 / kpl)

Ida Warg Beauty Scalp Balance 250ml hoitoaine
11,06 €
-30%
Norm. 15,80 €(44,24 / l)

Shakespeare Oracle 2 River 8' #4 4Pc perhovapa
51,94 €
-35%
Norm. 79,90 €

Libresse Ultra+ Wings 26kpl terveysside
3,14 €
-15%
Norm. 3,69 €(0,12 / kpl)

Antti Tuomainen: Hyvällä tai sahalla
14,90 €
-50%
Norm. 29,90 €

Textil Flora 150 cm trikookangas
7,99 €
-60%
Norm. 19,99 €

Endurance Masako vapaa-ajan kengät
26,00 €
-35%
Norm. 39,90 €

Tuotteet 3601 - 3660 / 4171

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!