Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 3721 - 3780 / 4181

Tuotteet 3721 - 3780 / 4181

Järjestä:

Järjestä:


Lucy Diamond: Onnen salaisuus
4,90 €
-65%
Norm. 14,00 €

Penn Squall Ii 30 Lever Drag 5Bb 5.3:1 Right hyrräkela
110,44 €
-35%
Norm. 169,90 €


Aneta Lighting Concord led pöytävalaisin
40,56 €
-76%
Norm. 169,00 €

Textil Prick 150 cm trikookangas
7,99 €
-60%
Norm. 19,99 €

Van Staal Vsx2 150 Front Drag 13Bb Silver 4.8:1 avokela
467,93 €
-35%
Norm. 719,90 €

Fazer Remix XOXO 300 g karkkipussi
2,49 €
-24%
Norm. 3,29 €(8,30 / kg)

Rento Valkoinen alumiini saunasanko
37,20 €
-20%
Norm. 46,50 €

Markku Hattula: Talvisodan kahdet kasvot
9,90 €
-67%
Norm. 29,90 €

KM 15,5 cm possu koiranlelu
1,95 €
-50%
Norm. 3,90 €


Lumio Lights Firefly solarvalaisin
2,45 €
-50%
Norm. 4,90 €

Textil Frukt & grönt 150 cm trikookangas
7,99 €
-60%
Norm. 19,99 €


STIHL Advance ProCOM kuulosuojain
399,00 €
-12%
Norm. 455,00 €

Tex Willer 8: Pantterien vartioima maa
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €


Vado Filters Mobair 2030S suodatin
12,23 €
-20%
Norm. 15,29 €

LV hilselevälle hiuspohjalle 250 ml shampoo
2,60 €
-20%
Norm. 3,25 €(10,40 / l)

Greys Wing Travel 11Ft 3Line 6Pc perhovapa
246,93 €
-35%
Norm. 379,90 €



Casio A158WETB-1AEF Vintage miesten rannekello
66,75 €
-25%
Norm. 89,00 €



Casio W-800H-1BVES miesten rannekello
44,25 €
-25%
Norm. 59,00 €

Shakespeare Oracle 2 River 8' #4 4Pc perhovapa
51,94 €
-35%
Norm. 79,90 €

Berga miesten bokserit 3-pack
7,90 €
-43%
Norm. 13,90 €


Vallila Alvar pussilakanasetti
24,99 €
-53%
Norm. 52,90 €


Moomin by Martinex Kurpitsa vauvojen body
8,90 €
-36%
Norm. 13,90 €

Karl Fazer 180g maitosuklaalevy
3,89 €
(21,61 / kg)

Anar Gahta okra/mustat miesten retkeilyhousut
10,00 €
-89%
Norm. 89,00 €


Moomin by Martinex Seikkailu vauvojen pyjama
13,90 €
-30%
Norm. 19,90 €

Anar Muorra miesten merinovilla t-paita
10,00 € - 39,00 €
-74%

Anar Jussa Summer merinovillapipo
10,00 €
-50%
Norm. 19,90 €

Furry Tails interaktiivinen pehmo
9,90 €
-60%
Norm. 24,90 €

Halti Dovre 65 rinkka
48,93 €
-30%
Norm. 69,90 €

Name It Baby Nbflana vauvojen fleecehaalari
14,90 €
-50%
Norm. 29,99 €



Lowa Renegade GTX Mid Ws vaelluskengät
69,90 €
-46%
Norm. 129,90 €

Marabou Daim 56 g suklaapatukka
1,14 €
(20,36 / kg)


Bronco Diamond V-Bar ATV lumiketjupari
59,00 € - 129,00 €
-49%



Green Land puutarhan roskakärry
19,00 €
-62%
Norm. 49,90 €


Marabou Japp 60 g suklaapatukka
1,14 €
(19,00 / kg)






Tuotteet 3721 - 3780 / 4181

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!