Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 3001 - 3060 / 4186

Tuotteet 3001 - 3060 / 4186

Järjestä:

Järjestä:

Colleen Hoover: Se päättyy meihin
9,90 €
-62%
Norm. 25,90 €

Vado Filters Iloxair 89/89 optima suodatinsarja
14,32 €
-20%
Norm. 17,90 €

Eglo Cabezola led riippuvalaisin
129,00 €
-35%
Norm. 199,00 €

Polar 9,5 x 9,5 x 8,5 cm kynttilämuotti
3,90 €
-51%
Norm. 7,99 €

Tex Willer kirjasto 21: Luurankomies
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Abena Puri-Line 5 kg kirjopyykinpesujauhe
11,40 €
-20%
Norm. 14,25 €(2,28 / kg)

Red Bull Sea Blue Juneberry 24x250ml energiajuoma
29,99 €
-31%
Norm. 41,99 €sis. 3,60 € pantti(4,40 / l)

Libresse So Slim Deo Fresh 32 kpl pikkuhousunsuoja
1,95 €
-15%
Norm. 2,29 €(0,06 / kpl)


30L oranssi bensakanisteri
12,90 €
-44%
Norm. 22,90 €

GXT 30" 48 V 50 Ah akkuajoleikkuri
1 499,00 €
-50%
Norm. 2 990,00 €

Heti Yleispesu Joutsen 5 l hajustettu yleispuhdistusaine
23,84 €
-20%
Norm. 29,80 €(4,77 / l)

Ida Warg Beauty Ultimate Hold 250ml tehokas hiuskiinne
8,33 €
-30%
Norm. 11,90 €(33,32 / l)

Makita XGT DF001GM201 40V 4Ah akkuporakone
690,00 €
-8%
Norm. 749,00 €

Jenn Bailey: Mestarimaalauksia miun maun mukaan
4,90 €
-67%
Norm. 14,90 €

Ducar DRM38EH hydrostaattinen ajoleikkuri
1 990,00 €
-29%
Norm. 2 819,00 €


Casio W-59-1VQES rannekello
29,25 €
-25%
Norm. 39,00 €

Trapped Taidevarkaus pakohuonepeli
2,50 €
-75%
Norm. 9,99 €



Tefal Ingenio Ice Force 18 cm Santoku-veitsi
15,70 €
-50%
Norm. 31,40 €

Löfbergs Kharisma 500g kahvi
4,99 €
-37%
Norm. 7,89 €(9,98 / kg)

Mergus P58 sähköperämoottori
169,00 €
-37%
Norm. 269,00 €


Nivea Men Dry Fresh 50 ml antiperspirantti deo roll-on
2,44 €
-20%
Norm. 3,05 €(48,80 / l)

Lumene Valo 150ml kuoriva puhdistusgeeli
10,79 €
-40%
Norm. 17,99 €(71,93 / l)


KM Kukkaruukkusetti
16,06 €
-30%
Norm. 22,95 €

Kekkilä Hajusieppo 50 l
7,96 €
-20%
Norm. 9,95 €(0,16 / l)

L300 for men After Shave Balm 60 ml partabalsami
3,14 €
-30%
Norm. 4,49 €(52,33 / l)

Citizen Eco-Drive Rc Sky AT8300 rannekello
561,75 €
-25%
Norm. 749,00 €



Abena Slip XL2 Premium 21 kpl teippivaippa
22,00 €
-20%
Norm. 27,50 €(1,05 / kpl)


Sawu Loimu nuotioalusta
89,00 €
-31%
Norm. 129,00 €

Kotoilu Tallipiha matto
12,90 € - 19,90 €
-48%

Lumene Klassikko 30 ml tasoittava seerumi
7,77 €
-40%
Norm. 12,95 €(259,00 / l)


Vallila Promenadi pussilakanasetti
24,99 €
-53%
Norm. 52,90 €

DunWore 2000 W varaava keraaminen lämmitin
179,00 €
-25%
Norm. 239,00 €


Kapro Optivision 5m 25mm rullamitta
5,00 €
-44%
Norm. 8,99 €


Carnilove Dog Crunchy Snack Salmon 200 g koiran makupala
2,75 €
-50%
Norm. 5,49 €(13,75 / kg)

Nivea Creme Aloe 250 ml suihkusaippua
1,82 €
-20%
Norm. 2,28 €(7,28 / l)


Rento bambu duo saunakiulu
31,92 €
-20%
Norm. 39,90 €



Vikan kova vanneharja
7,49 €
-25%
Norm. 9,99 €

STIHL MSA 160 C-B akkuketjusaha runko
269,00 €
-18%
Norm. 329,00 €


Ida Warg Beauty Luxurious Flower 100ml hiussuihke
13,23 €
-30%
Norm. 18,90 €(132,30 / l)


Abena San Special Premium 30 kpl muotovaippa
20,40 €
-20%
Norm. 25,50 €(0,68 / kpl)

Vikan 320mm pesuharja
14,24 €
-25%
Norm. 18,99 €

Tuotteet 3001 - 3060 / 4186

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!