Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 2941 - 3000 / 4179

Tuotteet 2941 - 3000 / 4179

Järjestä:

Järjestä:

Mikko Haaja: Lemetin veriset hanget  
9,90 €
-57%
Norm. 22,90 €
elmex Anti-Caries Original 2x75ml hammastahna
4,07 €
-15%
Norm. 4,79 €(27,13 / l)


Libresse So Slim Deo Fresh 32 kpl pikkuhousunsuoja
1,95 €
-15%
Norm. 2,29 €(0,06 / kpl)

Abena 200 ml hajusteeton kuivapesuneste hiuksille ja vartalolle
3,19 €
-20%
Norm. 3,99 €(15,95 / l)

Casio Retro A168WG-9EF rannekello
66,75 €
-25%
Norm. 89,00 €

Berkley Mini Ranger Grey viehelaukku
32,44 €
-35%
Norm. 49,90 €

Rento Pino musta 50x60 cm laudeliina
6,32 €
-20%
Norm. 7,90 €

Libresse Ultra Normal Wing Aloe Vera 10 kpl terveysside
1,79 €
-15%
Norm. 2,10 €(0,18 / kpl)

Bonnie M. Parsley: Valinta on sinun
9,90 €
-53%
Norm. 20,90 €

elmex Sensitive Plus Sensitivity + Gum Care 75ml hammastahna
3,99 €
-15%
Norm. 4,69 €(53,20 / l)

Fazer Remix Mad 300g karkkipussi
2,49 €
-17%
Norm. 2,99 €(8,30 / kg)


Rehti Possu 2 kg koiranruoka
6,56 €
-20%
Norm. 8,20 €(3,28 / kg)

Jenkki Spearmint 100 g purukumi
1,99 €
-33%
Norm. 2,99 €(19,90 / kg)

Rexona Men Invisible Blac & White 150 ml antiperspirantti spray
2,50 €
-36%
Norm. 3,89 €(16,67 / l)




L300 Glow Toner 200ml kasvovesi
6,48 €
-30%
Norm. 9,25 €(32,40 / l)

Fredman Iso 40x50cm 18kpl leivinarkki
1,49 €
-25%
Norm. 1,99 €(0,08 / kpl)

Severin HT0169 hiustenkuivaaja
89,00 €
-36%
Norm. 139,00 €


Penn Slammer Iv 7500 Front Drag 9Bb 4.7:1 avokela
175,43 €
-35%
Norm. 269,90 €

Klorine Hajusteeton 1 l wc-geeli
1,60 €
-24%
Norm. 2,10 €(1,60 / l)


Mitchell Mx4 Pro 4000 Front Drag 9Bb avokela
38,94 €
-35%
Norm. 59,90 €



Nivea Pearl & Beauty 50 ml antiperspirantti deo stick
2,56 €
-20%
Norm. 3,20 €(51,20 / l)


iSport Extreme Pro mailankäsittelyharjoitin
39,90 €
-50%
Norm. 79,90 €

Siri Kolu: Varjoliitto
9,90 €
-62%
Norm. 25,90 €

Winston 12 V 60 Ah LiFePO4 akku
349,30 €
-30%
Norm. 499,00 €


GXT 30" 48 V 50 Ah akkuajoleikkuri
1 499,00 €
-50%
Norm. 2 990,00 €


Heti Yleispesu Joutsen 5 l hajustettu yleispuhdistusaine
23,84 €
-20%
Norm. 29,80 €(4,77 / l)

London Grace Renew + Revive Nail Treatment
6,90 €
-42%
Norm. 11,90 €(985,71 / l)

Tex Willer kirjasto 47: Toinen uhri
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Carnilove Duck-Pheasant for Adult 1,5 kg koiran täysravinto
7,95 €
-50%
Norm. 15,90 €(5,30 / kg)



Tena Bibs 150 kpl ruokalappu
21,17 €
-15%
Norm. 24,90 €(0,14 / kpl)

Nedis KASC113 digitaalinen keittiövaaka
8,90 €
-57%
Norm. 20,90 €



Ida Warg Beauty Ultimate Hold 250ml tehokas hiuskiinne
8,33 €
-30%
Norm. 11,90 €(33,32 / l)


Makita XGT DF001GM201 40V 4Ah akkuporakone
690,00 €
-8%
Norm. 749,00 €

Rexona 48h Invisible B&W 50 ml Antiperspirant Deo Roll-on
2,50 €
-7%
Norm. 2,69 €(50,00 / l)

Timco 90X90X155 cm halkosäkki, verkkoa
9,99 €
-33%
Norm. 14,99 €


Aneta Lighting Rollo 3-os. pyöreä kohdevalaisin
48,30 €
-58%
Norm. 115,00 €




Gastronoma leipäkone
82,90 €
-30%
Norm. 119,00 €

Ducar DRM38EH hydrostaattinen ajoleikkuri
1 990,00 €
-29%
Norm. 2 819,00 €

Remington D4740 Shea Soft hiustenkuivain
24,90 €
-45%
Norm. 44,90 €

Tuotteet 2941 - 3000 / 4179

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!