Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 3061 - 3120 / 4188

Tuotteet 3061 - 3120 / 4188

Järjestä:

Järjestä:


Anneli Jussila: Alkumetsä
9,90 €
-63%
Norm. 26,90 €


STIHL AP 200 36V/187Wh akku
129,00 €
-24%
Norm. 169,00 €

Timco Tx25 6x120 RST terassiruuvi 100 kpl
13,45 €
-50%
Norm. 26,90 €

4Living sisustustarra
3,99 €
-20%
Norm. 4,99 €

STIHL MS 170-180 2 MIX koneet huoltosarja 45
10,32 €
-20%
Norm. 12,90 €


Clou tukkireki
399,00 €
-32%
Norm. 585,00 €




GastroMax Bio pellava pastakauha
6,16 €
-30%
Norm. 8,80 €

Disc-O-Bed XL black retkisänky
359,20 €
-20%
Norm. 449,00 €

Nivea Dry Fresh 50 ml antiperspirantti deo roll-on
2,19 €
-20%
Norm. 2,74 €(43,80 / l)

Senco FinishPro35 viimeistelynaulain
329,00 €
-18%
Norm. 399,00 €

TRESemmé Flawless Waves Coconut 685 ml shampoo
4,99 €
-22%
Norm. 6,39 €(7,28 / l)

Rento Kenno tummanvihreä 50x60 cm pefletti
4,55 €
-20%
Norm. 5,69 €

Rento mustikka 400ml suihkusaippua
4,72 €
-20%
Norm. 5,90 €


Halti Pursuit 35 Lite reppu
55,93 €
-30%
Norm. 79,90 €



Mockberg MB0193 Pavé precious korvakorut
39,90 €
-49%
Norm. 79,00 €


Ilves 2,7l sokkelimaali
25,00 €
-50%
Norm. 49,99 €(9,26 / l)


Casio Retro AQ-230GA-9DMQYES miesten rannekello
74,25 €
-25%
Norm. 99,00 €


Vallila Jaffa tyynynpäällinen
5,99 €
-63%
Norm. 15,99 €

Abena Slip L3 Premium 20 kpl teippivaippa
20,64 €
-20%
Norm. 25,80 €(1,03 / kpl)

Casio Edifice EFV-160D-7AVEF rannekello
104,25 €
-25%
Norm. 139,00 €

Hori Force Feedback Xbox X/S DLX rattisetti
129,00 €
-31%
Norm. 188,00 €

Streetwize Walking Stick alumiini istuin
8,97 €
-70%
Norm. 29,90 €

Abena Slip M2 Premium 24 kpl teippivaippa
20,16 €
-20%
Norm. 25,20 €(0,84 / kpl)


Abena 250 ml hajusteeton Activ-geeli
4,92 €
-20%
Norm. 6,15 €(19,68 / l)



Rexona Men Advanced Protection Cobalt Dry 50 ml roll-on
2,50 €
-32%
Norm. 3,69 €(50,00 / l)

Mihail Šiškin: Sota vai rauha
9,90 €
-62%
Norm. 25,90 €


Healer musta 5x2,8 m ilmajoogakangas
29,90 €
-61%
Norm. 76,90 €

Trapped Missio Marsiin pakohuonepeli
2,50 €
-75%
Norm. 9,99 €

Koulupäivä - Kuuntele ja opi!
4,90 €
-51%
Norm. 9,99 €

Gianluigi Bonelli: Tex Willer - Tulen poika
9,90 €
-50%
Norm. 19,99 €

Frozen puuhasalkku
4,90 €
-45%
Norm. 8,99 €

GastroMax Bio pellava 29 cm paistinlasta
6,97 €
-30%
Norm. 9,95 €


Rento Terva alumiini saunakiulu
36,40 €
-20%
Norm. 45,50 €



Rento Kenno tummanvihreä 60x160 cm laudeliina
10,15 €
-20%
Norm. 12,69 €

Koti 30cm tarjoilukulho
22,87 €
-15%
Norm. 26,90 €


Gigabyte GO27Q24 27" 240Hz OLED pelinäyttö
349,00 €
-17%
Norm. 419,00 €

LATZ 44 x 80 g Tasty Shreds Farm Selection
11,90 €
-21%
Norm. 14,99 €(3,38 / kg)

Ida Warg Beauty Sunny Infusion 200ml suihkuvaahto
7,11 €
-30%
Norm. 10,15 €(35,55 / l)

LV Big Ball 50 ml antiperspirantti roll-on
2,39 €
-20%
Norm. 2,99 €(47,80 / l)

Tuotteet 3061 - 3120 / 4188

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!