Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Sikapäivät

Sikapäivät

Tuotteet 2821 - 2880 / 4140

Tuotteet 2821 - 2880 / 4140

Järjestä:

Järjestä:

GastroMax Ø 15 cm kastikesiivilä
7,98 €
-30%
Norm. 11,40 €
Greys Tital Wading Boot Felt Black kahluukenkä
84,44 € - 94,90 €
-11%

KM Kukkaruukkusetti
16,06 €
-30%
Norm. 22,95 €

Heti Raikas 150 ml hajustamaton ilmanraikastaja
3,67 €
-20%
Norm. 4,59 €(24,47 / l)

Disc-O-Bed ONE L black retkisänky
111,92 €
-20%
Norm. 139,90 €


Abena Slip XL2 Premium 21 kpl teippivaippa
22,00 €
-20%
Norm. 27,50 €(1,05 / kpl)


Lumene Klassikko 30 ml tasoittava seerumi
7,77 €
-40%
Norm. 12,95 €(259,00 / l)



Ripcurl Classic Surf Hooded lasten pyyheponcho
29,90 €
-33%
Norm. 44,90 €




Carnilove Dog Crunchy Snack Salmon 200 g koiran makupala
2,75 €
-50%
Norm. 5,49 €(13,75 / kg)

Rexona Shower Fresh 150 ml Antiperspirant Deo Spray for women
2,50 €
-41%
Norm. 4,25 €(16,67 / l)




Carnilove Cat Duck with Catnip 85 g kissan märkäruoka
0,85 €
-50%
Norm. 1,69 €(10,00 / kg)

GastroMax vihannesveitsi
2,21 €
-30%
Norm. 3,15 €





Mergus P40 sähköperämoottori
139,00 €
-30%
Norm. 199,00 €


Ida Warg Beauty Luxurious Flower 100ml hiussuihke
13,23 €
-30%
Norm. 18,90 €(132,30 / l)

Abena San Special Premium 30 kpl muotovaippa
20,40 €
-20%
Norm. 25,50 €(0,68 / kpl)


Berkley Midi Ranger Grey viehelaukku
38,94 €
-35%
Norm. 59,90 €


Timco ATV tielana
599,00 €
-25%
Norm. 799,00 €


Nivea Men Active Clean 250 ml suihkugeeli
2,06 €
-20%
Norm. 2,58 €(8,24 / l)

Penn Wrath Ii 5000 Front Drag 3Bb 5.6:1 avokela
45,44 €
-35%
Norm. 69,90 €



Landmann Ball of Fire tulisija
149,00 €
-35%
Norm. 229,00 €

Penn Vantage Xt Lc 7000 Front Drag 10Bb 4.3:1 avokela
142,94 €
-35%
Norm. 219,90 €


KM 20 kpl puutarhakasviklipsi
1,50 €
-40%
Norm. 2,50 €

Kotoilu Kasvio 50 x 70 cm canvastaulu kehyksellä
13,93 €
-30%
Norm. 19,90 €

Prologic Inspire Unhooking Mat W/Sides M 95X52Cm
51,94 €
-35%
Norm. 79,90 €

Tohatsu MFS20EEFTS 4T perämoottori
2 952,00 €
-20%
Norm. 3 690,00 €





Lumoava Hento L53191000000 rannekoru
69,90 €
-50%
Norm. 139,00 €

Aina "Puu" 90 x 90 cm maalattu taulu
41,93 €
-30%
Norm. 59,90 €

Dino-Power Dual 1600 W laastinsekoitin
69,00 €
-54%
Norm. 149,00 €


Eskaro Kantri C-pohja himmeä ulkomaali
10,00 € - 22,95 €
-50%
(11,11 / l)

Greys Captain Hat Adjustable Solid Cap Headwear
12,93 €
-35%
Norm. 19,90 €

Tolu Mänty 1 l yleispuhdistusaine
3,99 €
-13%
Norm. 4,59 €(3,99 / l)

Tarmo Solar Stardust puutarhavalaisin
4,45 €
-50%
Norm. 8,90 €


Tuotteet 2821 - 2880 / 4140

Sikapäivät – tarjouksia ja ohjelmaa koko perheelle

Kärkkäisen Sikapäivät on käynnissä verkkokaupassa ja tavarataloissa! Vuonna 1997 alkaneessa ostostapahtumassa teet löytöjä kotiin, pukeutumiseen ja harrastuksiin. Tutustu tarjouksiin, seuraa päiväkohtaisia Päiväpaukkuja ja poimi omat suosikkisi.

Myymälöissä koko perhettä ilahduttaa karkkia jakava possumaskotti. Lisäksi luvassa on myymäläkohtaista ohjelmaa, kuten suunnistusta, onnenpyörää ja autonhoitovinkkejä. Katso oman myymäläsi ohjelma ja aikataulut ja suunnittele yhteinen ostosretki!